Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
ano... a těch 20 % zůstane nahých jen s hodinkama, protože ty snad holce nikdo nesundavá :)

 

No proč bychom to taky dělali, že? Já sundavám jiné věci. A hodinky se hoděj - teeda ty s velkou vteřinovkou, aspoň vím, kolik vteřin jsem vydržel :lol2:

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno (upraveno)
No proč bychom to taky dělali, že? Já sundavám jiné věci. A hodinky se hoděj - teeda ty s velkou vteřinovkou, aspoň vím, kolik vteřin jsem vydržel :lol2:

Já sundávám i hodinky (svoje), moje manželka nesnáší studený nerez. Ale co, vánoce jsou v našem věku stejně častěji :thumbsdown_anim:

 

Edit: je těžké tolerovat chyby druhých, jste-li sami bezchybní :withstupid:

Pro Kubsona: Víc to tu veřejně pitvat nehodlám, existují-li PM

Upraveno uživatelem CzechJoker
  • po měsíci...
Návštěvník Snow
Odesláno (upraveno)

Debata o Winter se poněkud zvrhla :D . Spíš by mě zajímalo jestli si někdo koupil sněhovou vločku, pokud ano poprosil bych o několik slov.

 

Edit - abych se úplně netrhl od tématu o Inge, posílám ambassadorku Kathy :D .

Upraveno uživatelem Snow

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...