Jump to content

legacy

Member_50
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About legacy

 • Rank
  Učedník
 • Birthday 07/13/1972

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Liberec
 1. Zdar pánové, jako vždy mi to nevychází, pokusím se na otočku objevit a aspoň pozdravit. Pepa
 2. Jistě,jak jen to půjde! Já to chápu jako morální povinnost! musíme držet spolu a aspoň sem tam rozdmýchávat ten skoro uhasínající plamínek(nejen)hodinkových nadšenců na liberecku!
 3. Pánové,bylo by mi ctí s Vámi posedět a probrat životně důležitá témata, žel kapitalista se neohlíží na potřebu jednotlivce a dokud mám zbytky sil bude zřejmě ždímat a ždímat, stejně jako v pátek, kdy mám žel tradičně v daný termín noční! Krásně si to užijte a doufám, že příště!
 4. Tak krásnou akci přeji ,jako na potvoru mám noční,jinak bych vás přišel samo podpořit!Tak se pokusím zas příště!
 5. Dobrý večer všem,děkuji za možnost se zúčastnit velmi povedené,klidné a zároveň zajímavé a výživné akce v centru Liberce.Ač jsme očekávali trošku větší účast,vzhledem ke skutečně kalamitní situaci omlouváme všechny! Své neúčasti mohou litovat pouze a jen oni sami,protože krom skvělé nálady a servírovaných nápojů a pochutin bylo k vidění opravdu hodně zajímavého!!!(např.Nautilus,el primero,retro zenith,ball skylab,asi 6x různé hodinky s GTLS trubicemi.......atd.,navíc jako bonus často nevídané nože s velmi fundovaným výkladem)O to víc jsme měli prostoru se kochat,vyzkoušet a ptát se,i tak příšt
 6. Zůstal bych u prověřené klasiky ve středu města! Plzeňka nebo Tatáž Pakáž,taktéž pár desítek metrů pod náměstím,at´se držíme centra.v obou chutné pivo,v tatáži dokonce výtečné-tankové a skvělá kuchyně!
 7. Bravo,Jiří! obrovská gratulace,skvělá volba,těším se,až je seznámíme!!!Snad konečně něco,co u tebe vydrží dýl než 14 dní?Taky jsem pokukoval po tomhle modelu,ale prozatím jistě zůstanu u svých otlučených,prověřených lásek!
 8. Zdravím Vás pánové! U Horheho jsem viděl a držel v rukách další model Ball a znovu mě to utvrdilo,že ta značka dělá z podle mě nejkrásnější a nejlepší hodinky.Prostě kdo chce z něco jiného než prověřenou klasiku,žel i malinko proflákou(tím ty známé značky nijak nesnižuji-je to jen názor),je to velice dobrá volba!!!Ano,jak psal Jirka,nehodlám je dát pryč a jsou opravdu asi definitivní!Přibylo pár šrámů,na ruce jsou denně,ale nepořizoval jsem je do vitriny a až se dokopu,udělám aktuální foto,at´ gery vidí,že stále na severu nesou hrdě jeho odkaz!
 9. jo,vše,co popisuješ sedí,svítivost parádní,stačí když mi čouhají z půli vidět ciferník z rukávu a zajdu z denního světla do přítmí garáže nebo chodby,tak ta nasvícená část září a ta schovaná logicky ne,stačí jim fakt kratinká chvilinka.těžké jsou,ale to mi vyhovuje,mám je jako základní denní,pracovní hodinky na rasení všeho druhu a podle toho už vypadají!jen nechci mudrcovat,ale asi bych,být tebou volil na kolo,hlavně do terénu a na běh jiné hodinky,tomu automatu to nemusí úplně svěčit.někde blbě skočíš,dopadneš a můžeš urvat rotor.je to tady někde rozebírané mockrát.jinak turistika,vše ostatn
 10. Také ode mě velké blahopřání,když mi chlubící vlákno uteklo,tak jsem si je dnes aspoň prohlídnul na živo!!! jakožto zřejmě doživotní držitel a velký fanda hodinek značky BALL jen potvrdím,že jsou opravdu nádherné!!!Takže jsou momentálně v Liberci minimálně 2x Bally! jestli to stihneš,nafoť ještě to balení,než nás opustí!
 11. Omlouvám se a velmi děkuji za upozornění,nějak nechápu,jak se mi to "povedlo",ale teď už by to snad mělo být v pořádku!!!
 12. Při dělání pořádku ve fotkách jsem zjistil,že už tam mám nějaký týden Amfibie,s kterými jsem se chtěl pochlubit,tak to se zpožděním činím! Jedná se o krásné,staré automaty z roku 1990,pořádný kus železa na ruce a v bílé působící ještě větším dojmem,než jaké jsou.Vlastním je již mnoho měsíců,možná i pár let a má touha po nich byla tak velká,že jsou myslím již 3.v pořadí.Ty předchozí měly zažloutlý či zašedlý cifr a zcela setřenou vlajku,což mi dost vadilo a řešil jsem s hodinářem i modeláři možnou repas,což mi bylo rozmluveno jako obtížně realizovatelné a asi nefunkční.Takže se pak konečně zada
 13. Vcelku často a to nejen proto,že tam je,prostě mě to baví a u většiny svých hraček chci využívat to,co obsahují nebo k čemu jsou funkce určené. 1.Měření pracovní pauzy. 2.Délka stejného úseku at´pěšky nebo na kole(samo nedůležité,nepřesné,pouze orientačně,na určení radikálního zlepšení či zhoršení postačuje) 3.Vaření těstovin. 4.Počítání piv při předpokladu delšího sezení a hlavně více lidí,ale hlavně pro orientaci,kolik zbývá sil,když už to člověk příliš nerozpozná,jen nesmí zapomenout pootáčet,nebo se to může vymstít!(dříve jsem vykládal sirky,ale ty mi vždycky někdo bral) 5.Doba platnosti l
×
×
 • Create New...