N4M Odesláno 11. prosince 2008 Nahlásit Odesláno 11. prosince 2008 ano... a těch 20 % zůstane nahých jen s hodinkama, protože ty snad holce nikdo nesundavá No proč bychom to taky dělali, že? Já sundavám jiné věci. A hodinky se hoděj - teeda ty s velkou vteřinovkou, aspoň vím, kolik vteřin jsem vydržel
CzechJoker Odesláno 11. prosince 2008 Nahlásit Odesláno 11. prosince 2008 (upraveno) No proč bychom to taky dělali, že? Já sundavám jiné věci. A hodinky se hoděj - teeda ty s velkou vteřinovkou, aspoň vím, kolik vteřin jsem vydržel Já sundávám i hodinky (svoje), moje manželka nesnáší studený nerez. Ale co, vánoce jsou v našem věku stejně častěji Edit: je těžké tolerovat chyby druhých, jste-li sami bezchybní Pro Kubsona: Víc to tu veřejně pitvat nehodlám, existují-li PM Upraveno 11. prosince 2008 uživatelem CzechJoker
N4M Odesláno 11. prosince 2008 Nahlásit Odesláno 11. prosince 2008 Debatu uzavřeme tím, že jsou to hodinky pro paní Santovou, jak dělaný Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Návštěvník Snow Odesláno 6. února 2009 Nahlásit Odesláno 6. února 2009 (upraveno) Debata o Winter se poněkud zvrhla . Spíš by mě zajímalo jestli si někdo koupil sněhovou vločku, pokud ano poprosil bych o několik slov. Edit - abych se úplně netrhl od tématu o Inge, posílám ambassadorku Kathy . Upraveno 6. února 2009 uživatelem Snow
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se