Přejít na obsah

Zraz Bratislava


jamikadze

Doporučené příspěvky

Chlapi z BA, nemate dakto k dispozicii paypal? Rad by som si kupil hodinky z Nemecka, ale zaslanie penazi na ucet v zahranici stoji 25 euro! Paypal je vraj lacny. Ja ani netusim co to je a ako sa to pouziva. Nevlastnim dokonca ani platobnu kartu. Verite tomu? Rad by som, keby to dakto vedel pre mna zaplatit a ja by som mu dal hotovost. Hladam vo svojom okoli dakoho, ale zatial neuspesne. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam len studenstky ucet a k nemu visa electron, takze paypal nemam, ale mozem ti poradit, ze existuje nieco ako regulovany prevod, kde su poplatky v hodnote centov...

 

Regulovaný prevod - prevod v ? do výšky 50 000,00 ? / 1 506 300,00 Sk, v rámci krajín Európskej únie a Európskeho hospodárskeho priestoru, typ poplatkov SHA (zdieľané poplatky), so zadaným správnym číslom účtu príjemcu v tvare IBAN a správnym swiftom banky príjemcu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam len studenstky ucet a k nemu visa electron, takze paypal nemam, ale mozem ti poradit, ze existuje nieco ako regulovany prevod, kde su poplatky v hodnote centov...

 

Regulovaný prevod - prevod v ? do výšky 50 000,00 ? / 1 506 300,00 Sk, v rámci krajín Európskej únie a Európskeho hospodárskeho priestoru, typ poplatkov SHA (zdieľané poplatky), so zadaným správnym číslom účtu príjemcu v tvare IBAN a správnym swiftom banky príjemcu.

 

Tak toto znie velmi zaujimavo! Skusim sa na to spytat v banke. Dik!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme kup a dojdi ...a aj ked to dovtedy nestihnes nevadi ja napriklad tiez dotiahnem jedenho kamosa co som ho namotal na hodinky no este ziadne si nekupil ( caka na 18tku a kupi si nejaku super mega hifi)semtam mu pozicam dajake primky

Upraveno uživatelem cortes1990
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...