Jump to content

Dzos

Member_50
 • Posts

  2,603
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Olomouc
 • Fanoušek značky
  nějaké by byly ...
  O,H,L

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Dzos's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Zkusím na pár dní za 10 k, potom je hodím jinam.
 2. Ještě jednou nahoru. Můžete zkusit něco navrhnout, možná mě to zaujme :).
 3. Tak tyto Omegy mi ještě unikají. Už mám ale počíháno. Minulý týden jsme mělo v OL. sraz, tak postnu jednu ze setkání black/white.
 4. Taky díky za setkání s příjemný pokec. Ten prostor byl fakt na tolik lidí malý. Tak jsem nestihl si nejen pokecat, ale s některými se ani seznámit. Nebylo jednoduché se probojovat na opačný konec stolu. Moc jsem nefotil, tak jenom přidám toto
 5. Já taky dorazím, ale tak kolem 7.
 6. Nový trend gastronomie: "kuře á la losos"
 7. Tak nevím, jestli to patří do humoru nebo žumpy. Jenomže na humor je to bohužel moc reálný. Ten člověk je už úplně mimo. Btw., by mě zajímalo, jak asi taková kontrola probíhá. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/babis-ano-agrofert-kompro-vodnanske-kure-rizek-v-kalhotkach.A240320_161255_domaci_sdlk
 8. Jo, astronauti, to byli borci. Čest jeho památce. Na té fotce vidím správně full goldy?
 9. Prodám vintážní Zenith automaty, 70. léta, zlacené pouzdro. Velikost pouzdra cca 38 mm, díky hranatému tvaru působí větší. Krásný, takřka intaktní ciferník. Sklíčko plochý minerál, má jeden drobný škrábanec kolem 3. hodiny. Korunka neznačená, nejspíše nepůvodní. Pouzdro zlacené, krásně zachovalé s minimem škrábanců, zlacení nikde nechybí. Samozřejmě je neleštěné. Na dýnku ještě zbytky ochranného vosku z výroby. Hodinky asi nebyly téměř nošené. Ručky mají slabou patinu. Strojek je kalibru 2562PC, pěkně zachovalý, nedoškrábaný. Servisní historii neznám. Funguje, datum překlápí. Nestihl jsem změřit přesnost a rezervu, doplním v případném upu inzerátu. Ale co si pamatuju, tak přesnost byla odpovídající stáří hodinek. Fotky jsou jako obvykle v makro režimu. Pouze prodej prosím o výměny nemám zájem. Cena 13 500 Kč. Doprava po ČR v ceně.
 10. Jsem myslel, že pro práci v novinách je nutné znát základní pravidla českého pravopisu. To si tam toho nikdo nevšiml?
 11. A nejhorší je, že se nikdo z jeho sekty ani na moment nepozastavil nad formou - příkazem, ani nad obsahem. O vyjadřování páně předsedy nemá smysl se už vůbec vyjadřovat. Sám je zm.d, tak mu to asi ani nepřijde nepřípustné.
 12. Po dlouhé době jsem byl v bance v bezp. schránce. A zjistil, že tam mám hodinky, na které jsem úplně zapomněl, že je vubec mám. To už je na pováženou. Asi mám začínající demenci. Takže je to vlastně nový přírůstek:).
 13. Rodinná sešlost. Někteří příbuzní se nedostavili.
×
×
 • Create New...