Jump to content

hopa26

Member_50
 • Posts

  1,130
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Pardubice
 • Fanoušek značky
  Omega, Prim

Recent Profile Visitors

9,479 profile views

hopa26's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Je to pán! Komunikace, dohoda, platba vše 100% cike. Diky za obchod a doporučuji.
 2. A dyk jo, jen si ulev na nevinným. Lezu z vody právě, tzn mám empatickou křivku na maximu. Nicméně rychle to klesá. Dárek najs.
 3. No jen dávej. Včera jsem dokonce nabízel stežovateli, který kupoval lístek 14 minut před odjezdem a vlak měl sekyru vrátím peníze ze svého. Storno teda jde nejméně 15 minut a on ho chtěl zrušit 8 minut před odjezdem. Než poslouchat, jaký jsme, napadlo mne sahnout pod polštář, kde mám něco na důchod a ulehčit jeho bolu. Zastyděl se, uznal své pochybení a zachoval nám lásku. Očekávám i u Tebe nějakou podobnou hloupost, kterou smetu nemilosrdně. A spravedlivě.
 4. Ti dám poslední letošní bazénové.... Nechci slyšet, vůbec! A hodně zdraví přeji.
 5. effe, kupoval jsem v akci, viofo melo vyroci.
 6. Sem šel dneska z plavča a musel sáhnout po tabletu. Čavo hodně ve stylu.
 7. https://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/221411058060916/ čas 20:08
 8. Tak se pak nad lecčím prihmouří oko, viď? Jsem si byl před chvilkou odplavat. Moc lidí nechodí, tak sem si všimnul, že na schůdkách na dráze čislo 8 stojí taková hezounká štíhlounká asi 20 letá dívka, nasazený brejle na očích a 20 krát udělá rozhodnutí jakože do vody vleze, dostane se tam přesně po pipinu a zase vyleze ven. Hned sem pochopil, že má panickej strach z hloubky a neumí plavat, takže bych ji mohl vyučovat. No dopadlo to báječně. Připlaval sem tam a říkám: "Dobrý den, vy se bojíte vody, že jo, to se už nebojte, protože Vás ohlídáme s plavčikama." Ona: " já se Vás neprosím, nevtírejte se." Měl sem chuť natáhnout do pusy chlorovanou vodu a potrestat ji za zpupné chování! Ale udržel sem se, vratil se k sobě do dráhy, doplaval si dávku s podivným smutkem a uvažoval, že přesně rozumím, jak se cítil mistr Bílek.
 9. Dneska rano jsem vezl svou mati do Chocne k tetce na navstevu a manzelka mi porucila at se stavim v Penny. Nesnasim ten quelb, bezi jedna kasa . Kupuju mimo jine veprovou panenku, na regalu napsana akcni cena 189kc , na etikete vakuovaneho balicku 249kc. U kasy rikam pokladni: "Prosim Vas, kolik stoji kilo?" Pani na kase: "Mate to tam snad napsany, 249, ne?" Ja: " Na regalu mate 189 cenovku..." Pokladni: " Aha takze ji teda nechcete?" Za mnou 10 lidi..... Ja :" Ne vezmu si ji, dekuju." Manzelka hned doma: "Kolik to stalo, 249, jo? " Ja: " Nejsem blbej, doslapnul sem si na ne, ty pane koukali !!! "
 10. Frantik je pán! Díky za obchod a jednoznačně doporučuji !!!
 11. U mne je bazén jednoznačně status. Ale i když na něj často stáčím řeč, stejně je to kazdýmu u prdele.
×
×
 • Create New...