Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

tak konecne jsem si poridil digitalni fotak abych mohl nafotit svuj posledni prirustek. Jsou to uz moje treti BWC, nejak k te znacce zacinam ziskavat osobni vztah :-)

 

poridil jsem je jiz v listopadu, predelavka kapesnich hodinek, prumer 46mm(ale vzhledem k male vysce cca 11 mm se pohodlne vejdou pod manzetu u kosile), jsou z roku 1924 - prvni rok existence BWC!

 

az se s tim fotakem trochu zziji, hodim sem nejake lepsi fotografie.

 

Tak jsem je prefotil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

datum predelavky bohuzel neznam:-( kupoval jsem je pres ebay a majitel si dokonce myslel, ze se jedna o original naramkovych hodinek. jelikoz to nebyl prvni majitel a s ohledem na narizovani (nemaji vytahovaci korunku, ale takovou "posuvnou packu vpravo dole pod korunkou" - nevim, jak se to spravne jmenuje), na 90% predpokladam, ze je to predelavka.

 

Jinak jsou v nprosto perfektnim stavu. cifernik bez jedineho skrabance, rucicky modrene. po Novem roce sem hodim lepsi foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty Strely, to je teda pecka !!! ;)

Dík,mně se také moc líbí,jen je škoda,že nemají v průměru o pár mm více :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty Strely, to je teda pecka !!! ;)

Dík,mně se také moc líbí,jen je škoda,že nemají v průměru o pár mm více :cool:

Přiznej se, to Ti musel naježit někdo z členů fóra ... kdo jiný by u nás věděl o Strelách ala stopky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkud ty nádherný kusy berete? Z rukávu? Btw, ted jsem měřil přesnost cal 50 a jak to děláte vy?

Vzal jsem mobil a nachystal stopky, natáhnul hodinky a seřídil jsem je na 12:00, počkal až vteřinovka projde "celou" a spustil. Průběžně jsem načítal kola a hodnotil odchylky. Po třech hodinách jsem to utnul a dneska 4 hodiny (jen tak si to leží na stole a stopuje).

 

Když mi řeknete, jaké fígle používáte při zjišťování vy, tak vám prozradím, jak si moje kal. 50 vedly ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...