Jump to content

Petr R

Member_50
 • Content Count

  550
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Petr R

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Rolex

Recent Profile Visitors

6,670 profile views
 1. Až vám zemřou příbuzný na covid, napište si závěť vy, vy ubožaci. Přesně kvůli tomuhle přístupu to u nás vypadá tak, jak to vypadá.
 2. Jo a ani průvodci nemá nic přes pusu, to je bordel neskutecnyho kalibru.
 3. Jedu první třídou pendolinem za dvojnásobnou cenu, protože je svátek. Na záchodě skoro neteče voda a jeden nefunguje vůbec, paní v bistru je sama a tomu odpovídá obsluha, vagon plnej batůžkářu, z nichž většina nemá na obličeji nic, ani latkovou rousku. Průvodci zkontroloval jízdenky, ale ani se neobtěžoval upozornit na povinnost nosit ochranu dýchacích cest ve formě respiratoru, evidentně na to kašle. Ve vagonu je vedro, jako by klima nebyla. Wi-Fi naprosto k nepouziti. Tedy, ať jdou cely ČD do prdele! Příště už jedině autem.
 4. Jinak kdyby Applisti chtěli využít potenciál svého telefonu a ne nějakou tečku, na stránce getcovidpass.eu jde velmi jednoduše převést certifikát do apple Wallet, stačí na to PDF nebo i jpg. Výhodou je, ze je ve walletu i na hodinkách, respektive hodinky zobrazí qr kód, který jde bez problému přečíst, třeba aplikaci čTečka . Tím pádem nemusi mít člověk ani telefon a prokáže se orgánu při kontrole. Jako stačí i PDF uložené v mobilu, ale tohle je takové cool řešení .
 5. Apple Watch u T-Mobile. Pokud si chcete aktivovat mobilní připojení pro hodinky, které to umožňují, děje se tak v aplikaci Watch v iPhonu. Operátora kontaktovat nemusíte, vše se nastavi v apce. Potřeba jsou přihlašovací údaje do t-mobilu a 4 poslední vidíš puk2 (zjisti se sms na 4603) s textem PUK2.
 6. 2011 mě v pařížský přemlouvali, ať si vezmu suby a ne gmt a dali mi 15% dolu jen za zeptani a platbu v hotovosti. A to jsem tam byl poprvé. Třeba ta krize z Covidu ještě přijde a pak to bude stejně
 7. Pro Pražáky, v O2 to jde fakt rychle, myslím tím od přihlášení po očkováni, v řádech dnů. Mají tam pfizer.
 8. To, ze jsou někde nízká čidla čekajících a přesto neobednavaji nové je tím, ze nejsou vakcíny.....
 9. https://ockoreport.uzis.cz/ Tady je přehled vymoženosti očkovacích míst, muže vám to pomoc pro výběru. Každý kraj je zvlášť.
 10. Pokud jdi v karantene, zdrzujes se tam, kde doktor napsal, ze se zdržovat budeš. Výjimka je cesta k lékaři, pokud je nutná a cesta na nákup, pokud nelze obstarat jinak. Do přírody ne, to je porušení karantény. Jako když je člověk nemocný a lékař nepredepise vycházky, také se nikam nesmí.
 11. Wi-Fi běží na 5 Ghz, respektive telefon je tak připojen, router je skoro novej, ethernet připojeny a vzdálenost mezi Apple TV-iphonem-routerem je metr. Přesto dochází k tomu, co jsem popsal. A NAS a podobný veci nepoužívám. V době, kdy jsem to zkoušel nic dalšího nestreamovalo ani nebyl velký přenos dat.... jo jednalo se o AirPlay stream videa z fotek v telefonu, HD, 30 fps
 12. Panové prosím poraďte, když di pustím video v iPhonu a chci ho přes AirPlay pustit na Apple TV poslední generace (ne 4K), tak to nejde udělat plynule. Video ke nahráno v hd, 30 fps a někdy 60. Nejde to ani u mp4, který je třeba stáhnute z netu. Nevíte, čím to muže být? Kdysi to dělalo, pak přestalo a teď zase... video se po sekundách zastavuje respektive cuká
 13. Panové, když jsem zdědil podíl v sro. a po roce prodal, platím dan z příjmu? Na bernaku mi nebyli schopni odpovědět, tak jestli třeba nevíte? Nejde mi i daň dědičkou , ta tam nebyla.
 14. Ale ta Raifka to má do 300 000. Nad to asi 0.
×
×
 • Create New...