Přejít na obsah

Marathon Watch


Mike.

Doporučené příspěvky

Tak prvních 24 hodin na ruce a můžu říct jenom jedno. Jsou to prostě jediněčný hodinky. V noci jsem s probudil a kouknul na ruku a nechápal jsem, jak to šajní :-D. Tak, ještě přidám dnešní rychlo cvaky :-DDD

Jo a musím vás varovat, fotit budu a budu postovat... Jsou super...

post-4592-026183500 1349459535.jpg

post-4592-070515700 1349459541.jpg

post-4592-074846800 1349459547.jpg

post-4592-009356700 1349459568.jpg

post-4592-098030600 1349459573.jpg

post-4592-036150000 1349459580.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navzdory vsem predstavam o velikosti to nejsou hodinky na dnesni dobu velkych rozmetu- mam hodne hubenou ruku a jsou v pohode- takze nositelne pro kazdeho. Vyska tez neni problem, diky tomu mohutnemu okruzi pusobi krabicoidne, ale bez obav. Jinak presnost +1 sec za den :-) - teda po tom co je seridil a opravil hodinar pac prestali jit :-))..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Hrabak, mají 41mm + korunku, takže rozměr akorát :-), výška je také v pohodě s rukávem nezápasím. Ten nylon Nato strap je na ně úplně super. Když jsem je měl na origo gumě (já jí říkám vanilka, protože voní po vanilce :-.D)tak mě trošku dřela korunka do hřbetu ruky, když jsem jí ohnul. Když jsou na natu, tak díky tomu, že pod pouzdrem se nacházejí dvě vrstvy toho strapu, tak celé hodinky, potažmo i korunka jsou dále od ruky a korunka už není problém.

Jinak hodinky působí velice masivním dojmem, takovým nerozbitným. Doporučuji..

 

4: Hrabák copak jim bylo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cedrik: to nikdo nevi... proste se z niceho nic zastavili a konec. Pan hodinar je kompletne rozebral zkotroloval a dal dohromady :-) od te doby jdou jako po masle a to jeste s dokonalou presnosti- mozna ze za 24h nedaj ani tu jednu sekundu, nemam to presne vypozorovane, kazdopadne jsou hodne presne. Jedina vada je, ze kdyz je nekdy potrebuju natahnout za pomoci korunky, tak pri jejim otaceni se roztaci i zavazicko automatu. Bylo mi ale receno ze to neni problem ze to ETA dela celkem casto. Mam je na origo tahu a na nem jim to slusi nejvic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem hodinar, tak nevim asi to bude vic namahat korunku a to ustroji. Pozna se to tak, ze proste citis ze se ti tam roztaci to zavazi, zaprve jde korunka vic ztuha a zadruhe to slysis.

 

Jinak tah vyvazi vahu tech hodinek, tak je to takove prirozenejsi, ja zas nemusim tu gumu a nebo NATO/ ZULU mozna jde o zvyk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-1499-015055200 1350154408.jpgahoj svý CSAR nosím nejčastěji ze svých hodinek a po skoro 4 letech nošení žádný problém.Opravdu jsou to hodinky i do těžkých podmínek(dělám ve stavební firmě).

Korunka mi jde ztuha od novoty oproti omegám,oriskám a BB.Opravdu značka Marathon mě nadchla a jsem sní nadmíru spokojen.Jen co se týče velikosti jsou mi CSAR blíž k srdci oproti jejich menších bratříčků.

Upraveno uživatelem drobek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...