Jump to content

Frostie

Member_50
 • Posts

  14,211
 • Joined

 • Last visited

About Frostie

 • Birthday December 14

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  ano
 • Fanoušek značky
  Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Recent Profile Visitors

15,345 profile views

Frostie's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Kurwa do píči, máš něco proti Chomutovu a Žatecku?
 2. Pravidelně jsem vozil z Viandenu, kde jsme každoročně vystupovali
 3. Snad již v pondělí, obyčejné digi od Lorusu, trochu analogie k F91W. Pak ještě něco sepíšu. Zatím takto:
 4. Škraloup nemá, kromě několika pobíhání na demonstracích polo/nahý. Jinak je to soused z baráku z Chomutova a chodili jsme spolu do školy. Pak, v roce 1989 emigrovali do Španěl, po sametu se vrátili a on vystudoval na doktora (biochem a onkologie)
 5. Jj, dobře se už předem vyautoval za hranici 0,01 %
 6. Piškanin z Klášterce n.O. je neskutečný howado a díky Babišovi zbohatl. Tak tady někde hledej souvislosti...
 7. https://dvojka.rozhlas.cz/tesim-se-az-nekdo-konecne-bude-chtit-hodinky-s-vodotryskem-tvrdi-hodinar-ludek-8899323?fbclid=IwAR3hSmdsYD3I4UXTbUD17MexTp8JbYgO4SS1IIllCYKmHTZpMoI1M_riqWg
 8. Nechlubím se zde zcela novými, ale opravenými k obrazu mému u zdejšího oblíbeného hodinářství, Ruda and his team, @ONYX servis hodinekv Jihlavě. Od zadání do realizace necelý měsíc, dílo mistra posuďte prosím sami. Já jsem zcela spokojen, což je v pedagogickém pojetí 1* První dvě fota jsou před repasí, poslední dvě dnešní po příchodu z lázní. Vřelé díky a mé plné doporučení!
 9. Nechlubím se zde zcela novými, ale opravenými k obrazu mému u zdejšího oblíbeného hodináčství, Ruda and his team, @ONYX servis hodinekv Jihlavě. Od zadání do realizace necelý měsíc, dílo mistra posuďte prosím sami. Já jsem zcela spokojen, což je v pedagogickém pojetí 1* První dvě fota jsou před repasí, poslední dvě dnešní po příchodu z lázní. Vřelé díky a mé plné doporučení!
 10. Předpokládám, že je míněna níže zobrazená sestava RFT, kterou jsme měli též a v Chomutově na venkovní HB9CV stereo příjem všech Bayernů a Antenne Bayern z Hoher Bogenu, Ochsenkopfu nebo i Brotjacklrieglu, dle natočení Doplnění k anténě: https://www.parabola.cz/abc/hb9cv-smerova-antena-se-2-primobuzenymi-prvky/
 11. Tak i já mám tu čest se zařadit ke spokojeným zákazníkům @ONYX servis hodinek, byť zatím ještě bez k opravě zaslaných Pulsar Kinetic z roku 2013. Usoudil jsem, že je tam už tolik moc optických a funkčních vad, že mi nedělá pražádnou radost je nosit a je tedy nutno je zaslat do zde osvědčených lázní typu Onyx Jihlava. Už jen dojednání rozsahu a podmínek opravy mne přesvědčilo o tom, že výše psané komentáře nelžou. Samozřejmě, pak se rád v quartzové sekci pochlubím fotem s hotovým výsledkem.
 12. Opět musím pochválit příkladný přístup člena @bohus76při řešení problému s nestandardními stěžejkami. Ještě jednou díky moc!
 13. Paráda. Zaujal mne moc ten Cassettenwechsler, zatím jsem viděl jen Nakamichi s mechanickým obrácením kazety (kvůli správnému azimutu), ale to bylo z doby cca o 10 let později [emoji3]
×
×
 • Create New...