Jump to content

Bells

Member_50
 • Posts

  4,708
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bells

 1. Že máš tohle zapotřebí Berte, já tě sice neznám, ale vím kdo jsi a od člověka tvého kalibru bych tohle upřímně nečekal. Když tě něco nasere a řekneš to tu a lidi to nerespektuj, to naprosto chápu a souhlasím a taky máš moc to řešit a sem tam jsi i řešil, to všichni víme a není potřeba rozebírat, zda vždy správně atd., to je jedno. Lidí je tu spoustu a bohužel se vždy objeví někdo, kdo si musí hrát na hrdinu a jo i chápu, že je věčné řešení něčeho na palici. Na druhou stranu, klidně jsi mohl mít xx adminů, kteří by to řešili, tak jako tomu bylo dřív atd., to je stejné, jako když jsi forum koupil a říkal, kolik bude změn, co všechno bude a jak to dopadlo? Neber to pls jako útok, jen prostě ruku na srdce, nestalo se tu nic, jen je tu obecně víc a víc plků a o nějakém chronomagu, jakožto hodinkovém foru už se snad ani nedá mluvit. Ono taky spoustu lidí už ani nemá chtíč sem něco zajímavého dávat, protože není ani proč. Co mě na to konto mrzí, když tu pak takhle "vyhrožuješ" myšleno ve smyslu, že to blbě dopadne (ano jsem si vědom, že to můžeš vypnout klidně hned a čau). Když si vezmu, kdo byli další zájemci o forum a co s tím mohli skutečně udělat, tak je to fakt škoda, že to nepadlo jim a nebo že jsi s tím skutečně něco neudělal ty, když už teda, potenciál to rozhodně mělo a určitě by se našlo xx lidí, co by s tím i pomohli a myslím si i rádi. Bohužel ti a samí lidé už nic nabízet nebudou a i kdyby, tak to od nich nepřijmeš, takže když pak píšeš o těch bodech, tak já nevím no. To je přesně ta část, která mi od tebe přijde taková zbytečná. Inu přeju ti, ať si s někým plácneš, máš klid a uvidí se, co bude a když ne, tak možná by vlastně nebylo úplně na škodu viz níže... PS: pro všechny... jsou fora, ktera si prošla tvrdým restartem, ať už z jakýchkoliv důvodů a ve výsledku k lepšímu, otázkou je, jestli by to i tady ve výsledku nebylo lepší. Vystavit forum zase není nic tak složitého a o nějaké extra užitečné historii a kdo ví jakém obsahu se tady fakt moc mluvit nedá a máme na tom část viny úplně všichni, mě samotného nevyjímaje, když už to píšu. Na sobě samotném vidím, že na forum lezu méně, taky už defakto jen plkám, protože něco tvořit nemá cenu a nejsem jediný, vídím to i u dalších, u lidí které znám atd.
 2. Koukám takový věčný obecný neduh Japonských aut s tím posezem, holt jsou menší a pro vyšší lidi to nedělají a asi nikdy dělat nebudou Kdysi dávno jsem měl Nissana 240 a dokud se úplně nevyměnila sedačka za jinou, tak ideální posez prostě nešel. Teď po dlouhé době opět japonec v podobě Mazdy a když sedím tak, jak bych chtěl, tak nevidím na budíky, s lehkým kompromisem nevidím už jen rychlost od 100 do 160, s tím žít dokážu, ale ideál to není no.
 3. Kousek kovářské práce
 4. Zrovna kvůli nekoukání do zrcátek jsem začal dost často praktikovat to, co mi jednou řekl kamarád, který jezdí na motorce a to, že když projiždí na motorce kolonou, tak kouká do aut a do jejich zrcátek, aby viděl na řidiče, jestli vnímá a tak, aby mu to pak během projíždění třeba neposlal před předek, když si rovzpomene, že chce do jiného pruhu. Já tohle převedl do běžné praxe třeba na dálnici, kde je spoustu lidí líných blikat a koukat do zrcátek. Stejně tak to používám i při podjíždění - ano ukamenujte mě, občas to udělám Nepotřebuju to obhajovat, ale přijde mi to lepší a bezpečnější, než někoho milionkrát vyblikávat a být mu x kilometrů nalepený na zadku, což je běžná praxe našich dálnic. Bliknu jednou, nechám prostor, když neuhne, tak ho plynule podjedu a je klid a všichni jsou spokojení. Já se nenervuju někomu za zadkem, dotyčný si spokojeně jede stále vlevo a ještě si občas třeba blikne, jako že jsem p... a k... atd., takže si uleví a já to unesu. Ať je to i pozitivnější, tak třeba teď poslední dva zážitky z dálnice mě i vysloveně potěšili, aneb jak se může jet skvěle, když lidi dokáží v autech i komunikovat. Situace 1 - jedu po D11, už dojíždím auto před sebou, v zrcátku vidím, jak se za mnou valí jiné auto a přijde takový ten moment, kdy si říkám, jestli brzdit a toho za sebou pustit a nebo přidat, poslat to tam a následně mu uhnout. Inu zvolil jsem přidání, ale dotyčný za mnou letěl opravdu dost, takže jsem mu tam vlastně vjel, ne nějak prasácky, prostě musel sundat nohu z plynu. Samozřejmě jsem byl probliknut a neříkám půl slova, oprávněně (nejsem vychovávač typu já sám jedu rychleji, tak ty už nemáš co jet ještě rychleji), bliknul jsem varovkama na omluvu, uhnul a ještě když mě předjížděl, tak mávám, že sorry a dostalo se mi reakce, že ok beru a ještě následně bliknutí varovkama, že díky čau, dali jsme to jako lidi Situace 2 - to bylo teď v neděli na D1, kdy jsem se potkal s nějakým MB a jeli jsme dost podobně, s tím, že jsme se navzájem i pouštěli, vždy si blikli apod., vypadalo to, jak když se známe a jedeme spolu a jak se pak jelo pěkně. Ujeli jsme takto dobrých 60 km, než jsem sjížděl.
 5. Jooo já si něco obdobného prožil jako dítě, takže spoustu let zpět, ale za to navíc s rozmasakrovanou půlkou obličeje. Chrupavku, ani kost tak nikdo rozsekávat ani skládat nemusel, tohle mi regulerně chybělo, prý mi bylo vidět tou dírou až kdo ví kam Vlastně moc nechápu, jak je možné, že aniž bych byl na nějaké plastice ala Jackson, tak když to dnes někomu neřeknu, tak by v životě něřekl, co se mi přihodilo. Celé to srostlo tak nějak samo a vlastně i velice dobře, takže ani ta plastika nebyla potřeba. Sice to trvalo a tak půl roku jsem vypadal jak Lecter s maskou, vzhledem k zasádrovanému a zalepenému obličeji, ale výsledek super. Pamatuju si, že jsem ještě dlouho chodil na nějaké lasery kvůli vyhlazení jizev, přece jen 26 stehů na obličeji není úplně malá porce, no a to taky zafungovalo, kdo o tom neví, nenajde je. Jo a u vyndavání tamponů a tahání všech těch stehů jsem taky řval a pořádně, ale vzhledem k věku to bylo myslím naprosto adekvátní. Každopádně jestli chce někdo zažít pořádnou porci bolesti, tak si nechte řezat do očí, proti tomu byl nějaký obličej procházkou růžovým sadem
 6. Jak přesně je to s těmi bazarovkami ve Volvo selekt? Já už to sice neřeším, ale úplně mi to připomnělo, když jsem před pár měsíci řešil auto a i po Volvech jsem koukal a přesně jedno ze selektu jsem měl i vyhlídnuté a dost mě pak překvapila realita. Viz mají to být prověřené vozy, kdo ví jak zkontrolované a nevím co všechno a přitom to mnou vybrané nemělo ani komplet historii, ani pořádně ověřitelný nájezd, dotažené z Belgie, bourané a ne moc dobře opravené nejspíš vzhledem ke stavu co jsem viděl, tak nevím, byla to slušná sprcha, abych pravdu řekl. V tu chvíli mi selekt připadal spíš jako takový chyták na hejly ve smyslu, když řekneme, že je to super prověřené atd., tak nebudou nic hledat a koupí to. Co si budeme, ono to Volvo pak i zmizelo, takže se prodalo, ne že ne, ale čekal jsem teda úplně jiný stav vzhledem k selektu a že by to mělo být lepší, než klasické bazarovky.
 7. Vždy to jde levněji, jen pro to musí člověk taky něco udělat. Osobně mi jakákoliv ceníková nabídka přijde naprosto tragická a nechápu, s čím jsou schopní přijít, jako by to mělo být něco extra, viz teď VF s těmi “zázračnými” 5G rádoby neomezenými tarify Čekal bych, že budou nabídky lepší a lepší, ale přijdou mi spíš horší. Mám neomezený tarif už nějaký ten rok a tím neomezený myslím skutečně neomezený, rychlost běžně kolem 50 Mb, takže bez problémů použitelné pro hotspot atd., což je pak naprostá pohoda (nebýt homeoffice a nemuset věčně tahat spoustu pracovních dat, tak bych se snad i vykašlal na net doma) a platím méně, než chtějí za ten obyč 2 Mb výsměch. Ano rychlost 2 Mb a vlastně i těch 10 Mb, mi přijde jako výsměch, tuplem když to prezentují tak honosně a přitom to není krom toho nejvyššího vlastně ani skutečně neomezené a ceny totálně přepálené. Takže taková ta klasika, co bylo už před lety běžné, tak teď přeměníme na něco rádoby nového a opět tomu napálíme ceny. Chápu, že třeba někdo nepotřebuje extra rychlost, to nerozmlouvám, útočím hlavně na tu prezentaci operátora, která je lživá. Už jen tím, že neomezené tarify, kdy neomezený je jediný a k tomu pak ty ceny, to je hnus, adekvátní by bylo vše děleno dvěmi a k tomu si odpustit ty bláboly o neomezenosti.
 8. Třeba si koupili úplně jiné a neřešili Škodovku, která je schopná dát do aut za takové darty tak příšerné věci, aneb debata o nápravě = uskákaná koza a nebo infotaimentu, který věčně nefunguje a to tady čtu ty lepší případy nefungování. Sorry, ale koupit nové auto za skoro mega, když nebudu mít slevu jako firma a nebudu si odčítat DPH a pak věčně něco řešit, tak bych jim to omlátil o hlavu. Taková zvěrstva se dají zkousnout fakt jen u služebáku, protože to leda tak vytáčí, ale dotyčný to neplatí.
 9. Vše vypovědět, pak se pohrnou a když ne, tak prostě přejít jinam, kde dostaneš adekvátní nabídku. Nic to člověka nestojí, teda kromě pár minut času a přechod kamkoliv je dnes tak jednoduchý, že je to úplně jedno kde člověk je a nemá ani důvod někde zůstávat. Mimochodem teda "neomezený" tarif, který je krutě omezený rychlostí (ty 2 mega budou hrozný), proč to?
 10. Ještě není otevřený, takže pokud na něm dotyčný nedělal, tak si ho nejspíš neodškrtnul, ještě týden si musíš počkat
 11. Stát by měla lednice po převozu na ležato, jinak není potřeba.
 12. @xbraj19 Ty, Mazdí nadšenec to nepoznáš? Že se nestydíš (předpokládám, že fotka se normálně zobrazuje, u sebe jí vidím v pořádku). Mazda 6 předchozí generace GH 2.5 litr, byl to fajn kup, pěkný nájezd, celkový stav a já chtěl normální motor, což tento splňuje maximálně, aneb klasická atmosféra. Ještě dostane trošku péče, lehké přizvednutí výkonu a hurá si jen užívat, což teda dělám už teď, je to pecka. Jsem skoro zapomněl, jak se taky může auto chovat
 13. Tak trošku proti proudu, ale sedli jsme si na první dobrou, tohle mě tůze moc baví, takže dost bylo TSI apod., jsem lapen a po letech si užívám, když je v autě všechno takové pěkně mechanické
 14. Tak především gratulace a díky za fotky, velká paráda
 15. Hodně štěstí při výstupu, vypadá to tam skvěle, to by se člověk hned taky přidal
 16. Tak na takovém levelu jako Mára očividně nejsem, ze mě je totální kripl, zasádrované už všechno možné, třeba i nos, když jsem měl ksicht na kaši, ale noha je premiéra V rámci přesunů doma už teda na berle kašlu, je efektivnější si doskákat, ale stejně je to na pytel a o lezení ani nemluvě, pauza bude asi dlouhá. Udělal jsem si to na boulderu uvnitř, na Smícháči, taky jsem měl slušné obecenstvo, na ten můj pád se podíval snad úplně každý, vzhledem k tomu, že jsem to i stihl řádně okomentovat Ujela mi noha a ruce jsem měl na topu, který byl mini lišta, takže nic, co by drželo, šlo přesně o nohy a já jen vyjeknul dost nahlas “do pí..”, bo jsem moc dobře věděl, že sjet dolů po raibaku bude bolet a vzhledem k ujetí to bylo bez šance nějak odskočit, nebo cokoliv. Bohužel jsem byl tak pitomě natočený, že šlo všechno při dopadu na jeden kotník a bylo hotovo.
 17. Bells

  OMEGA X SWATCH

  Tak s Josefem je to obecně sranda, ty hodinky očividně skoro až k smrti nenávidí, ale čte, prohlíží a přispívá o nich snad ze všech nejvíc, tak já nevím, asi nějaká forma sebetrýznění
 18. Jooo sháněl, taky vše mám a taky jsem šel poslední dobou pěkně nahoru a pak toto Teď se dlouho podívám na stěnu tak leda jako divák.
 19. Tak jsem dolezl, lezečky ve velikosti 100+ se asi nedělají bych řekl Ale dal jsem na boulderu o dva levely výš, než normálně, jsem na 6 z 9, než mi pak na jednom rajbakovém ujela ve finále noha a ja ho celý sjel dolů a nešlo nic udělat. Odřené mám snad úplně všechno, ale to vem čert, kotník na který jsem dopadl je mnohem horší.
 20. Žiju, vlastně předevčírem bylo i repete, dali jsme si hromadně za úkol, že to musí vylézt všichni Vtipné je, jak rychle člověk zapomene, jak že se to tam vlastně drápal, takže nějaká výhoda vzhledem k minulému zdolání absolutně žádná No a když už píšu a jsme v těch kopečcích, tak tady ještě pár kopečků z minulého týdne ještě, dali jsme si vlastně takovou dvoutisícovku, když se to sečte
 21. Bells

  OMEGA X SWATCH

  A přesně na tom videu je pod jinými úhly vidět, že je to naprosto v pořádku, ale když chce člověk mermomocí najít něco, co není, tak si samozřejmě zvolí ty úhly, které se hodí Bavím se, jo a ty hodinky si koupím snad i kvůli takovým expertům, co soudí něco, co v reálu neviděli, aneb taková ta klasika. Já bych ty soudy raději nechal na realitu a bez toho se bavil tak leda o tom, co je jasně zřejmé.
 22. Bells

  OMEGA X SWATCH

  Já bych se toho zase tak nebál, ono komentovat fotku, která jasně zkresluje, viz odlesky, takže asi folie, umatlání atd., je asi jako věčné zdejší dělání rádoby přesných čar k indexům na fotkách z úhlů apod., aby se dokázalo, že jdou šejdrem…občas je tu fakt sranda Ale expertů, co vše poznají na základě jedné fotky je tu dost, to ano
 23. Bells

  OMEGA X SWATCH

  @xbraj19 jen počkej ono i na to dojde teda nebude to tříválec, ale vysavač
 24. Kup si Bellroy a budeš mít na roky vystaráno
×
×
 • Create New...