A10 Odesláno 17. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2017 Nevím jestli to vkládám do správného vlákna? Ale potřeboval bych poradit co je ta za modely hodinek a mají nějakou hodnotu? Za kterou bych je dal do prodejní sekce? Od příbuzné jsem dostal tyhle hodinky, a rád bych věděl co je to za modely a jakého roku? Quartz Longines nejsou funkční, ale ostatní mechanické jsou funkční stav odpovídá stáří. Díky za info. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Frantik Odesláno 17. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2017 No ty Alpina vypadají na nějaký armádní model. Ty by par tisíc mohly hodit. Záleží na stavu stroje. Longines taky snad par tisíc - pro ženskou peknej kousek. Za Primky možná par stovek, nebo desetikorun.
Lamiczka Odesláno 17. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2017 Pokud jsou ty Longines jsou po smrti, tak to bude spíš cena dílů a krabičky a tam to bude spíš pár stokorun...
Kid_A Odesláno 17. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2017 longines asi tak 2-3K (potom, co jim das novou baterku)
Harwey Odesláno 17. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2017 Alpina s "D", ak to nie je skladacka, tak pekne vojenske hodinky za par tisic, asi tak 3.
Lamiczka Odesláno 17. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 17. srpna 2017 longines asi tak 2-3K (potom, co jim das novou baterku) to už jsme mu psal i do SZ, jestli jsou fakt po smrti nebo jen baterka, ale s tím jak dlouho tu je předpokládám, že to by poznal....
A10 Odesláno 18. srpna 2017 Autor Nahlásit Odesláno 18. srpna 2017 Pánové všem děkuji za inf. po domluvě s majitelkou jsem dal hodinky do prodeje za určitou kompromisní cenu:-) díky
Doporučené příspěvky
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.