Jump to content

mikymik

Member_50
 • Content Count

  1,154
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About mikymik

 • Rank
  Megazávislák
 1. Jak to psal 5etter - jeden smysluplny prispevek do tohoto vlakna denne
 2. Pulnocni pro sousedy.
 3. By mě docela zajímalo, co to jen taková rotační vůle může být... Když brzda při brzdění škube a vydává nepříjemné zvuky, tak bych zkontroloval všechny vůle "v okolí" (vůle v náboji, dotažení centerlocku a RU, případně pevné osy). Také to může být způsobeno tím, že některé kotouče mají velké perforace, nebo jak to říci, které mají ostré hrany, ty se pak při brzdění zakusují do destiček a celé se to rozvibruje. Pak je dobré ty hrany trochu srazit. Good luck!
 4. Male dvojite v melo pravdu. Jedna se o luxusni vyrobek.
 5. Jakože 10leté dítě udělá více dřepů než dospělý? Nebo méně? Trochu mi to připomíná počátky 29" kol, kdy prodejci tvrdili, jak je díky setrvačnosti úžasné mít těžká kola. A naopak odpružené vidle na dětských kolech často fungují dost mizerně a to zejména ty pružinové, protože pružina není přizpůsobena hmotnosti cyklisty. Asi je dobré, aby si dítě na kolo sedlo (což může být z mnoha důvodů problém) a pak jezdit...
 6. Výborně, takhle se kupuje kolo! Já to poslední půl roku vybíral a pak půl roku čekal , až ho budou mít
 7. Pak už si jen vyndáš střepy z očí a amphíbie, pokud je pohmatem najdeš, přiložíš k uchu.
 8. Bacha na vyzkratovanou baterii v quartzkach.
 9. Ambasador Festiny na fóru je člen Frantik. Zkus mu napsat SZ. Vidí více do hloubky a zná i výrobní detaily. Určitě ti poradí. Přeji úspěšný výběr.
 10. A co 7:37 seřízení data?
 11. Do ted se tu poprskaval monitor...
×
×
 • Create New...