Jump to content

Servisovat Rolex v Carollinum nebo Bechyně? Kdo je lepší? Kdo umí?

Recommended Posts

Ahoj, chci tímto moc poprosit o fundovanou radu se servisem na Rolex. Četl jsme nějaké starší názory/recenze na google recenze Carollinum a Bechyně a i pár lidí mě něco říkali z doslechu... Přišlo mě podle těch ,,informací,, že Carollinum má asi lepší servis a Bechyně servisovat Rolex tak dobře neumí. V recenzi na google jsem slyšel i nějakou kritiku na servis levnych značek i Longines, netuším zda ten samý člověk dělá u nich i  Rolex nebo mají hodinářů více a jen ti nejlepší servisují dražší zančku jako Rolex. Co je dobré na Bechyně, tak je o něco levnější i v servisu. Můžete se podělit o zkušenosti nějakých složitějších věcí jako je-oprava strojku, výměna dílů, výměna strojku,leštění, výměna ciferníku prostě něco kde už něco trochu musí umět? Nevím zda mám jít do Carollina i když je dražší, ale pokud je lepší tak holt půjdu  tam. Nebo má Bechyně také dobrý servis? S nákupem u Bechyně problém  Děkuji za objasnění. Moc děkuju.

Edited by Petr34

PS: s nákupem u Bechyně problém nemám. Protože na servis se dá kamkoliv v rámci záruky Rolex. Ještě jsem servis nepotřeboval. Jedn nějaké drobnosti v minulosti a vždy jsme byl v Carollinu. Teď zvažuji větší a dražší zákrok a Bechyně vychází při dražší věci už přeci jen o kus finančně lépe. Ale za jakékoliv rady nebo zkušenost budu rád. Nechci tím zde žádného z AD nějak pomlouvat, proto uvítám zkušenosti nikoliv jedna paní povídala a ,,jakoby názor recenze staršího data na google u daných firem,, Děkuji za pochopení.