Jump to content

Casio WSD-F10

FranaD

Recommended Posts

Píšou, že v r.2017 v ČR .... všude jinde, že budou jen pro Japonsko, tak to jsem zvědav...

Fast potvrdil, že v ČR budou. Nevím, za jakou cenu, v GER stojí cca desítku

Jinak, co píšou o nabíjení, že je tvořeno magnetem a údajně nedrží, tak nemyslím, že by Japončíci byli takový hlupáci a neudělali něco, co by nefungovalo, zvláště na jejich prvním podobném výrobku.... V práci máme tenhle způsob nabíjení na ruční svítilně, používáme při nabíjení ve sl. autě a naprostá paráda. Mě osobně se moc líbí v zelené variantě.

Já bych preferoval oranžové, ale vzhledem k tomu, že to jsou smart watch, tak si je stejně nekoupím... Není pro mne přijatelné mít hodinky, nabíjené několikrát týdně...

Jinak, co píšou o nabíjení, že je tvořeno magnetem a údajně nedrží, tak nemyslím, že by Japončíci byli takový hlupáci a neudělali něco, co by nefungovalo, zvláště na jejich prvním podobném výrobku.... V práci máme tenhle způsob nabíjení na ruční svítilně, používáme při nabíjení ve sl. autě a naprostá paráda. Mě osobně se moc líbí v zelené variantě.

Není to samotný magnet, ale konektor, který má v hodinkách držet pomocí magnetu (nezasunuje se hluboko). Prostě normální kabel, bylo to vidět na fotkách z veletrhu a možná to bude i v nějaké recenzi.