Jump to content

Bells

Member_50
 • Content Count

  4,516
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Bells

 • Rank
  Live simply

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Alpina, Magrette, Seiko, Omega...

Recent Profile Visitors

17,003 profile views
 1. Bells

  Alpina Alpiner 4 GMT

  V první řadě tedy gratulace, když jsou konečně doma a jsem rád, že jsi z nich nadšený. S tím tahem je to docela záhada, protože tak, jak to máš, tak mám já přesně zkráceno, ale až potom, co jsem ho právě sám zkracoval, dokonce i přesně ten půldílek tam takto mám. Každopádně plný tah má minimálně ještě jeden půl dílek a řekl bych že ještě pak jeden - dva celé, které mám někde doma zahrabané....určitě není takhle krátký. Každopádně si nemyslím, že by to tak vylezlo z Alpiny a nechci malovat čerta na zeď, ale malinko se obávám, že na ty hodinky někdo hrabal.
 2. Bells

  Alpina Alpiner 4 GMT

  Tak jsem rád, že to působí na lidi takhle pozitivně a věřím, že dalším ušetřím i nějaký ten zlaťák, když uvidí různé kombinace a že ne všechny jsou úplně zdařilé. Já se nakonec dostal na 3 nejlepší - originální tah, ten je jasný, poté Hirsch Performance, to je skvělá kůže / guma a pak super pohodlný Chevron, víc už nepotřebuju. O fotky se neboj, však jsou to hlavně mobilovky, to se dá překonat naprosto v pohodě
 3. Gusto neomezené + 5GB za 500 je výsměch, že nic nejde kecaj, ale na klasický infolince ti nikdo nic ani nedokáže dát, tak to je. Omýlám to tady pořád dokola, na lepší ceny se člověk dostane až při výpovědi, nebo přechodu.
 4. Bells

  Alpina Alpiner 4 GMT

  Tak to je tedy pořádně drsný začátek, čekat takovou dobu bych nevydržel, ale zase je máš za nejlepší cenu, jakou jsem kdy viděl, mě to před lety vyšlo mnohem dráž Tak hlavně ať ti dělají pořádnou radost, když už jsi na ně čekal takovou dobu a fotky sem z vesela sypej. Koukám, že sám jsem tady už dlouho nic nepřispěl, takže takto...Po letech mají spoustu šrámů z různých míst, na které se se mnou podívali, nebo z různých akcí apod., zdaleka už nejdou tak přesně, jako dřív, stejně tak nátah je horší - půjdou do lázní na rekonvalescenci Stejně je mám pořád rád a stále si stojím za tím, že není moc hodinek, které by je mohli nahradit, respektive ano mohli, ale už by to musela být vyšší liga.
 5. Pekne Andy, na lodi to bude parada, respektive uz je coz
 6. To jo Bremonty urcite ano, velice sympaticka znacka se peknymi kousky.
 7. Co třeba Doxy Sub 200, nebo Rado Captain Cook v menší verzi? Osobně se mi hrozně líbí potápky s tahem ala rejže.
 8. Já bych se teda ničeho z toho, co jsi popsal nebál, vždyť za normálních okolností by měl Diashield právě fungovat lépe. Problém je až ve chvíli, kdy to člověk prostě drbne, což vidím i na svých hodinkách. Vím, že je tady toho dost negativního, ale řekl bych, že ono to negativní vyplívá hlavně z toho, kam ten Diashield dávají....třeba na divery, které jsou spíš toolové (i když, víme jak to v mnoha případech ve skutečnosti je ) mi to moc rozumné nepřijde, ale třeba na hodinkách typu Presage apod., je to podle mě super. Přece jen je u takových hodinek menší šance, že je někdo vysloveně drbne a běžné nošení a nástrahy typu kancelářský stůl to zvládá naprosto skvěle. Moc dobře vidím, jak mi na klasických SS hodinkách přibývají vlásečnice, na Dia ani prd a to jsou to hodinky z roku 2016. Ano větší šrámy na nich jsou a už budou, ale jinak paráda, až mě teď regulérně štve, jak proti nim vypadají zhruba stejně staré SS hodinky.
 9. Bells

  Seiko SDGM

  Musím přiznat, že jsem vůbec nečekal, že mě až tak chytnou a zatím je skoro ani nesundavám. Skvělé daily watch.
 10. Totožného Mulťáka jsem nedávno potkal v POPu u letiště a hned mě napadlo, jestli to není Denji, jelikož si toto zbarvení + kola přesně odtud pamatuju, ale měl Pražskou SPZ, tak už vím, že to byl někdo jiný. Stejně je vtipné, jak si to hlava pospojuje, fakt to bylo první, co mě napadlo, hele Mulťák z chronomagu Každopádně tahle barevná kombinace + ty kola jsou naprosto boží.
 11. Mno, tak já od zítra už zákazníkem VF nakonec nebudu. Tak dlouho nechtěli povolit, až jsem se seknul já a pak už bylo pozdě i když se nakonec snažili, to zase musím uznat. Mě akorát z principu fakt nebaví si několikrát povídat s obyč callcentry, které stejně ani nic nabídnout nemůžou. Několikrát jsem jim jasně řekl, že se nehodlám bavit s nikým, z callcentra a stejně mi zase zavolají. Každopádně vám dám jednoduchou radu, pokud chcete od VF (pravděpodobně to bude fungovat podobně i u dalších) lepší nabídku a rovnou, tak si vygenerujte číslo pro převod k jinému operátorovi. To samo o sobě nic neznamená, ale oni to vidí a do druhého dne už bude volat normální člověk, se kterým se dá mluvit a dokáže i něco nabídnout. Respektive něco nabídne a když se nedohodnete, tak rovnou můžete vyřešit odchod. U mě to neklaplo ze dvou důvodů, jednak už jsem byl vážně vytočený z neustálých hovorů o ničem se cvičenými opicemi z callcenter a druhou věcí bylo, že jsem dostal nabídku jinde, která se prostě neodmítá. Z VF se sice nakonec snažili, ale i tak to bylo hodně vzdálené tomu, co budu mít nyní a vzhledem k tomu, jak snadné je přejít, tak proč zůstavat...stálo mě to asi 5 minut času, tož tak. @Ondras_CZ jen pro info, to co píšeš umí za míň, takže ti vlastně nic moc nenabídli, zrovna tímto jen dohání třeba Tmobile, který má minimálně tu první varinatu i na webu veřejně a na nic si u toho nehraje
×
×
 • Create New...