Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Cena ak kvalita budu v asi pohode, ono na quartzkach toho zase nieje tolko co pokazit, ale hodinky by som radsej kupoval od firmy ktora vyraba iba hodinky...... pokial ovsem nemas uz od SW gver alebo nozik :)

 

napriklad

http://www.chronoshop.cz/katalog/hodinky/t...r-p-6500-type-6

 

http://www.chronoshop.cz/katalog/hodinky/t...04-diver-orange

 

http://gnomonwatches.com/KHSH3All.html

 

a podobne

Pripadne aj na timefactors maju jeden model inspirovany tymto designom.

Odesláno (upraveno)

Hádám, že jde o nějakou odvozeninu od traserů, jde o to, jak moc ti záleží na tom, aby měly na ciferníku to smithandwesson a taky co to má v sobě za strojek. Což jsem na tebou dodaném odkazu nenašel. Highlife znám jen z referencí na knife.cz a mám pocit, že ceny jsou někdy více někdy méně nad normálem. Ale třeba se pletu a třeba je to jen u kudel a časů se to netýká.

Já být tebou bych naštívil třeba tuhle adresu a tam se trošku pokoukal:

http://www.chronoshop.cz/katalog.php?pmi=88

 

edit :kruci pozdě. Omlouvám se

Upraveno uživatelem žabák
Odesláno

Asi před třemi (možná déle) lety jsem v Highlife kupoval hodinky od SW. Tenkrát jsem měl nějaký problém s korunkou, ale pamatuji si, že závada byla odstraněna do cca pěti dnů. Přístup k vyřízení reklamace byl bez závad. SW jsem koupil proto, že se mi nechtělo vydávat peníze za Luminox, které jsem naživo neviděl a jen o nich slyšel (samé superlativy). Po půl roce jsem uviděl Luminox na vlastní oči a SW šly okamžitě do světa. Mé SW byly kovové a kamarád, co jsem mu je prodal, je pěkně "opískoval" asi za tři měsíce až "na železo". Pokud si pamatuju vypadalo to nepěkně, barvu to mělo (snad) jako zoxidovaná měď. Luminoxy jsem po cca 6 měsících, nebo roce prodal v rámci přezbrojování na mechaniku tomu samému člověku. Chová se k nim úplně stejně jako k SW, ale na rozdíl od nich vypadají pořád stejně. Je to drsný ?ajrosfťák?, hodinky vůbec nešetří. Airosft bere jako zábavu a zároveň jakou součást výcviku. Řekl bych, že u těchto hodinek je výhodou (z mého pohledu) ?plastové? pouzdro; tolik nestudilo, když jsem si hodinky nandaval v zimě ve stanu a jsou o něco lehčí. Domnívám se, že to samé co o Luminoxech přiměřeně platí i pro Trasery

Odesláno

"Předpis MIL-W-46374F povoluje používání v ozbrojených silách USA." To je paráda. Akorát by mě zajímalo, jestli je nosí kluci z delty nebo od rangerů. Jsou pěkný, fakt.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...