Jump to content

safi

Member_50
 • Posts

  5,871
 • Joined

 • Last visited

About safi

 • Birthday 01/01/1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Tudor

Recent Profile Visitors

30,735 profile views

safi's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Potěšily mě Áčka... dnes mi poslali scan techničáku, kde už nejsem majitel
 2. jaká je výhoda semaforů za křižovatkou? Mě semafory před křižovatkou přijdou více blbuvzdorné.
 3. Když to shrneme, tak asi většina lidí chápe tu nutnost. Ale zároveň je štvou nekoncepční kroky a nařízení a pak také skutečnost, že jakékoliv dotace se vždy zneužijí k obohacení ne lépe technicky připravených, ale byrokraticky šikovnějších...
 4. Očkování nechrání před nákazou, ale mělo by snížit pravděpodobnost blbého průběhu. U každého ale očkování zafunguje s odlišnou účinností. Nějakou dobu nazpět se psalo, že u letitých ta ochrana po očkování je menší, než u mladých.
 5. Dělá se na Outlandera sklopná mříž do zavazadlového prostoru? Když kufr naložíš až po střechu, tak si ze stropu sklopíš mříž. Něco podobného jako je na Volvo XC70. V ofiko katalogu Mitsubishi příslušenství nic není. : https://accessories.volvocars.com/cs-cz/XC70(08-)/Accessories/Document/VCC-480668/2014
 6. Ten nový Outlander vypadá zajímavě Pokud se někdy bude jeho plugin verze dovážet do Evropy, tak to bude asi za dost jiné peníze než u stávající generace.
 7. Takže od pondělí mám sedět v mrakodrapu bez možnosti větrání oknem celý den v roušce i když jsem na svém místě. Ale když jdu s kolegy na oběd do restaurace, tak u jídla roušku nemusím mít.... Noc nic, ještě že tu samou práci můžu dělat v dalších dvou kancelářích...
 8. Díky za tip. O pneumatiky už prodejci říkám týden . Jediné, co mi z výbavy schází jsou ty vyhřívací drátky v předním skle. Ale 100-150 tis na nejvyšší výbavu už prostě nebylo.
 9. V úterý vyzvedávám Outlander PHEV Předváděčku. Sice to není ta úroveň výbavy, kterou jsem chtěl, ale jak je nedostatek aut a Outlander této generace se už nevyrábí (pouze skladovky), tak prodejci necítí potřebu dávat slevy. Má to hlídání mrtvého úhlu, vyhřívaný volant a 1500W zásuvku v kufru. Nemá to ale přednárazový systém a hlídání mrtvého úhlu, prošívanou kůži a prémiové audio... což jsou věci, bez kterých se obejdu. Potěšilo mě, že u jedné z kanceláří, kam chodím, je venkovní nabíjecí místo (obyč zásuvka).
 10. Na jižní spojce Verva 100 benzín nad 41 CZK
 11. Dotaz: Musím na silniční SUV (Mitsubishi Outlander PHEV) vybírat pouze z pneu, které mají prodejci v sekci SUV? nebo můžu na SUV dát pneu ze sekce osobních aut, pokud splňuje rychlostní index i nosnost?
 12. Promiň, to jsem nepochopil. Já to beru tak, že konec světa tak jak ho známe (ve smyslu tradičního západního pojetí) = nevyhnutelné snižování životní úrovně + více více progresivního levicového vidění světa (snaha více a více lidem ovlivňovat život). Jasně kapitalismus také není ideální zřízení, ale nic moc lepšího lidstvo nevymyslelo.
×
×
 • Create New...