Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 48,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • mlsoun1

    1530

  • Akam

    1375

  • Vit

    1110

  • Kid_A

    849

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 hodinami, mlsoun1 napsal:

Každý měsíc jedny

já bych rád dorostl do užívání jedněch hodinek týdně... jedny měsíčně je pro mne jistě nedostižné...

už jsem nasadil zpět tah...

image.png.a4633ebcb146fb313154c5130a5841ba.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, špelda66 said:

kdyby jsi zkusil "staré" ve 39, tak bys asi vybral právě tyto, to je podle mého názoru nejlepší reference

https://www.chrono24.cz/longines/hydroconquest-automatic--id35783645.htm?searchHash=7c3b4e99_9KXe12&pos=1 

v com sa lisia tie stare 39 od novych 39?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak je samozřejmě věc estetiky indexů - byla tady před časem diskuse - proč dávat ještě za kroužek s llumi další dílek - někdo tady říkal, že je to marketing - aby si přišli na své milovníci jak kroužku, tak obdélníčku :)

v tom smyslu by byla vyzrálejší nová 39 verze... ale přijde mi víc jako kopírka rolex...

a vevnitř bych řekl, že je pořád jeden stroj:

Longines Caliber L888 Watch Movement

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30 minutes ago, kaktusář said:

pak je samozřejmě věc estetiky indexů - byla tady před časem diskuse - proč dávat ještě za kroužek s llumi další dílek - někdo tady říkal, že je to marketing - aby si přišli na své milovníci jak kroužku, tak obdélníčku :)

v tom smyslu by byla vyzrálejší nová 39 verze... ale přijde mi víc jako kopírka rolex...

a vevnitř bych řekl, že je pořád jeden stroj:

Longines Caliber L888 Watch Movement

diky, takto vedla seba to je hned pekne vidiet 👍. Luneta sa mi paci asi viac ta nova, ale indexy tie stare, aj s obdlznickami 🙂. Su nejake zmeny aj v rozmeroch ci tvare puzdra?

Ked sa teraz pridas k @mlsoun1-ovej tazkej propagande, neviem ako dlho zvladnem este odolavat 🤣. Tak trochu pripravy nezaskodi.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, bluman napsal:

Moze byt 👍. To je ta limitka Svatopluk? Ked som ich objavil, uz boli vypredane 😪

Viac foto pliiiz.. 

Biatec Heritage, first edition(limited), toto je kus 50/50, viac foto dodám ale prvý dojem je pozitívny, hodinky sú prekvapivo menšie ako som čakal, vypracovanie 10/10….spravil som si radosť k 50-tej…

  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bluman napsal:

rozmeroch ci tvare puzdra?

já tam změny nevidím, dělá se několik velikostí - 39, 41, 43, 44 - řek bych, že ty poměry pouzdra a lunety zůstávají stejné.

bývá diskutován ten kalibr, má hodně verzí:

https://calibercorner.com/longines-caliber-l888/

osobně jsem velmi příjemně překvapen přesností, za 24hod mi to udělalo 5 vteřin do mínusu...

ale jako co teďkom z těchto dvou budu nosit, to teda nevím, cestou z koscomu jsem měl v autě gs a pak se hnedle vrátil k longinesům, ale nové koště dobře mete, uvidíme, až se to usadí, co se stane... 

pozitivní je, že sem za to nic nezaplatil - jen za novej tah - za 14 dní je mi 50, takže mám dvojitej dárek k narozeninám a skoro nic to nestálo - jen trošku stres, když jsem astrony dával do výměnného vlákna..

image.thumb.png.2c32c031e10440f55aacc133f823214e.png

a končim se sběrem hodinek!!!!

přísahám!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, kaktusář napsal:

já tam změny nevidím, dělá se několik velikostí - 39, 41, 43, 44 - řek bych, že ty poměry pouzdra a lunety zůstávají stejné.

bývá diskutován ten kalibr, má hodně verzí:

https://calibercorner.com/longines-caliber-l888/

osobně jsem velmi příjemně překvapen přesností, za 24hod mi to udělalo 5 vteřin do mínusu...

ale jako co teďkom z těchto dvou budu nosit, to teda nevím, cestou z koscomu jsem měl v autě gs a pak se hnedle vrátil k longinesům, ale nové koště dobře mete, uvidíme, až se to usadí, co se stane... 

pozitivní je, že sem za to nic nezaplatil - jen za novej tah - za 14 dní je mi 50, takže mám dvojitej dárek k narozeninám a skoro nic to nestálo - jen trošku stres, když jsem astrony dával do výměnného vlákna..

image.thumb.png.2c32c031e10440f55aacc133f823214e.png

a končim se sběrem hodinek!!!!

přísahám!!!!

Kecy kecy kecy😜

  • Haha 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, hlavně jsem je chtěl mít kompletní, protože jsem je koupil bez tahu... a byl jsem nakonec rád, že tah nestál úplnou raketu - představoval jsem si, že je tak za 20tis, ale byl "jen" za 12 :)))

ale svým způsobem jen 2x víc ,než tah k mantám apod. takže jsem si řek, že si ho dám k narozkám, protože o ty gs chci pečovat, až dojde baterka, udělám jim tlakovku apod. 

ptal jsem se na znovubroušení, maj dost vlásečnic - vždy se to posílá do japonska - a tělo stojí 12tis. i s tahem stojí obnova 14tis.
což vlastně taky není úplná raketa (vzhledem k tomu, že jde o gs), nicméně mi v koscomu řekli, že to nedoporučují a já s nimi vřele souhlasím :) 

takže zatím s nimi nic dělat nebudu - jen jich užívat...s quartzem se snad nic nestane, servisovat ho hodlám až začne dělat problémy, což třeba 50 let nemusí :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...