Pe3xxx Posted May 16, 2020 Report Posted May 16, 2020 Caute! chcem sa opytat co si myslite o ulozeni korunky na lavej strane puzdra... Ma to nejaky prakticky vyznam z vasho pohladu resp. vobec nejaky vyznam? Model LT B43 DESTRO: Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Radek124 Posted May 16, 2020 Report Posted May 16, 2020 Význam to má snad pro leváky a nebo lidi s protézou pravačky, aby mohli korunku hodinek nasazených na pravačce ovládat "šikovnější" rukou. Apropos, ten svět už je fakt na palici: PANERAI dělá "potápky" s WR30, Breitling tlačí Navitimer bez logára - a LÜM-TEC se pokouší o "stealth" ciferník...
Vit Posted May 17, 2020 Report Posted May 17, 2020 (edited) Radku, oni (Lum-Tec) měli první all black už před mnoha lety (snad se nepletu). Roberte, připomeneš, který to byl model? Moje postřehy hodinkám: - korunka na druhé straně je primárně pro leváky, ale využívají to i někteří jedinci, kteří nosí hodinky úplně blízko zápěstí a korunka u 3 hodin jim tlačí do hřbetu ruky - oceňuju pokrok v dekorování strojku (Glashuette to není, ale pokrok vůči přechozímu stavu L-T je velký) - moc se mi líbí skeleton ručky, pro mě něco úplně jiného než ručky s černou výplní, které by byly výrobně daleko jednodušší - grafika číselníku je dle mě povedená (snad nic nekopíruje a je přehledná) - kde všude je vlastně luminiscence? - ať jen nechválím, nemám rád PVD povrchy, i když chápu, že k černočerným hodinkám černé pouzdro patří Edited May 17, 2020 by Vit
luidis Posted May 17, 2020 Report Posted May 17, 2020 Připojím se k Víťovi, L-T přece od počátku experimentuje s pouzdry a ciferníky, Radkův šťouch jde trochu vedle. Stejně tak se připojím s názorem na strojovnu, první model, který nesmrdí plechařinou na metry. Jinak já nosím hodinky na pravé, takže pro mě by to byl model, který by vypadal "normálně".
Pe3xxx Posted May 20, 2020 Author Report Posted May 20, 2020 Ahoj Vit, ano presne LT ma vo phantom modeloch celkom zalubu. Asi takymi prvými modelmi boli limitovane serie M42, M33, A17. Pri M33 som si pomohol s fotkami od "Wear&Wound" ktori ich recenzovali... takze pokusov tu uz bolo niekolko a vyzera ze si vedia najst zakaznika... B43 v noci sa predvedu asi takto: /pomohol som si modelom B43/ s priatelskym pozdravom Robert Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Vit Posted May 20, 2020 Report Posted May 20, 2020 Díky za info Roberte, u renderů to vypadá, že jsou indexy leskle lakovány a zachytávají zbytky světla (to by bylo pro čitelnost super). Problémem lesklých indexů mohou být odrazy jak vůči sklíčku, tak odlesky obecně. U reálných fotek a hlavně makra je patrné, že mají indexy hrubý povrch. Proč tomu tak je? Chápu, že luminiscenční barvy mají při opakovaném nanášení velkou zrnitost, ale tady přece luminiscence není.
nathanien Posted February 24, 2021 Report Posted February 24, 2021 Ahoj Víte, ja mám model M42 a tam jsou indexy jsou úplně hladké a při určitém úhlu odrážejí světlo, jako zrcadlo (viz. foto). Model M33 (viz. výše) bude mít nejspíš jiný nátěr, protože (dle fotek) to vůbec není podobné modelu M42. Niki Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now