Přejít na obsah

Timex Waterbury Automatic


Chronopetr

Doporučené příspěvky

Zdravím Timex experty, 

moje první "pořadné" hodinky byly Timex Ironman diginy asi v 18 a po státnicích je vystřídaly ocelové anadigy Timex Expedition. Ta značka pro mě má nějaké nostalgické kouzlo, ale tak nějak po podlehnutí mechanice šla zcela bokem.

Byl jsem příjemně překvapený, když jsem narazil na nové Timex kousky v mechanice. Jelikož už dlouho koukám po pilotkách, hodně mi teď leží v hlavě tyto Waterbury, ref. TW2T69800. Četl jsem, že strojek by měl být Miyota. Asi to bude úplný základ, ale s tím bych neměl problém.

Zaráží mě, že jsem na žádný model Waterbury tady nenarazil (přiznávám ale, že jsem neprojížděl zdaleka vše, tak se případně omlouvám).

Je s nimi nějaký problém? Připadají mi za tu cenu neskutečně sympaticky udělané, dokonce s nerušící černou datumovkou! 

Budu rád za jakýkoliv postřeh nebo nasměrování.

Díky.

a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě díky za odkaz. Bohužel se týká quartzu a vlákno se zaseklo 2018. Nic, zkusím oprášit angličtinu a něco najít na zahraničních fórech. Třeba na youtube k tomuto modelu neexistuje žádná recenze ani prezentační video, pouze asi jeden, dva, minutové klipy s hudbou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...