Groh Odesláno 25. listopadu 2018 Nahlásit Odesláno 25. listopadu 2018 Zdar, renovovat nebo nechat origo stav? Dá se doma vyleštit sklo a pouzdro? Co se dá udělat s ciferníkem? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Karlos Odesláno 25. listopadu 2018 Nahlásit Odesláno 25. listopadu 2018 A proč s nima chceš něco dělat?
pepyczek Odesláno 25. listopadu 2018 Nahlásit Odesláno 25. listopadu 2018 Osobně bych nechal vyčistit a poštelovat strojek, do ničeho dalšího bych se nepouštěl. Cifr má pěknou patinu...
Groh Odesláno 25. listopadu 2018 Autor Nahlásit Odesláno 25. listopadu 2018 Strojek je vyčištěn a seřízen před asi rokem, jde dobře. Asi nechám jak jsou.
Karlos Odesláno 25. listopadu 2018 Nahlásit Odesláno 25. listopadu 2018 Tohle je vždy na vkusu každého soudruha. Někdo má rád, když stará věc vypadá jako stará věc a oceňuje dochovanost, původnost a originalitu. A někdo má zase rád, když se stará věc leskne jako psí ku.. a vypadá jako nová, třeba i bez ohledu na originalitu.Není problém nechat přechromovat pouzdro a přetisknout ciferník. Ale to je věc nevratná, a jestli ty hodinky neplánuješ nosit s důrazem na vzhled, tak i naprosto zbytečná. Jestli budou jen někde ležet, není důvod s nima cokoliv dělat.
Groh Odesláno 25. listopadu 2018 Autor Nahlásit Odesláno 25. listopadu 2018 Jen pro zajímavost kde se dá pouzdro přechromovat a na kolik cca to vyjde? ciferník určitě přetisknout nedám.
Dzos Odesláno 28. listopadu 2018 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2018 Ekonomicky renovace nedává smysl. Přetisk ciferníku od cca 40-50 EUR, chromování pouzdra okolo cca 500-1000 Kč (+ příprava). Prodejní cena je menší, než cena renovace. Více k renovací ve vintage sekci:http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/76620-renovaceoprava%C4%8Di%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD-nejen-cifern%C3%ADk%C5%AF/nebo i tadyhttp://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/82130-pochlubte-se-renovac%C3%AD-vintage-hodinek/
Groh Odesláno 4. prosince 2018 Autor Nahlásit Odesláno 4. prosince 2018 Prosím ví někdo průměr sklíčka?a kde se da sehnat?
Groh Odesláno 11. prosince 2018 Autor Nahlásit Odesláno 11. prosince 2018 tak sklo je nové u hodínáře 50kč
Doporučené příspěvky
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.