Přejít na obsah

Rolex Submariner Date “Bluesy”


Doporučené příspěvky

Gratuluji! Ja si jich uzivam neco pres tyden a jsou fajn. Asi dobra strategie zapsat se pri nakupu DJ:) ja bohuzel takove stesti nemam, na hodinky co jsem zapsany se asi nedockam, tak jsem musel vzit tady. Ale diky pusteni predchozich subu to v podstate nebolelo:) Na tehle hodinkach je skvely jak vypadaji pod kazdym svetlem uplne jinak. Je ale potreba preckat to prvni obnoseni zlata, pak uz to bude cajk:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, xcmaniax napsal:

Gratuluji! Ja si jich uzivam neco pres tyden a jsou fajn. Asi dobra strategie zapsat se pri nakupu DJ:) ja bohuzel takove stesti nemam, na hodinky co jsem zapsany se asi nedockam, tak jsem musel vzit tady. Ale diky pusteni predchozich subu to v podstate nebolelo:) Na tehle hodinkach je skvely jak vypadaji pod kazdym svetlem uplne jinak. Je ale potreba preckat to prvni obnoseni zlata, pak uz to bude cajk:)

No popravde se trosku bojim, ty DJ mam uz celkem podreny a vubec nechapu jak se to muze stat. Extremne se o vsechny svoje hodinky staram. Ale to tak asi je, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, whiler napsal:

No popravde se trosku bojim, ty DJ mam uz celkem podreny a vubec nechapu jak se to muze stat. Extremne se o vsechny svoje hodinky staram. Ale to tak asi je, no.

No ja mam pocit, ze se to soupe jen pohledem :) ale ja si rekl, ze na to kaslu - hodinky jsem zvykly nosit a tady to nebude jiny. Casem to proste bude mit takovou tu klasickou zlatou “patinu”, jako proste cokoliv ze zlata co se nosi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...