Jump to content

Frostie

Member_50
 • Posts

  14,296
 • Joined

 • Last visited

About Frostie

 • Birthday December 14

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  ano
 • Fanoušek značky
  Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Recent Profile Visitors

16,820 profile views

Frostie's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Ondra opakovaně a nezištně pomohl v nehodinkové záležitosti. Mockrát díky a mé plné doporučení!
 2. Marek opakovaně a nezištně pomohl v nehodinkové záležitosti. Mockrát díky a mé plné doporučení!
 3. Hoši milí, tak za poslední týden se našli ve vašich řadách 3 z vás, kteří přispěli různými částkami na zaplacení protézy. Díky moc z celého srdce!
 4. Míra Imrich R.I.P.! Edit: viz @warann přede mnou
 5. Zdar hoši, vážení dárci. Z vašich příspěvků byla dokoupena 3. baterie do elektrovozíku a složena záloha na novou islandskou protézu Össur, se kterou se učím v Hamzově léčebně Košumberk chodit. Bylo vydáno celkem 33.000 Korun vč. mého doplatku, ještě bych, prosím, potřeboval pár tisíc přihodit.
 6. Nechci na jejich přání konkrétně jmenovat, ale dovolím si tímto titulem označit všechny, kdo aktivně přispěli nebo přispějí do finanční sbírky pro mne na zakoupení kompenzačních pomůcek, nehrazených pojišťovnou. Ještě jednou, velké díky pánové!
 7. Edit: dnes odpoledne byly na účet připsány dva dary po 1.000,- Kč - pánové Florián a Petr. Mockrát díky, hoši. Jinak se objevil požadavek na zopakování čísla účtu a VS, kam lze případně přispět. Tak tedy: 2300474311 / 2010 ve Fio Bance VS: 0242
 8. Hoši, nechci si nějak stěžovat, ale je možné, že po různých výzvách nepřibyl na účet od vás ani halíř? Ještě připomínám, že zaslané peníze budou použity na nákup hodnotnějších kompenzačních pomůcek, nehrazených pojišťovnou. Pokud by měl někdo zájem, lze případně vystavit i tzv. potvrzení do daní. Tato výzva samozřejmě nemíří na ty, kteří již přispěli, někteří i opakovaně...
 9. Přeji hochům co nejpevnější nervy, hodně síly při uklidňování občasných sporů a budu se těšit na soužití v jejich společnosti.
 10. Díky moc, @warann. Pár foto z dnešního velmi příjemného odpoledne s Márou. A přivezl i jednu velmi ceněnou lahůdku Mockrát díky za vše!
 11. Casio - Fast Říany Citizen - Goldtime Burberry - nevím, ale asi Onyx Jihlava
 12. Díky moc za podporu, hoši. Víte přece, že když něco potřebujete a je to v mých silách, rád vypomůžu...
 13. Hoši, tak z darů 4 (ano, čtyřech) z vás byly zatím pořízeny vyměkčené francouzské hole se zvýšenou stabilitou, viz obr...
×
×
 • Create New...