Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

falkkone, to jsou super hodinky, chybí mi tu smajlík tleskajících rukou. A jak vidno, skeleton s nákupem pomůže, jest to gentleman ;)

Rado se stalo! ;) ... a nejsou ty fotky trochu nakrivo :) ... nebo uz nemam pit?

No...trochu nakřivo jsou,dejme tomu že testuju odchylku v netradičních polohách :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupeno díky Skeletonovi. Průměr 41,5 ,vypouklý safír. Eta 25 jewel,2824-2

Prosim co je to za model, pokud vim vetsina Zeno ma mineralni sklo.http://www.zenowatchbasel.com/php/zenoview_strap.php?m=9554cwsv&c=npclassic&v=glam

... Fitted with a bombé sapphire crystal as standard, which is usually an optional extra for $60. Model 9554C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje dnešní dva úlovky. :)

To u těch prvních je ten japonskej náramek, co by ho každej měl mít, ne? Kolik třešní, tolik višní.

Hehehe, moc se nesměj, japončíku :) Kdo ví, co ti nakonec přijde za digitálky z Japonska, které sis tam objednal...

"Ješiti, Ješito, už to máš ušito!!!" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel jsem na toho forum, přečetl, zblbnul a nechal se nakazit mechanickými strojky. Tak tu jsou nyní mé první mehcanické hodinky a co jiného než oblíbené a cenově dostupné Primky. Trošku jsem je vyčistil a jak prokoukly :o).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

respect. Primky sice nejsou pro mne to prave orechove ale tyhle nevypadaji veru zle :-))

Jsem rád, že se líbí však jsem si s nima dal práci než jsem je vyčistil :o). No,ale abych ti udělal radost tak zde máš mé každodenně používané hodinky. Jsou sice quartz,ale držáky ty toho již zažily :o). Snad se budou líbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje dnešní dva úlovky. :)

To u těch prvních je ten japonskej náramek, co by ho každej měl mít, ne? Kolik třešní, tolik višní.

Hehehe, moc se nesměj, japončíku :) Kdo ví, co ti nakonec přijde za digitálky z Japonska, které sis tam objednal...

"Ješiti, Ješito, už to máš ušito!!!" :D

To bude teprv exotika :) :) :). Už se těším až je tady vystavím ke všeobecnému posměchu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...