Jump to content

damankapsky

Member_50
 • Content Count

  303
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by damankapsky

 1. Prodám nové, jen vyzkoušené doma na koberci, boty BARKER JAX, velikost 9UK, šířka F, kopyto 446, které je trošku širší než ostatní F kopyta od BARKERu. Jsou ručně barvené. Podrážka podražena modrou gumou, jsou tedy vhodné i do mokra, ideální na jaro. Jedná se o kompletní balení s krabicí, sáčky na boty, náhradními tkaničkami a nazouvací lžící. Cena 3600,- Kč včetně pošty po ČR.
 2. Borci, nedávno jste tady řešili možnosti dioptrických brýlí na kolo. Dal jsem jedny do prodejniho vlákna, kdyby to někoho zajímalo.
 3. Prodám brýle Oakley M Frame 2.0 SI ve verzi APEL pro americké vojáky. Jedná se o Oakley multi lens balení obsahující: obrubu, čiré a šedé sklo, šňůrku kolem hlavy, pouzdro pro brýle a dvě náhradní skla, vše Oakley. Součástí prodeje je URX sada pro dioptrické čočky, jejíž součástí je dioptrická obruba a nosovka pro výše uvedené brýle, dále nosovka pro ESS brýle a držáky dioptrické obruby do lyžařských brýlí. Součástí prodeje jsou dále od jiných výrobců: 4ks výměnných skel od f. Galaxy Lense a dalších výrobců. Dále jeden náhradní pár nosovek a náhradní gumové koncovky na nožičky.
 4. Já mám z toho dokumentu smíšené pocity. Proč se jmenuje K2 vlastní cestou? Osobně bych měl problém s tím, že pro mou vlastní touhu, kterou nedokážu naplnit svými vlastními silami, vystavuji extrémnímu nebezpečí šerpy, kteří mi staví cesty k vrcholu.
 5. Na jedné straně odvádí hospodské v poutech, na druhé v Prince de Ligne se pracuje pod dohledem policie až do rána.
 6. Emefe, je to super. Máš extrémně pozitivní projev jistě s podprahovými sděleními, jelikož jsem na základě tvých videí koupil již sarby017 a SKX.
 7. Julian Alaphilippe, Richard Mille RM 67-02
 8. Počkej, až se proslechne, že tisícovka je v každé značce, to ti přibude práce.
 9. Na základě vlastní zkušenosti. V pondělí mě nechtěli pustit na úřad, ačkoli jsem měl nařízeno jednání ve věci přestupku a úředník mi ústně sdělil, že to ruší, aniž by dal předem vědět. Dnes na KN 30 lidí čekající na podatelně, před evidencí vozidel fronta 50m. Zase tak úplně jednoduché není podat elektronicky návrh na vklad smlouvy či vyřídit změnu v evidenci vozidel? Koho to tedy má chránit?
 10. Mě by zajímalo, jaké je odůvodnění toho, proč právě úřady omezily svoje úřední hodiny a ruší nařízená jednání. Nyní dochází k tomu efektu, že není v podstatě možné vyřídit živnost, podat podání na KN, provést změnu v evidenci vozidel. Koho tato omezení mají chránit, když nyní se v těch pár úředních hodinách musí všechny osoby, které danou věc potřebují vyřídit, koncentrují v místě úřadu, místo toho, aby byl jejich přístup na úřad v čase rovnoměrně rozložen?
 11. Chytrá karanténa neexistuje. Hygiena se doptá nakaženého jen na dva dny zpětně od propuknutí příznaků či od pozitivního testu, záleží, co jí nakažený sdělí o svých kontaktech. Anonymní osoby ve vlaku či řidiče taxi či osoby v restauraci netrasuje vůbec. Běda jak jsi v jiném kraji, než nakažený, to už je problém s předáním případu kontaktu jinému kraji. Přes víkend hygiena moc nepracuje. Ten, kdo byl v kontaktu, jde do karantény na 14 dnů od kontaktu a na dva testy, jakože vstupní a po 14 dnech výstupní. Osoba nakažená je v karanténě 14 dní od pozitivního testu, na výstupní test nejde a po uply
 12. NSS Babiše podrží, s tím lze počítat, ale odůvodnit to rozhodnutí bude problematické.
 13. A jak vysvětlit tu vynesenou kartu, že se nakazily jen 4 prodavačky ze všech prodejen Lidlu v ČR, a to navíc ne v práci?
 14. Přesně tak, hurá akce - ušili jste si je, tak je přikazujeme nosit. Ale mělo by se říct i to "B", jak je nosit, sterilizovat atd.
 15. Chápu, že ta rouška chrání především okolí, tedy její použití v interiérech a MHD je jasné. Ale na co je, když venčím psa či se procházím po parku, kde skoro nikdo není? Mám pocit, že je to zase klasicky z extrému do extrému. Nejdříve roušky jsou na nic, nyní bez roušky a rukavic vůbec nevycházejte.
 16. Naši politici hrubě podcenili ochranné prostředky, což je největší průser, do toho trošku toho lhaní, ale teď dělají, co můžou. Raději budu součástí pokusu s karanténou než pokusu s volným průběhem.
 17. Naživo je ještě lepší. Díky, Oto.
 18. Ale zase je vidět, že Rolex nekecá a maká. Ale fakt jsem v šoku, když při sledování tohoto vlákna jsem nebyl dojmu, že je pár kusů na ch24 za přemrštěné ceny. To množství je v kontrastu se stavem výloh u AD absurdní i vtipné.
×
×
 • Create New...