Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Dnes jsem si udělal velkou radost těmito Enicar(y). Číselník a ručky v super stavu, pouzdro je slušné. Sklíčko je třeba přeleštit.

Sice zlaté hodinky moc nemusím, ale pro Enicar mám velkou slabost, takže sundám ten hnusný tah a koupím nějaký hezký řemen. Ale až po renovaci.

 

Nicméně, doma jsem je otevřel a mé nadšení maličko opadlo :( Měly by to být automaty, ale nejsou (viz. foto strojku). Když je člověk natáhne ručně, tak se rozběhnou, ale automaty to nejsou. Myslíte, že je strojek neúplný a nebo že to vůbec není originál strojek Enicar?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také moje oblíbená značka :) , k hodinkám, ta zlatá nic moc,  jinak solidní a ještě, neporušil si náhodou domácí embargo uvalené na hodinky :) ?

Neporušil :)

Omegy se prodaly a dalších asi 14 Primek (které jsem měl duplicitně) jsem hodil na Aukro a také si je lidé rozebrali. Takže si teď mohu zase pár kousků pro radost dopřát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Také moje oblíbená značka :) , k hodinkám, ta zlatá nic moc,  jinak solidní a ještě, neporušil si náhodou domácí embargo uvalené na hodinky :) ?

Neporušil :)

Omegy se prodaly a dalších asi 14 Primek (které jsem měl duplicitně) jsem hodil na Aukro a také si je lidé rozebrali. Takže si teď mohu zase pár kousků pro radost dopřát :)

Tak to se máš :) , já mám embargo jako prase :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také moje oblíbená značka :) , k hodinkám, ta zlatá nic moc,  jinak solidní a ještě, neporušil si náhodou domácí embargo uvalené na hodinky :) ?

Neporušil :)

Omegy se prodaly a dalších asi 14 Primek (které jsem měl duplicitně) jsem hodil na Aukro a také si je lidé rozebrali. Takže si teď mohu zase pár kousků pro radost dopřát :)

Tak to se máš :) , já mám embargo jako prase :(

Žena neřeší cenu hodinek. Jí nejde o ty peníze jako spíš o to množství. Prostě jí vadí, že se všude doma válí hromada hodinek a ta hromada se pořád zvětšuje. Takže když jich pár zmizne, tak se jich může zase pár objevit.

Ideální stav je, když jich zmizne 10 a přibude třeba jen 5. Pak je spokojená :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Neporušil :)

Omegy se prodaly a dalších asi 14 Primek (které jsem měl duplicitně) jsem hodil na Aukro a také si je lidé rozebrali. Takže si teď mohu zase pár kousků pro radost dopřát :)

Tak to se máš :) , já mám embargo jako prase :(

Žena neřeší cenu hodinek. Jí nejde o ty peníze jako spíš o to množství. Prostě jí vadí, že se všude doma válí hromada hodinek a ta hromada se pořád zvětšuje. Takže když jich pár zmizne, tak se jich může zase pár objevit.

Ideální stav je, když jich zmizne 10 a přibude třeba jen 5. Pak je spokojená :)

Má žena cenu hodinek řeší a to hodně, má přehled ! Finance jsou příliš přehledné :( , Ty to máš dobře zařízené, pár kousků ven a pár dovnitř :), já kupuji na mé poměry drahé a pak je to móóóc dobře vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jeden přírůstek. Musel jsem je koupit, aby mi byly prodány ty Enicary. Prostě balík různých hodinek, ze kterých jsem chtěl jen Enicar...

 

Na číselníku nápis Roberta, 17 jewels, shockproof. Jsou funkční. Mají hezký strojek, zajímavě zdobený.

Nevíte o těch hodinkách někdo něco bližšího, prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Enicary parada - ma nejoblibenejsi znacka - ted mam vyhlidnuty jedny z 50 tych let, NOS, ale mel bych odolat - je toho nejak hodne posledni dobou :-))) Jinak ohledne kalibru, nejsem na tohle odbornik (tak me prosim zkusenejsi clenove nekamenujte :-))) ale co jsem videl enicar kalibry byly vzdy signovane.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Enicary parada - ma nejoblibenejsi znacka - ted mam vyhlidnuty jedny z 50 tych let, NOS, ale mel bych odolat - je toho nejak hodne posledni dobou :-))) Jinak ohledne kalibru, nejsem na tohle odbornik (tak me prosim zkusenejsi clenove nekamenujte :-))) ale co jsem videl enicar kalibry byly vzdy signovane.....

Legrační je, že značku Enicar také považuji za svoji nejoblíbenější, ale paradoxně od nich ještě žádné hodinky nemám. Vždy, když se mi nabízely nějaké hezké staré ke koupi, tak nebyl stav nic moc a já raději odolal a řekl si, že počkám na jiné, lepší... Takže jsem velmi špatný fanoušek :(

A na staré Sherpy v dobrem stavu prostě štěstí nemám :(

 

Ty na fotkách jsou mé první. Nebyly drahé. Balík hodinek (celkem 8 kusů) mě stál 1.300Kč. Jediné z nich, které si ale nechám, budou jen ty Enicary. Historie firmy, design hodinek, jejich logo... Vše se mi moc líbí.

 

Tenhle kalibr vypadá hezky, ale buď mu chybí rotor (snad se tomu tak říká) nebo tam vůbec nepatří. Ale radost mi to zkazilo jen maličko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jejich logo... Vše se mi moc líbí.

Bez urazky, jejich logo je strasne !

Považuji ho za dokonalé. Lepší logo na hodinkách jsem ještě neviděl (jasně, věc názoru).

Možná to bude tím, že už jako malý jsem jsem rád koukal na nebe, snil, počítal s Rákosníčkem hvězdy a OGLE-TR-122b mi svítila už dávno před tím, než byla objevena ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou pěkné ty enicar, kde to všichni scháníte tady v jížních čechách nic není. Nebo já nevím. Nevíte kdy a kde by mohl být nějaký blešák?

Já jel do Frýdku Místku pro jedny vydražené hodinky a prodejce mi pak donesl hrst (8 kusů) dalších a dal mi je za 1.300Kč dohromady (mezi nimi byl i ten Enicar a proto jsem tu hromadu šrotu vzal).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...