Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

farkyostrava
 Share

Recommended Posts

před 5 minutami, ave1112 napsal:

Tak toto je parada, to je tah na nove Moony?

Jj, a je to paráda!

před 9 minutami, Vladino125 napsal:

Moony na novom ťahu sú absolútne super, krásne pohodlne. Dobre zúženie z 20 na 16 ak sa nemýlim.

Přesně tak! Ve srovnání s předchozí verzí tahu..nebe a dudy. Je tak o půlku lehčí a na ruce je to opravdu bomba. To zúžení dělá straaaašně moc! Mohu každému vřele doporučit. 
pozn: US nově nabízí repliku 1479, bude i leštěná verze. Já dostal dobrou nabídku na origo, tak jsem US vypustil. Mám tedy od nich 1171 a dobrý..

Edited by Adamsson

před 20 hodinami, Adamsson napsal:

Přesně tak! Ve srovnání s předchozí verzí tahu..nebe a dudy. Je tak o půlku lehčí a na ruce je to opravdu bomba. To zúžení dělá straaaašně moc! Mohu každému vřele doporučit. 
pozn: US nově nabízí repliku 1479, bude i leštěná verze. Já dostal dobrou nabídku na origo, tak jsem US vypustil. Mám tedy od nich 1171 a dobrý..

Už má ta spona mikroregulaci?

před 13 minutami, Dokusan napsal:

Už má ta spona mikroregulaci?

Bohužel, nemá. Prý by to bylo technicky náročné z důvodu její velikosti. Je fakt, že prostoru uvnitř moc není (vnější šířka 16mm) a kopírovat Rlx nechtějí a ani nemohou. 

Technicky náročné. U takové značky a žábry peníze co teď nový Miony stojí bych takovou "výmluvu" neočekával. 

Ale vypadají s tím tahem parádně.

Já jsem rád,že na mých Mark II reissue mikroregulace je.

Mikroregulace je fakt super!!! Mám ji na vlnkách a paráda. Teď ještě sehnat sponu pro PO:))  Na Mk II je myslím stejně veliká spona, tedy 20mm.