Jump to content

damankapsky

Member_50
 • Content Count

  306
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About damankapsky

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Olomouc

Recent Profile Visitors

5,870 profile views
 1. No, šly na 350+ před představením nových, a to v očekávání zásadních změn. Teď teprve uvidíme, co trh a zejména co Rolex a množství produkce. Jsem rád, že zůstala ocelová luneta a dostaly nový strojek. Bílá lumi je super. Matné ručky v pohodě, pokud bude matná i černá na lunetě.
 2. Nevím, zda jsou data řádně aktualizována, ale je to zajímavé a někomu může přehled vytíženosti očkovacích míst pomoci, někoho naštvat. https://ockovani.opendatalab.cz/mista
 3. Prodám nové, jen vyzkoušené doma na koberci, boty BARKER JAX, velikost 9UK, šířka F, kopyto 446, které je trošku širší než ostatní F kopyta od BARKERu. Jsou ručně barvené. Podrážka podražena modrou gumou, jsou tedy vhodné i do mokra, ideální na jaro. Jedná se o kompletní balení s krabicí, sáčky na boty, náhradními tkaničkami a nazouvací lžící. Cena 3600,- Kč včetně pošty po ČR.
 4. Borci, nedávno jste tady řešili možnosti dioptrických brýlí na kolo. Dal jsem jedny do prodejniho vlákna, kdyby to někoho zajímalo.
 5. Prodám brýle Oakley M Frame 2.0 SI ve verzi APEL pro americké vojáky. Jedná se o Oakley multi lens balení obsahující: obrubu, čiré a šedé sklo, šňůrku kolem hlavy, pouzdro pro brýle a dvě náhradní skla, vše Oakley. Součástí prodeje je URX sada pro dioptrické čočky, jejíž součástí je dioptrická obruba a nosovka pro výše uvedené brýle, dále nosovka pro ESS brýle a držáky dioptrické obruby do lyžařských brýlí. Součástí prodeje jsou dále od jiných výrobců: 4ks výměnných skel od f. Galaxy Lense a dalších výrobců. Dále jeden náhradní pár nosovek a náhradní gumové koncovky na nožičky.
 6. Já mám z toho dokumentu smíšené pocity. Proč se jmenuje K2 vlastní cestou? Osobně bych měl problém s tím, že pro mou vlastní touhu, kterou nedokážu naplnit svými vlastními silami, vystavuji extrémnímu nebezpečí šerpy, kteří mi staví cesty k vrcholu.
 7. Na jedné straně odvádí hospodské v poutech, na druhé v Prince de Ligne se pracuje pod dohledem policie až do rána.
 8. Emefe, je to super. Máš extrémně pozitivní projev jistě s podprahovými sděleními, jelikož jsem na základě tvých videí koupil již sarby017 a SKX.
 9. Julian Alaphilippe, Richard Mille RM 67-02
 10. Počkej, až se proslechne, že tisícovka je v každé značce, to ti přibude práce.
×
×
 • Create New...