Přejít na obsah

Chosef76

Členové_50
  • Příspěvky

    2 977
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli Chosef76

  • Datum narození 21.5.1976

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Ivančice
  • Fanoušek značky
    IWC, Rolex, Longines

Návštěvy profilu

25 390 zobrazení profilu

Chosef76's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

151

Popularita

  1. Všichni to tu máte krásný, kluci. IWC je nejvíc ! [emoji3531] Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Dycky IWC. [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Venčíme pejska. [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. OP "Beige" mám opravdu rád. [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. [emoji2956] Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Kluci, tyhle hodinky jsou jako červ v mojí hlavě. Vždycky když na ně někde narazím, tak se mi rozbuší srdce. Fakt mě hodně berou...a na rovinu přiznám, že já bych ty "osmatřicítky" nosil s hrdostí.
  7. emve .................... 25 09 Jarett ................... 25 13 Petrik37 ................ 25 42 Zekon7302 .......... 25 52 Chosef76 ............. 25 51
  8. Ahoj kluci, upřímně, mně nikdo kazit radost z hodinek nemůže. Hodinky kupuji kvůli sobě a jestli se někomu můj výběr líbí, nebo ne, vůbec neřeším. Ano, někdy bych chtěl reagovat kritičtěji k Bertovi, přiznám, že se mi občas nelíbí jeho tón komunikace. Sorry, Berte. Zrovna tady jsem měl potřebu podpořit Zekona, pač se k tomu vyjádřil fakticky. Nemyslím, že by neznal slabiny Eltonu. Opravdu jsem hodně zvědavý, jaká bude další strategie nového vedení. Peace a dobrou...[emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Hezký den všem. Plamenná diskuze. Z těchto hodinek jsem nadšený. Po impulsu odsud jsem tedy také měřil přesnost. +5 - + 7s /den. Ano, mé hodinky měl také Zekon v době jejich "zrození" v péči. Dušane, moc Ti za to děkuji! [emoji106] PS: tohle fórum jsem měl kdysi mnohem raději. Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Hodinky jsou krásné, tak jak jsou. Orlíky v původním designu vyrobené na denní nošení v roce 2025... Vždycky jsem chtěl ty původní, ale asi bych vintážky denně nenosil. Nový strojek, safír, keramická luneta. Lidé, kteří si tuto limitku objednali a koupili, moc dobře věděli do čeho jdou a proč to dělají. Neustále se točit v diskusi nad cenou už tady úplně nedává smysl. Stejně jako u jiných drahých hodinek. Prostě si koupíte vysněné hodinky a kus velké radosti. Cenu jsem vůbec neřešil.
  11. Ano, jsou to krásné hodinky. Pro mě další splněný hodinkový sen. Opravdu jsem zvědavý, jak to dál bude s Eltonem a celkově s Primem. Moje chronocesta však s koupí Orlíků už půjde zase jinam.... Dneska na zeleném B&S.
  12. Ahoj, moc zdravím. Díky. Byla by tu nuda, kdybychom se na všem shodli. Z běžného života mám ověřené, že mnohokrát ty iracionální volby mi pak dělaly největší radost. Já měl pro Prim (Elton) vždycky slabost a po Orlíkách jsem toužil odjakživa. Po těch původních tedy.....Několikrát jsem měl tu možnost je koupit, ale vzhledem k tomu, že ty bych se bál nosit, tak tohle je možnost, jak svoji touhu uspokojit. Ty původní Orlíky jsem si na posledním SEW podržel v ruce, potěšil se...a mám za Prim splněno. Další chronocesta půjde už zase jinam.
  13. Další splněný sen.... Jsou krásné, ale už zabalené pod stromeček. Tak jen malá ochutnávka a více za pár dní. Hezké Vánoce, holky a kluci.
  14. Pročetl jsem toto vlákno a dost jsem se pobavil. Nebudou nositelné, jen do trezoru... Eltonu jsem vždycky fandil a i přes všemožné peripetie mám jejich hodinky rád. Jsme fórum nadšenců a tak prostě někdy koupíme hodinky rozumem třeba jako investici a někdy srdcem. Orlíky jsem vždycky chtěl a tak už je mám...a jsou krásný, jak ty původní. Budu je hrdě nosit. Už domlouvám se Zrnem kombo řemínku a opasku. Malá upoutávka. Žena mi je hned zabavila, zabalila a tak víc fotografií až pod stromečkem.Všem krásné Vánoce.
  15. Chosef76

    Rodinné foto

    Ježíšek mi donesl krásný nový box na hodinky. Jen jednu drobnost moje nejdražší nedomyslela.
×
×
  • Vytvořit...