Přejít na obsah

Marathon Watch


Mike.

Doporučené příspěvky

Tak už jsem od pátku šťastným majitelem JSARek od KOZY_C. Posted Image Jsou to skvělé hodiny a měl jsem nejprve trochu strach, zda mi nebudou moc velké, ale na živo jsou úplně v pohodě a naopak bych možná uvítal ještě o kousek větší. Takové ale obdobné zatím neznám, takže v pohodě.Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Ahoj,

hlásím se po půl roce a rád bych přidal k dobru pár poznatků z velmi intenzivního nošení hodinek Marathon General purpose Maraglo.

Půvoodní nylonový pásek jsem nahradil gumou, protože i přes časté praní docela sm.děl. Navíc si myslím, že plasty jim víc sluší.

Hodinky se párkrát podívaly do potoka i pod kohoutek s vodou a přežily to bez úhony.

Co mě ale nemile překvapilo, je tvrdost sklíčka. Pravděpodobně díky použitému materiálu a vysokému profilu "á la lavor" se okamžitě poškrábalo. Rád bych místo něj pořídil nižší a kvalitnější sklo. Uvidíme, co na to hodinář...

K chodu hodinek nemám vůbec žádné výhrady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Půvoodní nylonový pásek jsem nahradil gumou, protože i přes časté praní docela sm.děl. Navíc si myslím, že plasty jim víc sluší...

Na ten "smrad" používej antibaktriální gel na ruce. Mně se to osvědčilo. Je to dermatologicky testováno a má to v sobě vonné přísady, takže to nesm.dí jako nemocniční "Lysol". K dostání je běžně v lékárnách, drogeriích nebo větších marketech, kde prodávají drogerii.

 

Hlavní výhoda toho originálního MIL-SPEC nylonového řemenu je, že i při ztrátě jedné stěžejky ti hodinky stále zůstanou na ruce.

Upraveno uživatelem Petr_P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý nápad, ten gel by se hodil i doma nebo v dílně.

 

Ještě poznatek ke stěžejkám. Moje jsou jednodílné, vysouvací do boku a když se rozhodnete vyměnit řemínek, rozhodně to nepůjde bez kleští - drží v pouzdře opravdu fest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...