Přejít na obsah

Alpina Horological Smartwatch


MPD

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, už nějakou dobu hledám kvalitní hodinky na celý den nošení s určitou tradicí. Celý den se pohybuji a občas se kouknu jak na tom jsem co týče kondice atd. Nejsem na tom úplně závislý tak mi stačí jen základní data.

Nechci ani Apple watch a Garmin, to je všude a obojí jsem měl a ten pocit z opravdového nošení hodinek není nic moc.

Chtěl jsem se zeptat co si myslíte o těchto Alpine?

Vypadají dobře a jako přidána hodnota jsou chytré funkce, které prakticky nejsou poznatelné Nemáte je náhodou nikdo? Koupili byste je?

https://www.hodinky-koscom.cz/cz/alpina-al-282lbb4v6

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud chceš právě hodinky s takovými funkcemi, tak za mě klidně. Pouzdro osvědčené z řady diverů, takže naprosto v pohodě. Případně mají ještě usedlejší. jednodušší a pěkné se smart funkcemi tyto https://www.hodinky-koscom.cz/cz/alpina-al-285bs5aq6 , dámskou verzi právě těchto chce přítelkyně a ty hodinky jsou fakt pěkné, alespoň za mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po letech...
V 6. 10. 2017 v 23:16, Allo napsal:

Taky se mi líbí, ale koukal jsem, že v USA se dají koupit za méně než polovinu, což nechápu... ale těch 30k je opravdu hodně.

To je taková naše česká politika. Vesměs vše je u nás o dost dražší než ve světě. A to nemluvím o mateční zemi výrobce. Naši prodejci mají vyšší marže. škoda, že se tak nechová třeba i Česká zbrojovka Uherský Brod. Paradoxně v podnikové prodejně jsou zbraně o tisíce korun dražší než v USA. Proto hry s DPH, clem apod. jsou opravdu jen hry a nastavená cenová politika. Tam kde bude poptávka, bude i nabídka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...