Jump to content

Bells

Member_50
 • Posts

  4,717
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Alpina, Magrette, Seiko, Omega...

Recent Profile Visitors

17,752 profile views

Bells's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. @Maro Ještě jednou díky 100% budeme mít nějaké spaní i někde v přírodě během přechodu, to je tutovka, na to se i vysloveně těšíme, ale spacích verzí bude samozřejmě spoustu. Během lezení budeme muset řešit i ubytko, aby tam mohl být pes, ale jinak volnost, takže pohoda. Já když budu dostatečně ovíněn, tak budu spát klidně i na té lavičce Žebřík slušná masáž teda ale jak píšeš, to není nic moc zajímavého lezecky a jak znám kamarády, tak oni budou chtít rozhodně něco zajímavého. Každopáně Garda teď ani nehrozí, ta je v plánu za 2 měsíce a to právě převážně lezecky.
 2. S influencery jsi pobavil Dobré je, že druhý pár s sebou bude mít ještě chlupaté štěstí v podobě 35 kg Australáka, který se tůze rád koupe a pak si ideálně jde hrát s lidma, takže garantuji, že influenceři rádi slezou Jinak díky za tipy, akorát ce se týče ferraty, tak to dostal na plánování právě druhý pár, mají nějakého potuněného průvodce a něco lehoučkého nechtějí, že prý ať to za něco stojí, když už ano jsem smířený s tím, že umřu, ať už jakkoliv ale těším se tak jako tak. Super foto, teď budu taky jak influencer, ale přesně ten výhled na Tre Cime z jeskyně chci taky. Koukám měl jsi i super počasí, takové akoráv, slunce, ale i nějaké mraky, to mám rád.
 3. Já jsem usoudil, že se sebepoškozuju pouze na boulderu, takže cokoliv jiného mohu bez obav dělat Máme vytipovaná místa, která chceme vidět a ty budeme nějak propojovat, respektive navazovat co nejlépe na treky, chceme i přechod, vybavení máme, takže není problém a nebudeme pak tolik limitovaní časem. Z míst máme samozřejmě Secedu, která se celkem nabízí k nějakému přechodu a stejně tak Tre Cime + jezera Sorapis, Braies, Antermoia, Carezza, tedy i cokoliv v okolí, když budeme propojovat. V tomhle jsme s druhým párem, se kterým jedeme hodně flexibilní, takže si to můžeme dovymyslet jakkoliv.
 4. Očividně chtějí poslat to nejlepší Podobně jsem si zaskákal 2 týdny zpět v Tisé Teď ještě týden vydržetv pracovním procesu a hurá do Dolomit se vším, co k tomu patří, treky, lezení, bude to asi masakr, když jsem sotva na konci rekonvalescence, ale těším se.
 5. Když má člověk v ulici idioty, co neumí parkovat… Vzkaz samozřejmě žádný, tak jsem dal dotyčnému vzkaz já, má šanci to řešit.
 6. Abys nebyl překvapen, až si ty kurvy urvou co budou moct i tak To by mě zajímalo, jestli když ropa zlevňuje, tak budou na pumpách taky 3x denně přeceňovat směrem dolů, jako to dělali, když se zdražovalo....najednou budou mít nevyčerpatelné zásoby
 7. To jsem třeba já splnil, když už, tak komplet Doufám, že mě teď třeba nesestřelí auto, když jsou tyto hodinky momentálně v servisu, byla by škoda, aby něco vynechali Naprostý souhlas, tak to má být. @whitley vykašli se na nějaké řešení dekora a co si kdo bude myslet a jdi cestou toho, v čem se budeš cítit nejlíp, řekl bych že s oblekem to máš taky tak ne? Tak proč se stresovat s hodinkama. Hned na začátku jsi psal, že to není úplně formální, takže máš volnost. Já měl u sebe třeba jasno hned, respektive jsem se leda rozhodoval mezi ne zrovna vhodnými a ještě méně vhodnými, ale taky rád i určitou rebelii
 8. Taková ta klasika Kate a Cartier, ale tohle prostě neomrzí seknou jí a pohled na ní samotnou také vždy potěší
 9. Že máš tohle zapotřebí Berte, já tě sice neznám, ale vím kdo jsi a od člověka tvého kalibru bych tohle upřímně nečekal. Když tě něco nasere a řekneš to tu a lidi to nerespektuj, to naprosto chápu a souhlasím a taky máš moc to řešit a sem tam jsi i řešil, to všichni víme a není potřeba rozebírat, zda vždy správně atd., to je jedno. Lidí je tu spoustu a bohužel se vždy objeví někdo, kdo si musí hrát na hrdinu a jo i chápu, že je věčné řešení něčeho na palici. Na druhou stranu, klidně jsi mohl mít xx adminů, kteří by to řešili, tak jako tomu bylo dřív atd., to je stejné, jako když jsi forum koupil a říkal, kolik bude změn, co všechno bude a jak to dopadlo? Neber to pls jako útok, jen prostě ruku na srdce, nestalo se tu nic, jen je tu obecně víc a víc plků a o nějakém chronomagu, jakožto hodinkovém foru už se snad ani nedá mluvit. Ono taky spoustu lidí už ani nemá chtíč sem něco zajímavého dávat, protože není ani proč. Co mě na to konto mrzí, když tu pak takhle "vyhrožuješ" myšleno ve smyslu, že to blbě dopadne (ano jsem si vědom, že to můžeš vypnout klidně hned a čau). Když si vezmu, kdo byli další zájemci o forum a co s tím mohli skutečně udělat, tak je to fakt škoda, že to nepadlo jim a nebo že jsi s tím skutečně něco neudělal ty, když už teda, potenciál to rozhodně mělo a určitě by se našlo xx lidí, co by s tím i pomohli a myslím si i rádi. Bohužel ti a samí lidé už nic nabízet nebudou a i kdyby, tak to od nich nepřijmeš, takže když pak píšeš o těch bodech, tak já nevím no. To je přesně ta část, která mi od tebe přijde taková zbytečná. Inu přeju ti, ať si s někým plácneš, máš klid a uvidí se, co bude a když ne, tak možná by vlastně nebylo úplně na škodu viz níže... PS: pro všechny... jsou fora, ktera si prošla tvrdým restartem, ať už z jakýchkoliv důvodů a ve výsledku k lepšímu, otázkou je, jestli by to i tady ve výsledku nebylo lepší. Vystavit forum zase není nic tak složitého a o nějaké extra užitečné historii a kdo ví jakém obsahu se tady fakt moc mluvit nedá a máme na tom část viny úplně všichni, mě samotného nevyjímaje, když už to píšu. Na sobě samotném vidím, že na forum lezu méně, taky už defakto jen plkám, protože něco tvořit nemá cenu a nejsem jediný, vídím to i u dalších, u lidí které znám atd.
 10. Koukám takový věčný obecný neduh Japonských aut s tím posezem, holt jsou menší a pro vyšší lidi to nedělají a asi nikdy dělat nebudou Kdysi dávno jsem měl Nissana 240 a dokud se úplně nevyměnila sedačka za jinou, tak ideální posez prostě nešel. Teď po dlouhé době opět japonec v podobě Mazdy a když sedím tak, jak bych chtěl, tak nevidím na budíky, s lehkým kompromisem nevidím už jen rychlost od 100 do 160, s tím žít dokážu, ale ideál to není no.
 11. Kousek kovářské práce
 12. Zrovna kvůli nekoukání do zrcátek jsem začal dost často praktikovat to, co mi jednou řekl kamarád, který jezdí na motorce a to, že když projiždí na motorce kolonou, tak kouká do aut a do jejich zrcátek, aby viděl na řidiče, jestli vnímá a tak, aby mu to pak během projíždění třeba neposlal před předek, když si rovzpomene, že chce do jiného pruhu. Já tohle převedl do běžné praxe třeba na dálnici, kde je spoustu lidí líných blikat a koukat do zrcátek. Stejně tak to používám i při podjíždění - ano ukamenujte mě, občas to udělám Nepotřebuju to obhajovat, ale přijde mi to lepší a bezpečnější, než někoho milionkrát vyblikávat a být mu x kilometrů nalepený na zadku, což je běžná praxe našich dálnic. Bliknu jednou, nechám prostor, když neuhne, tak ho plynule podjedu a je klid a všichni jsou spokojení. Já se nenervuju někomu za zadkem, dotyčný si spokojeně jede stále vlevo a ještě si občas třeba blikne, jako že jsem p... a k... atd., takže si uleví a já to unesu. Ať je to i pozitivnější, tak třeba teď poslední dva zážitky z dálnice mě i vysloveně potěšili, aneb jak se může jet skvěle, když lidi dokáží v autech i komunikovat. Situace 1 - jedu po D11, už dojíždím auto před sebou, v zrcátku vidím, jak se za mnou valí jiné auto a přijde takový ten moment, kdy si říkám, jestli brzdit a toho za sebou pustit a nebo přidat, poslat to tam a následně mu uhnout. Inu zvolil jsem přidání, ale dotyčný za mnou letěl opravdu dost, takže jsem mu tam vlastně vjel, ne nějak prasácky, prostě musel sundat nohu z plynu. Samozřejmě jsem byl probliknut a neříkám půl slova, oprávněně (nejsem vychovávač typu já sám jedu rychleji, tak ty už nemáš co jet ještě rychleji), bliknul jsem varovkama na omluvu, uhnul a ještě když mě předjížděl, tak mávám, že sorry a dostalo se mi reakce, že ok beru a ještě následně bliknutí varovkama, že díky čau, dali jsme to jako lidi Situace 2 - to bylo teď v neděli na D1, kdy jsem se potkal s nějakým MB a jeli jsme dost podobně, s tím, že jsme se navzájem i pouštěli, vždy si blikli apod., vypadalo to, jak když se známe a jedeme spolu a jak se pak jelo pěkně. Ujeli jsme takto dobrých 60 km, než jsem sjížděl.
 13. Jooo já si něco obdobného prožil jako dítě, takže spoustu let zpět, ale za to navíc s rozmasakrovanou půlkou obličeje. Chrupavku, ani kost tak nikdo rozsekávat ani skládat nemusel, tohle mi regulerně chybělo, prý mi bylo vidět tou dírou až kdo ví kam Vlastně moc nechápu, jak je možné, že aniž bych byl na nějaké plastice ala Jackson, tak když to dnes někomu neřeknu, tak by v životě něřekl, co se mi přihodilo. Celé to srostlo tak nějak samo a vlastně i velice dobře, takže ani ta plastika nebyla potřeba. Sice to trvalo a tak půl roku jsem vypadal jak Lecter s maskou, vzhledem k zasádrovanému a zalepenému obličeji, ale výsledek super. Pamatuju si, že jsem ještě dlouho chodil na nějaké lasery kvůli vyhlazení jizev, přece jen 26 stehů na obličeji není úplně malá porce, no a to taky zafungovalo, kdo o tom neví, nenajde je. Jo a u vyndavání tamponů a tahání všech těch stehů jsem taky řval a pořádně, ale vzhledem k věku to bylo myslím naprosto adekvátní. Každopádně jestli chce někdo zažít pořádnou porci bolesti, tak si nechte řezat do očí, proti tomu byl nějaký obličej procházkou růžovým sadem
 14. Jak přesně je to s těmi bazarovkami ve Volvo selekt? Já už to sice neřeším, ale úplně mi to připomnělo, když jsem před pár měsíci řešil auto a i po Volvech jsem koukal a přesně jedno ze selektu jsem měl i vyhlídnuté a dost mě pak překvapila realita. Viz mají to být prověřené vozy, kdo ví jak zkontrolované a nevím co všechno a přitom to mnou vybrané nemělo ani komplet historii, ani pořádně ověřitelný nájezd, dotažené z Belgie, bourané a ne moc dobře opravené nejspíš vzhledem ke stavu co jsem viděl, tak nevím, byla to slušná sprcha, abych pravdu řekl. V tu chvíli mi selekt připadal spíš jako takový chyták na hejly ve smyslu, když řekneme, že je to super prověřené atd., tak nebudou nic hledat a koupí to. Co si budeme, ono to Volvo pak i zmizelo, takže se prodalo, ne že ne, ale čekal jsem teda úplně jiný stav vzhledem k selektu a že by to mělo být lepší, než klasické bazarovky.
×
×
 • Create New...