Jump to content

Jaké aktuálně smartwatche


Fordik

Recommended Posts

Ahoj lidi,

vymýšlím, že bych zkusil chvíli nosit něco chytrého na ruce. Aktuálně se výrobci i prodejci předhánějí, kdo bude mít hodinky vymakanější a levnější. Vím, že chci kulaté, průměr minimálně 43mm, větší nevadí. Cenově 4-5tis a vím, že je nechci nabíjet každý den ani každý druhý či třetí. Nějaká aktuální zkušenost či rada do čeho jít?

Díky všem

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

jestliže jde o výdrž, tak to rovnou vyřazuje Samsungy (kromě možná Samsung Galaxy Watch 3 - cca 120 hodin), protože ty budou na nabíječce pořád. Pokud chceš jen vyzkoušet, nebál bych se doporučit Honor Watch Magic 2/Huawei Watch GT 2 (totožné) aktuálně okolo 3,5 tisíce, případně pak jsou titanové dražší Watch GT 2 Pro. Nemají ale slot na SIMku, takže to nejsou "plnohodnotně" chytré hodinky, protože k volání pořád potřebuješ telefon u sebe. Jinak úložiště na hudbu apod. mají. Výdrž 14 dní je reálná. Tohle doporučení platí pouze v případě, že máš telefon s Androidem, jinak je funkcionalita na iOS extrémně omezená (nelze nahrávat další ciferníky, nelze nahrávat hudbu, chybí půlka nastavení v Huawei Health).

Naopak čemukoliv od Xiaomi, Amazfit apod. bych se vyhnul obloukem, nejen kvůli možnému servisu.

Link to comment
Share on other sites

Mám android, volat přes hodinky nepotřebuju. V autech to mám spárováne přes BT s rádiem. Ty Huawei se mi líbí nejvíc i protože mám telefon stejne značky. A telefon nosím taky stále u sebe. Někdy bych ale využil funkci hledání telefonu :) primárně mi jde o výdrž a info když někdo volá nebo píše.

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...