Jump to content

Frantik

Member_50
 • Content Count

  16,289
 • Joined

 • Last visited

About Frantik

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Paneráj

Recent Profile Visitors

25,837 profile views
 1. Ja tipuju, ze další krok toho blba bude, že je nebinarni, nebo LGBTQKOKOT nebo nějaký zvíře anebo motor, atd. Aby byl jeste zajímavější, než záclony.
 2. Dnes jsem si vyzvedl nový kousek Alex se teda dost posunul, hlavně v detailech, takže pecka Na podzim/zimu jsem ready!
 3. Jo, diky. To na me vypadlo i z nejakejch testů, jakoze dobrý
 4. No vida. Diky nacelniku. A vod DeLonghi co ideálně?
 5. French a bialetku mají. Teď chtějí toto
 6. Kluci, ja vím ze vám to tady trochu narusim, ale doporučte mi automaticky kávovar do 10 litru. Co nejlepší. Pro rodiče. Bez mléka. Proste nasypat dobrý zrno, kupujou i čerstve prazený, nalit vodu, macknout cudl a vytece dobrý kafe. Ja chapu, ze nejlepší je pakovka za kilo a mlýnek s japonskejma kamenama a kafe, co vysere ta veverka, ale i tak třeba nekdo poradi Diky moc.
 7. Obecně ten Oris šel vždycky mimo me, ale ta žraloci verze a toto mi přijde super
 8. Pokud se automaty zamlzuji, nebo obecně jakékoli hodinky, je to špatne těsnění nebo tam proste nekudy vniká vlhkost. To je na opravu. Normálně se to neděje. Mráz, nemraz. Horko nehorko. Korunky jsou někdy vysroubovane, aby se nenamahalo těsnění - to se vzdy po case musí menit (někdy i celá korunka), aby hodinky zůstaly vodotesne.
 9. Ani me nepřekvapuje, ze to nedělali o prázdninách. Je lepší počkat na začátek září Prazskej úředník, to je hlava
 10. Jeste přidám další severské: https://www.csfd.cz/film/230173-plamen-a-citron/prehled/ https://www.csfd.cz/film/234497-max-manus/prehled/
 11. Tak tady trochu jiná válka, ale je to super rezba https://www.csfd.cz/film/807421-gangs-of-london/prehled/
×
×
 • Create New...