Přejít na obsah

Rolexky - starý/nový - plech/keramika...


snake

Doporučené příspěvky

Já to osobně vidím jinak, berou mě plechy mnohem víc než nová produkce (neříkám, že bych si nevybral z nových kousků...)  Nicméně mám dojem, že tenkrát to byly ještě toolwatche a vidím v nich přímou spojitost s klasikami jako byly 1675, 1680 nebo 5513 (novější produkce se tomu trošku už vzdaluje a zdá se mi sterilní/nudnější). Polemizovat o kvalitě dnešních materiálů asi nemá smysl, nové jsou jednoznačně v tomhle ohledu lepší... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Koukám je to už zase další rok co se v tom plácám a konec v nedohlednu... 

Něco jsem pustil/něco zase přikoupil...ale můj pohled na tuhle tématiku je čím dál tím horší ve prospěch keramik a proto jich mám asi čím dál tím míň 🤣 ...nevím proč, ale starý "plechovky" se mi nosej tak nějak líp nebo co... 😜

Dneska jsem teda vytáhl nodate, abych je ještě vyvětral než začnu přemejšlet o změně na nějaký plechový model...dost mě lákaj starý plechový bicolory nebo GMT...no uvidíme co nám nadělí další rok 🤣

Pěknej den všem 😉

 

IMG_20211006_101402.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 10/6/2021 at 10:28 AM, snake said:

Koukám je to už zase další rok co se v tom plácám a konec v nedohlednu... 

Něco jsem pustil/něco zase přikoupil...ale můj pohled na tuhle tématiku je čím dál tím horší ve prospěch keramik a proto jich mám asi čím dál tím míň 🤣 ...nevím proč, ale starý "plechovky" se mi nosej tak nějak líp nebo co... 😜

Dneska jsem teda vytáhl nodate, abych je ještě vyvětral než začnu přemejšlet o změně na nějaký plechový model...dost mě lákaj starý plechový bicolory nebo GMT...no uvidíme co nám nadělí další rok 🤣

Pěknej den všem 😉

 

IMG_20211006_101402.jpg

Myslim ze co se tyce alespon subu tak 124060 pro me tuhle debatu docela dobre vyresily, kdyby byli 114060 porad aktualni tak sem ciste na strane plechu ale 124060 jsou jednoznacne to nejlepsi z obou svetu, mozna v tvym pripade by to urcite stalo za uvazeni pokud si nejsi jistej co dal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Děkuju za radu-koukal jsem na ně, zkoušel, ale prodat mi je nechtěli (124060...) :(

ale já se zas uklidnil-ted v podobě malejch Airkingu...nosí se fajn, netlačej a vypadaj dobře asi ke všemu, takže neřeším furt nějaký změny k outfitu :)

příští tejden vytáhnu něco jinýho-at je zase změna ;) :)

IMG_20211028_174752.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Oživím zombie thread, nedaří se mi to najít.

Je rozdíl v komfortu nošení mezi ocel 116520 vs. keramika-ocel 116500 Daytonami? Keramické Suby jsou proti plechu nepohodlné, viz komentáře výše a ani design mi nekonvenuje. U Dayton mně keramika neuráží, tak řeším spíše komfort.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Rimmer napsal:

Oživím zombie thread, nedaří se mi to najít.

Je rozdíl v komfortu nošení mezi ocel 116520 vs. keramika-ocel 116500 Daytonami? Keramické Suby jsou proti plechu nepohodlné, viz komentáře výše a ani design mi nekonvenuje. U Dayton mně keramika neuráží, tak řeším spíše komfort.

V komfortu nošení není žádný rozdíl, 116500 a 520 mají stejné pouzdro, tah i sponu, starší produkce 520 měla trochu jinou sponu tahu, ale komfort nošení stejnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oživím zombie thread, nedaří se mi to najít.
Je rozdíl v komfortu nošení mezi ocel 116520 vs. keramika-ocel 116500 Daytonami? Keramické Suby jsou proti plechu nepohodlné, viz komentáře výše a ani design mi nekonvenuje. U Dayton mně keramika neuráží, tak řeším spíše komfort.

U Rolexu v běžné velikosti pouzdra (do 40mm) se vůbec nedá mluvit o nepohodlném nošení. Vzhledem k tomu, že jsou pouzdra relativně malá, nízká s nízkým dýnkem a dokonalým tahem, se nosí všechny modely velmi pohodlně.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

S poklonou děkuji @tkol, který se vyjádřil k meritu věci.

Soudruzi, máte tisíce postů, máte to zapotřebí? Když se ptám na konkrétní vlastnost konkrétního modelu Dayton, mám k tomu specifický důvod. Fakt neužiju komentář o keramické cihle, kterou jsem po vyzkoušení s díkem odmítl jako krok zpět a nechal si pěticiferný model (tvl když v celém threadu předtím řada lidí potvrzuje, že na menší ruku to mají taky raději), ani neocením zenová moudra o pohodlí RLX. Kvůli tomu to snad nosím, ne?

Sorry za vlastně ještě více irelevantní kec, ale dnes nejsem obdařen trpělivostí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...