Jump to content

Bert

Root Admin
 • Posts

  10,073
 • Joined

Everything posted by Bert

 1. Kdo by se chtěl zúčastnit setkání Chronomagu ve dnech 3.11. - 5.11.2023 (příjezd pátek 3.11., odjezd neděle dopoledne) s tím, že sraz bude lokalizován na Vysočině s ubytováním hotelového typu, tak se pište. Za jméno, případně i doplněný počet doprovodu, napište i pravděpodobnost. Prosím, svůj zájem zkuste projevit nejpozději do 26.9. Díky. roBERT 1. Bert, doprovod 0, pravděpodobnost 99 procent. 2. 3.
 2. Jsou zde koaliční dohody o obsazování ministerstev. Piráti jsou součástí těchto koaličních dohod. Je výrazem ryzí politické idiocie, podkopávat nohy de facto vlastnímu ministrovi. S Blažkem můžeme souhlasit, nesouhlasit, ale tohle fakt ne. Proto záměrně píši: pojďme si zahlasovat o pirátech. Pokud bych na tomto ctěném fóru chtěl získat rychlou a masivní podporu pro svůj názor, stačilo by přenést problém na Pražskou regionální úroveň a položit řečnickou otázku: "Tak co borci, jak se vám líbí Hřib jako radní pro dopravu?" .....
 3. Tak Piráti hlasovali o Blažkovi ...... Myslím, že by nebylo od věci si zahlasovat o Pirátech.
 4. @Honza.manta Čtvrtek ve 22:27 Dnes v cca 11 ....
 5. Stenly, trávím v Rakousku 2-3 měsíce z roku. Pokut platím (platím za sebe, maželku, mámu) několik ročně. Jenom jednou jsem si dovolil nechat rakušáky vykysat, protože jsem potřeboval, aby nepátrali po řidiči, protože ten přestupek, který udělala osoba mně blízká byl opravdu masivní Avšak k výše uvedenému: rakušáci tvrdě vymáhají, archivují a není s nimi řeč. Zaplatil bych.
 6. Co Pankrác basa, ale ta jejich nemocnice, to je peklo ....
 7. "Dělal výslech" to znamená vyslýchal? A to jako OČTŘ?
 8. Jedno z mála tvrzení, které bych v soudní síni nerad vyvracel
 9. No, a tak já si dovolím toto téma doplnit. Dnes ráno Strakonická. Všichni zipují. S jednou výjimkou. Panský kočí v Superbu. Po té, co zazipovat musel (Dodge RAM), zapnul výstražné modré světlo, zapnul výstražné zvukové znamení, a po sekundě jej vypnul Kokot.
 10. No, to by byl ten méně šikovný postup .... Četl jsi nového občana? Jsi právník?
 11. .... Samozřejmě je fakt, že člověk může být kokot i mimo internet...
 12. @Maro jasný a děkuji za vysvětlení.
 13. Maro, jsme v žumpě. První odstavec, dotaz: na čí příspěvek vlastně reaguješ? Druhý odstavec, konstatování: Tobě asi mrdá. O tomhle tady nikdo nepsal, diskriminaci TP (nebo jak se to správně nazývá) tady nikdo neprosazuje, tak co to mělo být?
 14. Ragu vnímám ironii, se kterou toto píšeš. Zvláště pak onen dovětek o diskuzním fóru o hodinkách. Na druhou stranu ale argumentuji takto: jsme na diskuzním fóru o hodinkách. Kde tedy jinde by dotyčný měl argumentovat (o čemkoli), nežli na Tebou pejorativně zmíněné platformě? A ještě jeden drobný postřeh: nemáš přeci vůbec jistotu, že dotyčný takto neargumentuje i v běžném životě, tváří v tvář oponentovi. Nic se neděje, jsme v žumpě, fauly jsou zde přeci povoleny, ale myslím si, že z Tvého furiantského prohlášení spíše čiší malost a potřeba za každou cenu něco (někoho) shodit.
 15. Pánové, jsem opravdu překvapen, jak se diskuze rozkošatila. Leč nicméně vraťme se k tlustému prasátku. Tím nemyslím prasátko Pepu, které zmínil kolega @TomTomTom na předchozí straně. Myslím tím kardinála Duku. Pro připomenutí sem dávám jedno starší vyjádření tohoto individua .....
 16. No, to se mi úplně nelíbí. Vzhledem k tomu, co jsi napsal, je možný následný konstrukt: zaměstnavatel bude tvrdit, že v neděli, dne 1.10., Tě chtěl nechat odpracovat XY hodin tak, aby dodržel penzum 40 hod týdně. ..... Málo pravděpodobné, ale možné. V případě, že by toto přehnal, je potřeba se obrátit k dikci zákoníku práce, především k ustanovením o nediskriminačním postupu zaměstnavatele. Příklad: nikdy jsi nedělal v neděli, ale najednou to zaměstnavatel naplánoval. Nebo: nebylo potřeba dělat v neděli, nikdo z Tvých spolupracovníků nedělal, ale zaměstnavatel Tě na neděli alokoval v rozsahu XY hodin. Atd, atd .... šedivá je právní teorie, zelený je strom života
 17. Takže v pohodě. 30.9. je v sobotu. Pokud jedeš jako většina lidí v režimu pondělí až pátek, pak jsi pracovní týden dokončil. No a vzhledem k tomu, že ve smlouvě máš odst. 6), tedy, že Tvá prac doba BUDE ČINIT 40 hod týdně, cokoliv co do 40 hodin nebude, ksou překážky na straně zaměstnavatele.
 18. Jaký druh nerovnoměrně rozvržené pracovní doby máš?
×
×
 • Create New...