Jump to content

Petr R

Member_50
 • Posts

  554
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Rolex

Recent Profile Visitors

6,807 profile views

Petr R's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. V menze na Strahove mají naprosto luxusní kachnu, nezada si to s lepšímu restauracema.
 2. Já bych to vzal přes RO, nad Nadlacem je přechod Battonya, byl úplně prazdnej a zajížďka to není skoro žádná. Já jel zpět přes Satu Mare, vedle je miniprechod Cerai, 5 aut před a čekání půl hodiny. Všichni otevřít kufr a doklady včetně řidičský s technicaku, to nebylo ani za komancu, tehdy stačil jenom pas. A všechno místní. Jinak vytizenost přechodu v RO lze nalézt na politiadefrontiera.ro
 3. https://www.arrma-rc.com/rc-cars/latest/granite/voltage ja si před par lety koupil v USA tenhle základní model a musím říct, ze jezdí pořad super a bez jediný opravy. Akorát teda byla potřeba silnější baterka s nabijecka, ale v terénu to jezdí slušně a vydrzi dost. K Traxxasu jedno video
 4. Až vám zemřou příbuzný na covid, napište si závěť vy, vy ubožaci. Přesně kvůli tomuhle přístupu to u nás vypadá tak, jak to vypadá.
 5. Jo a ani průvodci nemá nic přes pusu, to je bordel neskutecnyho kalibru.
 6. Jedu první třídou pendolinem za dvojnásobnou cenu, protože je svátek. Na záchodě skoro neteče voda a jeden nefunguje vůbec, paní v bistru je sama a tomu odpovídá obsluha, vagon plnej batůžkářu, z nichž většina nemá na obličeji nic, ani latkovou rousku. Průvodci zkontroloval jízdenky, ale ani se neobtěžoval upozornit na povinnost nosit ochranu dýchacích cest ve formě respiratoru, evidentně na to kašle. Ve vagonu je vedro, jako by klima nebyla. Wi-Fi naprosto k nepouziti. Tedy, ať jdou cely ČD do prdele! Příště už jedině autem.
 7. Jinak kdyby Applisti chtěli využít potenciál svého telefonu a ne nějakou tečku, na stránce getcovidpass.eu jde velmi jednoduše převést certifikát do apple Wallet, stačí na to PDF nebo i jpg. Výhodou je, ze je ve walletu i na hodinkách, respektive hodinky zobrazí qr kód, který jde bez problému přečíst, třeba aplikaci čTečka . Tím pádem nemusi mít člověk ani telefon a prokáže se orgánu při kontrole. Jako stačí i PDF uložené v mobilu, ale tohle je takové cool řešení .
 8. Apple Watch u T-Mobile. Pokud si chcete aktivovat mobilní připojení pro hodinky, které to umožňují, děje se tak v aplikaci Watch v iPhonu. Operátora kontaktovat nemusíte, vše se nastavi v apce. Potřeba jsou přihlašovací údaje do t-mobilu a 4 poslední vidíš puk2 (zjisti se sms na 4603) s textem PUK2.
 9. 2011 mě v pařížský přemlouvali, ať si vezmu suby a ne gmt a dali mi 15% dolu jen za zeptani a platbu v hotovosti. A to jsem tam byl poprvé. Třeba ta krize z Covidu ještě přijde a pak to bude stejně
 10. Pro Pražáky, v O2 to jde fakt rychle, myslím tím od přihlášení po očkováni, v řádech dnů. Mají tam pfizer.
 11. To, ze jsou někde nízká čidla čekajících a přesto neobednavaji nové je tím, ze nejsou vakcíny.....
 12. https://ockoreport.uzis.cz/ Tady je přehled vymoženosti očkovacích míst, muže vám to pomoc pro výběru. Každý kraj je zvlášť.
 13. Pokud jdi v karantene, zdrzujes se tam, kde doktor napsal, ze se zdržovat budeš. Výjimka je cesta k lékaři, pokud je nutná a cesta na nákup, pokud nelze obstarat jinak. Do přírody ne, to je porušení karantény. Jako když je člověk nemocný a lékař nepredepise vycházky, také se nikam nesmí.
×
×
 • Create New...