Jump to content

safi

Member_50
 • Posts

  7,091
 • Joined

 • Last visited

About safi

 • Birthday 01/01/1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno

Recent Profile Visitors

50,469 profile views

safi's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. @Radik: Velký respekt. Musím tvé dojmy trochu zpracovat, než se pustím do další velké stavby. Ale krásně jsi vystihl úskalí stavby složitých lego modelů
 2. Otázka není, zdali s EU nebo bez ní. Otázka je, zdali současná EU jako taková přispívá k lepší ekonomice. Volný pohyb osob, zboží a do určité míry i financí i určitá harmonizace práva hodně pomohly ekonomice a těžíme z toho všichni. Ale - jaký právní předpis v posledních 2-3 letech pomohl ekonomice?
 3. Takže s placatou zemí, chemtrails a pitím bazénové chemie jsem tu v pohodě (smajlík vyplazující jazyk… pokud se vám stále nezobrazují ikonky)
 4. Teď vážně - na Titanik potřebuješ místo, které v bytě se dvěma dětmi prostě není Dceru už dva měsíce hodně baví vesmír, takže na 90 procent bude další lego raketoplán s teleskopem. Má to přes 2000 dílků, tak si to užiju. A kokpit se dá upravit tak, že se tam vejde i normální Lego panďlák. A přitom to je natolik robustní, aby si s tím mohli pod dozorem hrát.
 5. Napřed musím dodělat 10497. 3 hodiny dosavadní práce vzali za své, když na mě mrňous volal z pokoje, že chce, ať si s ním stavím raketu. Než jsem něco dodělal (5 minut), byla raketa napůl rozebrána. A pak že nemá dostatečně vyvinutou jemnou motoriku Tak jsem další hodinu zjišťoval, kde co chybí Nahrál jsem fotky aktuálního stavu a jeden detail - vnitřní strukturu části křídla. Když ho člověk staví, tak nechápe, proč zrovna tam se dává hranatá a tam zase kulatá kostka, ale pak vše do sebe dokonale zapadne. Boční stěna křídla drží na 3 “pávničkách”, které jsou z boku zasunuty do jednoťupkových kostiček s otvorem ze předu (modrá s bílou podložkou a žlutá) a pak ještě jedním dílkem (červený). Stěna je zespodu postavená na dlouhých kostičkách (1/3 výšky normální kostky), které mají spojení v délce jen jednoho ťuplíku a proto je zpevněna bočními šedými kostkami a po nafocení i hornímy kostkami v šířce 2 ťuplíků. Fakt geniálně vymyšlené.
 6. BMW X5: Kdyby nestál zadními koly na chodníku a ten kus pozemku by byl soukromý - patřil k té budově, tak by to bylo ok?
 7. Nad ním také přemýšlím. Mám ale ultimátum. Bud Titanic nebo rozvod… myslím, že mám jasno
 8. Tohle se ti může stát i jako řidiči. Když jsem před 4 lety při parkování Volvem odřel vedlejší auto, tak jsem slyšel jen lehoučký šelest. Kdybych měl puštěné rádio, tak neslyším nic. Tak jsem to doma zkouknul, vzal sadu bílých samolepek, vrátil se k místu parkování a paní jsem olepil auto svoji omluvou a kontaktem asi na 6 místech, abych měl jistotu, že to nepřehlédne, že to nikdo nevezme, atd. 4x okna a 2x kliky na dveřích. U Mitsubishi mám odřený pravý předko-bok, tak 25cm - 30 cm od země. Dle tvaru to musel být spíše kámen / patník než auto. A netušíme jak to vzniklo.
 9. Musím říci, že jsem nečekal tak velký rozdíl. S tím rozdělením národa na dvě nesmiřitelné skoro poloviny to nebude až tak horké, jak se nám někteří experti a některá média snažili vnutit
 10. To bych se tam asi složil. Já byl tehdy v háji jen do okamžiku, než dorazila rychlá i s doktorkou. Hlavně že to i u vás dobře dopadlo
 11. Díky! Podobných příběhů máme více, večer napíšu. Souhlas, do teď jsem rad, že sem to neřešil:-)
 12. Přijedeme z porodnice domů a manželka, že už to podruhé do porodnice nedá, dala si sprchu a pak se jen zhroutila na podlahu s tím, že to už začalo. Naštěstí u nás už byla babička ,která vzala ven dceru. Volám rychlou, vysvětluju, že nás právě poslali z porodnice domů a že začal porod a že ať sebou hoděj, protože to je všechno v pr.... Za 10-15 minut dorazila rychlá i terénní žlutý mercedes s doktorkou (dopolední zácpa). Napřed, že zkusí odrodit v koupelně, ale na to si doktorka netroufala, pak že to zkusí dojet sanitkou, kde během 10 min. cesty 2x stavili uprostřed křižovatky, že to odrodí tam, pak že kluk přijde na svět v porodnici ve výtahu a nakonec ji stačili ještě dovézt na sál, kde bylo za 2 minuty vše hotovo Já jsem si to pak chtěl s nimi v porodnici vyříkat, ale když držíš mrňouse v náruči, tak si ten den už nechceš kazit a co já vím, třeba se to vše posunulo tou jízdou domů.
 13. Uuff, tak to jsi mě uklidnil. Já byl u druhého dítěte málem porodníkem. Jeli jsme do porodnice. Tam udělali vyšetření a řekli.. moooooře času, jedte domů. Dojeli jsme domů a začalo to..
×
×
 • Create New...