Jump to content

safi

Member_50
 • Posts

  8,013
 • Joined

 • Last visited

About safi

 • Birthday 01/01/1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno

Recent Profile Visitors

57,252 profile views

safi's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Promiň, možná trochu zbytečná reakce z mé strany, nepřečetl jsem si celý kontext tvého příspěvku.
 2. Ja si pamatuju prvni tridu a jak jsm v mrazu stal dve hodiny frontu na braborova vykrajovatka na salat. A par mych sousedu bylo zavrenych protoze nebyly ateisti. Takze s pozadavkem 18 plus bezte… vite kam
 3. Ale jen, pokud je v Kauflandu ve slevě...
 4. Vlastnictví RLX prodlužuje o 1-2 cm. Podobně jako velké SUV Naopak GS zmenšují
 5. Já bych hrozně rád viděl analýzu, kolik lidí přispělo za svůj pracovní život na důchod alespoň tolik, aby jim to pokrylo jejich celkový příjem od státu podobu důchodu. A další podobné statistiky. Protože celá diskuse by měla být podložena čísly, očekávanými trendy, atd.. a to mi právě hodně schází. Protože třeba u zdravotního pojištění dává smysl, aby to byla kolektivní záležitost (statistika, zákony velkých čísel, atd), ale u důchodu mi to už smysl nedává. Důchod jako kolektivní pojištění... Každý by měl mít svůj účet a na něj povinně přispívat s tím, že stát by klíčovým profesím s malým platem (učitelé, zdravotníci), atd přispíval.
 6. Kufr bude určitě mnohem delší než u Outlandera. Highlander je také o nemalé cm širší..
 7. Stačí je jen sestřelit z kola, aby přes přechod přešli po svých…
 8. těch cyklistů tam leží nějak málo. Asi měli letos špatnou mušku
 9. Zvýšený podvozek se hodí. To se pak v Praze skvěle člověk dostane ze zácpy přejetím zvýšené betonové podesty pro tramvaje A pak že 4x4 a zvýšený podvozek v Praze je zbytečnost...
 10. Ano, plny souhlas. Pokazilo se to pred 15-10 lety. Bohuzel nemuzeme projist rozpocet na dotace. Protoze z ceho se budou poskytovat, az bude elektrina 2x drazsi? Z ceho se vezmou penize? Ze skolstvi? Jak to vlastne vypada s tim rozdelenim Cez, ktere melo ceny energie vyresit?
 11. A jak měla vláda zvládnout energetickou krizi? Udělala to nejhorší... začala elektřinu dotovat. Naše ekonomika musí projít ozdravným procesem a ty firmy, které neumí vyrábět efektivně, tak ať skončí. Protože i pokud přežili tuto krizi, kdy je stát podržel, tak nepřežijí další krize za rok za dva a celkový trend dražších energií. To je stejné, jako dluhové financování firem za 2% sazby z minulosti. Buď je firma životaschopná a nebo není. Růst při levných penězích umí kde kdo.
 12. Tak nějak. Protože vidíš ty dlouhodobé trendy, faktory a omezení růstu, narůstající neřešené problémy, atd.
×
×
 • Create New...