Přejít na obsah

Problém s T Le Locle Automatic


KikoDol

Doporučené příspěvky

Dobrý večer,

chcel by som Vás poprosiť o pomoc s problémom na mojich Tissot LeLocle Automatic (8-ročné). V poslednom čase mi začala haprovať korunka pri ručnom natáčaní. Najprv bolo potrebné zatočiť niekoľkokrát, aby vôbec korunka zabrala, a teraz už nezaberá vôbec. Točím naprázdno. Jedinou možnosťou náťahu hodiniek je tak už iba mechanické hýbanie s hodinkami. Posúvanie ručičiek v inej polohe korunky pritom funguje bez problémov. Mohli by ste mi prosím poradiť ešte pred návštevou hodinára, o aký problém sa môže jednať? Máte s tým v prípade Tissotu niekto skúsenosti? A úplne na záver, jedná sa o zložitejšiu opravu, kvôli ktorej by som mal vyhľadať autorizovaný servis, alebo to zvlýdne akýkoľvek lepší hodinár?

Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za akúkoľvek radu! :)

K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v tom ETA, to by mělo zvládnout dost hodinářů. Chápu Tvůj popis závady, ale na první dobrou mne napadají asi tak 3 možnosti, co se mohlo pokazit. Bez otevření hodinek Ti neporadí nikdo. Zkus tady na fóru v referencích na hodináře najít nějakého, kdo je blízko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 hours ago, Bert said:

Je v tom ETA, to by mělo zvládnout dost hodinářů. Chápu Tvůj popis závady, ale na první dobrou mne napadají asi tak 3 možnosti, co se mohlo pokazit. Bez otevření hodinek Ti neporadí nikdo. Zkus tady na fóru v referencích na hodináře najít nějakého, kdo je blízko.

Ďakujem, Bert! Posúvam sa teda smerom k hodinárovi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...