Jump to content

safi

Member_50
 • Content Count

  5,702
 • Joined

 • Last visited

About safi

 • Rank
  MegaXXLzávislák
 • Birthday 01/01/1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Tudor

Recent Profile Visitors

28,567 profile views
 1. Chtělo by to oficiální vyjádření ministerstva at víme, na čem jsme...
 2. Stát chce, ať se necháte očkovat. Ale pak začne vymýšlet pitomosti typu - prodělal jsi covid v únoru? Pak máš půl roku smůlu (do konce srpna). A protože ti je o fous méně jak 40 let, tak se nemůžeš nechat očkovat dříve, než začne výše uvedené opatření platit. Ať už jdou do. .... pořád měnit pravidla hry.
 3. U mě test IgG 10 týdnů od pozitivního PCR testu (mírný-střední průběh): Hodnoty testu: Protilátky COI (cut-off-index) IgM 0,01 - negativní IgG 14,58 - pozitivní Za protektivní (ochrannou hodnotu) protilátek IgG se považuje hodnota vyšší jak 15. Testování provádíme pomocí kitů AFIAS COVID-19 Ab (test na principu fluorescenční imunoanalýzy ke kvalitativnímu stanovení protilátek IgG/IgM proti COVID-19 z plné krve / séra / plazmy). Rozsah měření analyzátoru je 0,00 – 40,00. V případě výsledku 40, se jedná reálně o hodnotu 40 a více.
 4. Stačí ty reflexní bílé proužky K výše uvedenému - celou dobu se bavím o jízdě na kole na silnici ve velkoměstě. Samozřejmě že při jízdě po lese apod. řešíš jiné problémy a potřebuješ jinou výbavu... Dopsáno: Diskuse by stejně časem vedla k politické diskusi, zdali je lepší život ponechat přirozenému výběru nebo nechat stát do toho kecat. Po tom, co stát předvedl při covidu .......
 5. Plný souhlas. Já chápu, že musím jízdu přizpůsobit i více zranitelnějším účastníkům provozu. Ale schází mi, aby i zranitelnější účastníci provozu udělali také něco pro svoji bezpečnost. Za posledních 14 dní jsem v Praze na silnici potkal jen jednoho cyklistu, který si ve dne svítil. Jasně, asi to nemají povinné, ale je řada situací, kdy tě čelní světlo varuje, protože ti zbytek cyklisty splyne s pozadím. Podobně zadní červená blikačka... Stejně jako high visibility trikot ... A stát selhává v tom, že není schopen alespoň tento základ vynutit, i když chtít něco po státu nemá smysl - viz posledn
 6. Objektivne musim rici, ze u cyklistu v Praze je nebezpecne chovani mnohem vice rozsirene nez u aut. Kdyby stejne procento ridicu aut jezdilo taj nebezpecne (sobe nebo okoli) jako cyklisti, tak mas kazdou x-tou krizovatku zatarasenou hromadou plechu a mrtvol. A to jsem typ, ktery cyklistu predjizdi s bocni rezervou at uz je na to nejaky zakone nebo ne.
 7. Já jsem pro pokud vlákno bude celkově sloužit pro to, aby člověk ventiloval svoji frustraci / obavy z politiky..
 8. Naštval mě pražský cyklista, 50 km/h pěkně z kopce, přednost z prava se ho evidentně netýká, neosvětlený. Nemůžu si fakt pomoci, ale většina cyklistů, co jsem za poslední týden v Praze na silnici potkal, chce spáchat sebevraždu, protože jinak se to popsat nedá. Jo a to ani nezmiňuji rodinku cyklistů s malým dítětem na kole vpředu na úzké městské silnici v protisměru...
 9. Test na protilatky je vhodné si udělat, aby jsi věděl, jak moc nebo málo opatrný máš být. Já jdu s rodinou na test protilátek zítra, cca 9 týdnů od pozitivního PCR testu.
 10. Potreboval bych poradit s vyberem kola pro me a moji drahou polovicku. Kolo potrebujeme na popojizdeni po prazskych cyklostezkach o vikendech, na jednom bude sedacka pro mrnouse a za druhe kolo bude zapojena trubka pro detske kolo. Vylety tak max 20km. Ja i manzelka merime 176-179cm. Idealne co nejlehci. Uvazujeme o trekingovych kolech. Nemusi byt nove. Celkovy budget pri obe kola je cca 35 tis. Diky za doporuceni.
 11. Předpokládám, že máte jedn jedno místo, kde se dá otestovat. Děti jsem už byl testovat několikrát, i sousedovic děti a nikdy žádný problém.
 12. Vynadat obvoďačce a vyměnit ji...
 13. Po pročtení posledních několika stránek bych řekl, že nám všem už začíná solidně hrabat
×
×
 • Create New...