Přejít na obsah

Hamilton H64455533 a H70555533 ručičky


Rider

Doporučené příspěvky

Zdravím, pořídil jsem v rámci rodiny druhé hodinky Hamilton a jsem trochu rozladěn z kvality zpracování, konkrétně usazení ručiček. Loni jsem taťkovi pořidil k Vánocům H70555533 - hned po předání jsem si všiml, že když minutová ručka ukazuje na 12, tak hodinová ručka není přesně na příslušném indexu celé hodiny, ale  je napřed. V podstatě by hodinová ručka byla správně, pokud je minutová ručička na 57.-58. minutě. Tenkrát jsem to hodil za hlavu s vědomím, že jsem měl holt smůlu...

Minulý týden jsem dostal od manželky ke svým půlkulatým narozeninám H64455533 ("Housovky") a k mému zděšení je tam stejný problém s ručičkami jako u hodinek výše. Jak je tohle sakra možný? To mají ve fabrice u Hamiltonu špatně seřízený stroje nebo co? 😄 

Jaké máte, prosím, zkušenosti s těmito Khaki Automatic modely? Opravdu je možný, že jsou takhle odfláknutý všechny Hamiltony???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Milan59 napsal:

Případně jestli to nedělá u všech hodinových indexů, tak může být nepřesně natištěný ciferník. Tak jako tak, pokud je to odchylka max 2-3 minuty, osobně bych to neřešil.

Nene, je to stejný na všech indexech. ciferník bude ok. Jak píšeš, nechám být a nechám to opravit s prvním servisem za pár let... U Seiko hodinek mě tohle nepřekvapuje, například u mých SKX je to standart, ale tady to trochu zamrzelo. Jinak oboje zmíněné Hamiltony jsou vcelku parádní za ty peníze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...