Jump to content

filltos

Member_50
 • Content Count

  776
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About filltos

 • Rank
  Závislák

Recent Profile Visitors

5,623 profile views
 1. Krava knives Zerno https://kravaknives.com/collections/everyday-carry/products/zerno mám ještě Prehistoric https://kravaknives.com/collections/everyday-carry/products/prehistoric-neck-knife ale ten asi pošlu dál.
 2. Dobrá alternativa k Timemore je tohle https://a.aliexpress.com/_mr71JaN Bral sem ho v akci v nerezu (ne hlinik) z Polska (je tam i Spain) a je to bez výpalného. V porovnání s Porlexem mini je robustnější, rychlejší a jde mlít jemněji.
 3. Díky, za rady. Pokusím se s tím něco udělat. K půlkulatinám to ještě chvíli je
 4. No jediný místo, kam by to asi šlo má rozměry 100x38xcca 45cm, s tím, že tam je skříňka která to podle mého neudrží a nevím, jestli by prošla výměna.
 5. Ale teď koukám na klasický sety a je to trochu cenovej úlet to nástěnný. Jenže jiný se nevejde no. Takže asi zase ušetřím, ale budu bez akvárka
 6. Asi nejsem moc chytrej ale zdálo se mi to adekvátní tomu, že tam máš konstrukci, filtr (all-in). Nevím, za kolik by se pořídilo vše zvlášť. Byl to jenom nápad, protože se mi akvária moc líbí, ale asi budu nakonec bez něj
 7. Pěkný to máte pánové, moc pěkný. Já si chci taky nějaký pořídit, ale narážím na ženu a velikost bytu. Jediné, co by mi schválila a vešlo by se, tak je toto https://www.rataj-spk.cz/nastenna-akvaria/1865-aquatlantis-aquaplasma-120 Co bych v tom chtěl mít - jednoduchej layout ala Fade nade mnou a hejno malých rybek. Vím, že to není ideál, ale pokud by to bylo rozumně ukočírovatelné - ohledně zajetí a následný "bezproblémový" provoz, tak bych si to nechal nadělit k půlkulatinám. Jaký je váš názor na to? Díky F.
 8. Děti rychle rostou a větší už potřebuje 24ku. Nemá někdo náhodou nějaké na prodej? Kontakt SZ nebo mail. F.
 9. Vše bez problémů, rychlá komunikace.
 10. Už vidím, pěkný. Zajímavá barva.
 11. Obdivuhodná to žena, takhle bez tvojí "nápovědy"
×
×
 • Create New...