Jump to content
Sign in to follow this  
Guest maxipesfik

Bruno Söhnle

Recommended Posts

Hledal jsem a moc jsem toho tady nenašel. Má někdo zkušenost a nějaký zasvěcenější názor na tuto produkci? S velkým nadšením mi to dnes ukazoval kamarád, jaké super pecka hodinky si vybral. Jeho známý, hodinář, mu je doporučoval jako něco extra... a já jsem nebyl schopen mu na to něco smysluplného říct... Za 20 kKč quartzky - s průhledem přes dýnko... hmmm :-/ Nějak mě to teda nenadchlo, ale říkal jsem si, že se zeptám, abych mu to nevylmlouval jenom tak neopodstatněně :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vtipný, jak málo stačí k tomu, aby se hodinky odlišily. Ty Rondomaty s excentrickou vteřinovkou, netradičním umístěním datumky i korunky snadno zaujmou někoho, kdo se chce být mimo mainstream, a cifr se tváří pomalu jakou inhauz. Přitom stačilo pootočit strojek standardní konstukce :)

 

Edit: vlastně se mi ty první automaty z příspěvku docela líbí, až na tu strašně těžkopádnou korunku. Slušela by jim tenká elegantní korunka od sousedů v Glashütte - třeba jako má Nomos Metro Datum Gangreserve nebo tenké verze Neomatik...

Edited by martar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mne sa niektoré modely od tejto firmy zahovárajú. Zrovna som nedávno pozeral na model Novum, zaujalo netradičné riešenie.

 

post-957-0-69531400-1507489344_thumb.png post-957-0-28921700-1507489345_thumb.png post-957-0-31536900-1507489344_thumb.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta excentrická sekundovka a ne zrovna často vídané umístění působí opravdu velmi neotřele. Nemáte někdo představu, jak je to s vodotěsností hodinek a odolností sklíčka? Čekal bych určitě safírové sklo v této kategorii..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...