Jump to content

nettopejr

Member_50
 • Content Count

  481
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by nettopejr

 1. Dohodli jsme se, potkali jsme se, já dal prachy, on dal časoměřidlo ... jasně, jednoduše. Kdykoliv znovu..
 2. A sportissimo má kolečka urcite taky. Jen si je musíš objednat. Mrkni k nim na eshop...
 3. No, kontingenční tabulku zkusit můžu (pár jsem jich dělal, tak snad to půjde- potřebuji předem daný formát výstupu) Abych upřesnil zadání. To co jsem sem dal je jen ilustrace funkce. Původní zadání si představ jako 150 řádků xls seznamu osob s nějakýma hodnotama. Třeba (imaginárně aby vás to bavilo) : Martina; Ostrava; blond; 90; 60; 90; 180cm; dala, ale nic moc; adresa Úkol je tyto baby roztřídit podle měst a v těch městech je seřadit podle kvality sexu . Výstupem je přesně graficky definovaný 7. stránkový pdf soubor. Nadpis "Baby z Kolína" a pod tím seznam koček... Nadpis "Baby z
 4. excel specialisti, prosím, potřebuji myšlenkově nakopnout Řeším tabulku, kde používám funkci FILTER ze zdrojových dat. Potřebuji tvořit několik filtrovaných seznamů pod sebe. Problém nastane pokud se mi filtrovaná data nevejdou do oblasti mezi jednotlivými tabulkami (viz tabulka "modrá"). Jde nějak tato oblast automaticky zvětšovat, abych po každé změně počtu "M" ve sloupci B nemusel ručně přidávat a ubírat řádky mezi nadpisy "Modrá" - "Zelená" Možná by bylo rychlejší pokaždé tabulku manuálně přepisovat, ale jsem zvědavý samouk a říkám si, že toto přece musí nějak jít Včera jsem se
 5. On to ale nevypíná dimmerem, ale klasickým vypinačem na zdi. Ne? Pak by to mohlo být toto. https://www.lighting.philips.cz/consumer/advice-on-lighting-ideas/proc-zarovka-sviti-i-po-zhasnuti Btw: HUE mám a nic takového nepozoruju.
 6. V "i vysílání" ČT to nejde pustit . Já to už viděl, ale chtěl jsem na to mrknout ještě jednou s holkama.... Škoda.
 7. S tím pronájmem to možná bude jinak. Viz třeba e15.cz : Pronájem chalup rodinám, pokud nejde o ubytovací zařízení, ale o nájemní vztah, je nadále umožněn (Jsou to jen noviny, tak nevím, ale...)
 8. Mimo humor, ale k tématu: "Mimo EU" https://www.lupa.cz/aktuality/whatsapp-zacne-sdilet-data-o-uzivatelich-s-facebookem-eu-se-zmena-netyka/
 9. Hele, podívej se na to z jinýho pohledu. 25 let máš záruku u výrobce, ale ne u Alzy. Takže takhle si vlastně koupíš to, že v tom třetím roce nemusíš shánět autorizovaný servis, ale vyreklamuješ přímo u zeleného mužíčka. .. Edit: koukám že jsem pomalý...
 10. Jestli je ASERtivita od spojení slov *aser někoho, je to úplně to nejlepší vlákno pro její použití.
 11. Obecně všichni dopravci jsou v pytli. Prodlužují termíny dodání , vypovídají smlouvy, omezují počty balíků. ...nestíhají. Btw - we do nahradily in time.
 12. Prosím poraďte a ušetřete mi nervy a čas.... dík Nedaří se mi v macu korektně exportovat "xls" do "pdf". Už se s tím trápím dlouho a řeším to v rychlosti pomocí vedlejšího Win PC - přesněji řečeno: Při volbě "uložit jako" do pdf, se mi rozhodí, v exelu předem upravené konce stránek. Takže sice pdf soubor mám, ale ne v tiskovém rozložení (vzhledu). Vím, že existuje třeba PDF Printer Lite, že bych to obešel tiskem do pdf, ale ve verzi Lite je pouze "W/B 2-page document". (nemám samo. problém koupit PRO verzi, když bude potřeba). Něco někde přehlížím, nebo není jiné cesty než pdf
 13. Já včera objednal (aniž bych to tu četl, takže vysloveně podle sebe) Philips 288E2A.... nejde mi sem vrazit odkaz, ale jak u czc, tak u alzáka ho najdete.
 14. Jen doplnim, v autě musíš mít viditelně "cedulku" s max rychlostní, nebo toto nastavit v infotaimentu jako upozornění max.rychlosti.
 15. Jen pro zajímavost. Mikovu bude tak 30 let, Victorinoxu cca 14, RAT cca 5
 16. Porovnání... omluvte "nečistotu" - nejsou to šuplíkovky
 17. Ta prvni fotka "Zelená, Modrý " aneb chobotničky z 2.patra
 18. Nevím jak ty, já nevidím piráty, ale blogerku Kateřinu Bartkovou. Tvoje představa, že kdo mluví o moři musí být pirát je divná :-)
 19. Sorry za kecání do inzerátu, ale tvá specifikace je dost chabá. Co vlastně chceš? Třeba TB31a od indelB má do 18kg.
 20. Hele, měl jsem projekt na dřevěné garážové stání tuším 3x9, u vjezdu s rozponem stojek právě 6m... zkusím pohledat , co tam bylo spočítáno za trám v projektu.
 21. Státní zaměstnanec chce po poště, aby prokázala dokladem od jiného státního zaměstnance, že majetek státu, který pošta balila dle zadání státního zaměstnance, není tím čím si mysli tento státní zaměstnanec že je, ale je tím čím si myslí druhý státní zaměstnanec. Protože kdyby byl tím, čím si myslí první státní zaměstnanec, byl by tento státní majetek znehodnocen postupem balení, které si objednal státní zaměstnanec. Edit- nic proti zaměstnancům státu ...
 22. Pri focení je zastaví, jako když vytáhneš korunku při focení hodinek :-DD
 23. Pouze pokud by se nejednalo o křižovatku = bylo by to místo mimo silnici. Ale to nevíš bez buď červených patníků, nebo bys musel znát dokumentaci ... asi bych neriskoval.
 24. @Hasňa buď se to řeší uplne "na míru" jako treba - luzkovauprava.cz . Nebo univerzální deskou (matrací) a schod v kufru řešit podložkou (třeba polystyrenové pásy) u O3 je ten rozdíl tuším 11cm (už je to dlouho co jsem to načítal, tak si tu míru raději ověř). Já se na to nakonec vybodnul- upotřebyl bych to tak jednou za rok.
 25. Jako uklimatizovat "skleník s 13. hodinovou plnou palbou slunce" bude vyžadovat slušný výkon. Řeš spíš zastínění. Ideálně venkovní aby ti paprsky ani nedopadly na sklo. Větrání atd. Obecně bych řekl, že se kombinace JZZ orientace, prosklených ploch a letního využití se vylučuje. Já mám celosklo, zastínění musím taky časem nejak vyřešit (boční taky nějakýma roletama nebo něčím, vrchní zatím vůbec nevím) takže jestli něco vymyslíš, poděl se s inspirací (klidně SZ)
×
×
 • Create New...