Jump to content

safi

Member_50
 • Content Count

  5,645
 • Joined

 • Last visited

About safi

 • Rank
  MegaXXLzávislák
 • Birthday 01/01/1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Tudor

Recent Profile Visitors

26,881 profile views
 1. R.I.P Ken Hensley (Uriah Heep). Zrovna předevčírem jsem své 3 a půl leté dceři pouštěl některé jeho videoklipy ...

  1. milomac

   milomac

   Velký smutek, jejich některé skladby jsou z časů strávených na intru natrvalo mými stálicemi....The Wizard, Lady in Black

 2. HO bez děti není problém, se dvěma hodně malýma dětma to je fakt peklo, protože jim nevysvětlíš, že táta je ale vlastně není doma a malé děti k tabletu fakt nechceš posadit. Takže i jako programátor / analytik radši jdu na Chodov do velkého open office, kde je nás na 30m délky 5 lidí... člověk si musí uchovat určitou výkonnost a i normální fungování rodiny (tátá ráno odejde, odpoledne přijde atd). Čím více se budeš snažit zachovávat zdání normálního života, tím menší dopady to do rodiny bude mít.
 3. Mám Black Baye s Etou před faceliftem. Tah je super i po 3 letech denního nošení. Minimální vůle, správný pocit cvaknutí při zapnutí, netahá za chlupy, super. Akorát mi před rokem a půl praskla jedna osička článku, naštěstí mi hodiny nespadly z ruky na zem. Ale v dané cenové relaci fakt lepší tah nenajdeš (můj subjektivní pocit).
 4. Vyskytují, jeden měla naše známá, kvůli které jsme byli cca 4 dni v samo karanténě a sami si platili testy. Nakonec laboratoř uznala svoji chybu, zdarma otestovala její rodinu a paní se podařilo domluvit na hygieně, že falešně pozitivní test budou ignorovat.
 5. Deti mi nevadi, protoze od nich nejakou blbost ocekavas (vzhledem k veku)
 6. Ne, normalni silnice v Praze a okoli... nehlede na to, ze by tam byla znacka na silnici nebo svisla...
 7. Ja si zvyknu, ze cyklisti jezdi na kole po chodniku i po prechodu a ze mi na krizovatce muzou kdykoliv vjet do silnice, ale proc delaji takove pitomosti? Protoze apriori necekas, ze se ti za zatackou objevi ve tvem pruhu cyklista jedouci proti tobe... tohle prece nema se sportem ani s zivotnim stylem nic spolecneho...
 8. Včera jsem v Praze a v okolí narazil na 3 cyklisty a všichni jeli v protisměru a to i na čtyřproudové silnici směrem k Proseku.
 9. Díky za info. Prostuduju:-)
 10. Ahoj, jak moc velká blbost je dovolená v Dubai s dětmi ve věku 1,5 a 3,5 roku? Chceme si v zimě užít trochu tepla a nějaké to koupání (hlavně pro děti), podívat se na Burj Khalifa, projít si staré město, podívat se na podmořské zoo a zbytek se placatit s dětmi u moře (hotel u moře). Je pro ubytování a pláž vhodná nějaká jiná lokalita než Jumeirah a Palm Jumeirah? Nějaký tip na hotel s vlastní pláží? Nemusí to být mega monstrum typu Atlantis a Rixos. Díky.
 11. Po dlouhé době vlákno, které mě fakt rozesmálo :-))
 12. Potřebuješ akorát najít ten správný měkký a tlustý pásek. Podívej se na web Bulang and Sons případně se domluv s některým z místních mistrů.
 13. Hele a ty v tom fakt někdy vyjdeš do civilizace? Proti outdoor botkám nic nemám, stejně jako proti vojenským profi botám, ale tohle je ... Má drahá polovička to zhodnotila slovy "Na kompost dobrý"
 14. Souhlas. Cifr je ale pěkně členitý a to pouzdro je dokonalé!
×
×
 • Create New...