Přejít na obsah

Tématické týdny vašich digitálních zápěstí


jendazhor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 708
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 minutou, casiotron napsal:

Jo a dejte sem někdo CASIO BM-100W, BM-200W a BM-500W.... Ať je nemusím zprovozňovat a fotit... Jinak CASIO PRT-3000 náááádhera a můj sen.

OK, tak foto BM100, i když neaktuální. Taky už se mi nechtějí znovu fotit...

Jo a PRT-3000 jsem někde nedávno zahlídnul v Japonské aukci. Prodali je za 13200 Jenů, tedy něco kolem 130$. Obvykle bývají dražší. Tak kolem 150-200$.

Casio BM-100-lw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, quattroRS napsal:

V Lidli sa odkedy predávajú hodinky??? :O 

Crivit je privátní značka řetězce Lidl, potažmo německé společnosti Schwarz-Gruppe, provozující mj. ještě třeba řetězec Kaufland. Mají ji na sportovní vybavení vesměs vyráběné v Číně.
Funguje to jednoduše. Provozovatel obchodního řetězce si vybere nějaké zboží v Číně, podle potřeby si ho nechá obrandovat (opatřit svojí značkou a vizuálními prvky), případně upravit pro své potřeby, dodá si svůj návod, nechá ji otestovat na povinných testech pro danou cílovou zemi a pak ji pod touto svou značkou prodává. Taky ovšem nese všechny závazky co se týče záruk, reklamací atd. Lidl má takových svých privátních značek více než sto. Ostatní řetězce ovšem taky.
Kvalita výrobků pod jejich "privátkami" je různá. Někdy je to slušné zboží za slušné ceny, jindy téměř nefunkční. Stačí se podívat na testy třeba na youtube.
Sportovních i jiných hodinek tam postupně prodávali a prodávají celkem hodně. Spíše z nejlevnějšího segmentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj tak :) Tak o tom som čosi počul, a občas som to mal možnosť aj vidieť, a skúmať to, ale podrobnosti systému fungovania tejto veci som dopodrobna nepoznal, aj keď je pravda, že čosi som predpokladal, a podľa toho, čo si tu napísal, som nebol od pravdy až tak ďaleko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné, že střeva té vrtačky vyráběli v Číně. Oni někteří "evropští" výrobci fungují podobně, jen pak čínské výrobky prodávají pod svou vlastní hlavní značkou. Nebo to tam číňan střílel pro různé značky. Nebo mu to zadal Bosch, ale pak to prodával tomu, kdo měl zájem. Prostě Čína... Že by si Lidl zadal výrobu přímo u Bosch se mi nezdá. Ale vlastně je to jedno, stejně ta výroba nakonec většinou proběhne v Číně. Nebo minimálně výroba komponentů. Mnoho z nich už se ani jinde nevyrábí. I výrobci "evropských" aut by mohli vyprávět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomto segmentu to je u mne bida, toto jde temer uplne mimo mne.
Chvilkama az dokonce davam za pravdu sem tam se objevujicimu hanlivemu oznaceni "hrouda plastu".
Zajimave, ze cim jsou tyto typy starsi tim je u mne averze mensi...))
Timto je vubec nechci nejak kritizovat a dokonce jsou modely se mne libici.

No presto se i u mne najde zastupce teto kategorie... PRT-500 dorazily v "konvolutu"... -pro mne nastesti plastu minimum.
Taky by sem patrily Tissot T-touch se kterymi jsem na tom naprosto(az na mou svetlou barvu) stejne jako jendazhor...

1.jpg.43299322b0a1116482b9a6508531b14e.jpg

2.jpg.1e56c1dfb67be6ddc1883f620435f5f0.jpg

3.jpg.03723dc493c9cea5fdb81391b23983be.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, akai napsal:

V tomto segmentu to je u mne bida, toto jde temer uplne mimo mne.
Chvilkama az dokonce davam za pravdu sem tam se objevujicimu hanlivemu oznaceni "hrouda plastu".
Zajimave, ze cim jsou tyto typy starsi tim je u mne averze mensi...))
Timto je vubec nechci nejak kritizovat a dokonce jsou modely se mne libici.

No presto se i u mne najde zastupce teto kategorie... PRT-500 dorazily v "konvolutu"... -pro mne nastesti plastu minimum.
Taky by sem patrily Tissot T-touch se kterymi jsem na tom naprosto(az na mou svetlou barvu) stejne jako jendazhor...

Uznávám, že v některých modelech, došlo Casio v "hroudovitosti" plastů daleko. Bohužel to stále platí i pro mnoho současných. Ale tyhle PRT-500 jsou v pěkném stavu, a jestli je to hrouda mixu plast-hliník-titan, je to vlastně taková ušlechtilejší hrouda. A tady na ně rozhodně je volné místo.

S těma Tissotama T-touch, sorry, ale jsem rád, že v tom nejsem sám. Přitom to byly docela drahé hodinky, ale to umístění a otevřenost senzoru okolním vlivům je prostě odrovnává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden jsme strávili na horách. Díky za vaše příspěvky.

A tento týden nás čeká sestup na běžecké dráhy a sportoviště. 

Protože, kdo se trochu víc pohne, potřebuje znát spoustu nových údajů. Obzvlášť pokud by se snad dokonce rozběhl.

Všechny ty stopky, ideálně pro každé kolo běhu, timery s odpočtem startu, signalizace uběhnutých kol, porovnání času na kola, nebo snad dokonce i počet kroků, spálené kalorie, nadupané kilometry a bůhvíco ještě.

Týdenní digi téma č. 8: TĚLOVÝCHOVNÉ SPORŤÁKY…   (do 14. 6. 2020)

Prostě všechny ty digitálky (nebo ana-digi), co měří časy, data a veličiny spojené s pohybem těla.

Opět platí – čím starší, tím lepší. Ale mlaďoši nejsou diskriminováni.
Krátký popisek modelu potěší.
Tak je zase rozhýbejte!

---

Vykopávám modelem Casio JC-22 „Jog & Walk Calorie“ (modul 1466) cca z roku 1998, které jsem tu už kdysi zhruba popisoval. 
„Měří“ i počet kroků a spálené kalorie. Ale vlastně neměří. Mají jen pípák s nastavitelnou frekvencí a člověk by měl zadat své osobní údaje a pak pěkně šlapat do rytmu pípání. No a pokud by to dodržel, hodinky cosi vypočítají. 

Jinak je to lehoučký a tenký model s všemi běžnými funkcemi. A běžícím animovaným panáčkem…

Casio-JC-22-1466-lo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...