Jump to content

Tag Heuer Aquaracer 300 Calibre 5 43mm

seaman

Recommended Posts

Ako som dva krat vstupil do skoro rovnakej rieky :-)

Pred casom som mal TH Aquaracer 500, 40,5mm, ale chronochoroba ma matala a tak so. Ich vymenil ta JeanRichard Aeroscope Chronograph, uzasne hodinky, Grade 5 titanium nepouzivaju ani vyssie znacky, presnost +/- 0 s/d, ale aj tak ma po case zacalo matat a zase to chcelo zmenu, kedze som OWG, hodinky isli do sveta.

Mal som v plane ist do Longines Hydroconquest 43mm s keramickou lunetou a uz som mal na chdorno 24 aj vybrate, ale potom som nasiel dobry deal na TH a bolo vymalovane.

Musim povedat, ze je to uzasny kus hodiniek, 43mm, vahu citii na ruke, ale ja to mam rad. Mozem to porovnat s mensimi a k mensim by som sa uz nevratil.

Osobne sa mi dizajn paci viac, ako u noveho modelu 2021, ale mozno ho casom vyskusam.

Podla informacii je vnutri ETA 2824-2 a presnost je +/- 0 na zaklade polohy :-)

Lumi je skvela, a aj pocas dna na slnku rodiovane rucky a indexy v kombinacii s keramickou lunetou robia pekne divadlo.

Od LHC na tahu ma odradzalo, ze tah je kombinovany, kartacovany / lesteny a spona na LHC je taka “old school”, alebo neadekvatna hodiniek, tah na TH je klasika, kvalitne spracovanie a dvojtlacitkove otvaranie, pohodlny.

8961c4196874f253bb80366cd3b67a9b.jpg

ad52c43e279aa697dd77756c1a61cd9a.jpg

• 1 year later...