Přejít na obsah

Zraz Bratislava


jamikadze

Doporučené příspěvky

som za Kotolna , niekolkonasobna osobna prijemna skusenost.

alebo pripadne Ceska pivnica kde maju aj litrove (bol som tam naposledy pred rokom) - v lete velka fajn terasa

 

 

Som za tu Kotolnu. Viete to tam niekto vybavit?

 

Myslim ze teraz treba vybrat miesto kde sa budeme citit v pohode, nevyzenu nas lebo im nedame 150 EUR za rezervaciu a hlavne to nemusi byt nic POSH...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua! Teraz mi napadlo... Vsak ja pracujem v hoteli! Je to maly hotel, mame tam aj restauraciu, aj kaviaren, nie je to vsak krcma. Nikto tam nechodi, takze rezervacia asi nebude problem. Restauracia asi nebude pouzitelna, ale v kaviarni je prijemna atmosfera a capuje sa tam vyborny Plzen za dost vela penazi. S pripadnym parkovanim nebude problem. Hotel ma vlastne parkovisko, vecsinou prazdne. Ak by bol zaujem, zistim podrobnosti.

 

http://www.hotelmedium.sk/#/sk/restauracia/

http://www.hotelmedium.sk/#/sk/kontakt/

Upraveno uživatelem Bask
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cas sa krati a kedze padla ta rezervacka s prazdrojom a leviathan sa nejako neozyva, tak nam to trosku skomplikovalo situaciu. Ja teda s tou kotolnou nemam problem. Len by to trebalo rychlo cele dohodnut...

 

// este oznamujem, ze je tu moznost, ze v piatok nebudem moct prist, co by ma velmi mrzelo, ale mozno sa inak nebude dat. Neviem to ani % odhadnut, ale snad sa podari... :)

Upraveno uživatelem mik@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...hej, hej. Dako je tu ticho. Nikto sa nevyjadruje.

 

Aspon doplnim, ze v tom nasom hoteli stoji male pivo (velke sa tam necapuje) brutalnych 1,2 euro, co je zhruba 60 korun za pol litra! Aspon ze je tam prijemne prostredie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

da sa bud chytit flek priamo pred Kotolnou na ulici, alebo o 15m vyssie je velke parkovisko,sice pre nejake ministerstvo tusim, ale parkovavam tam v tychto hodinach (19.00) uz dva roky a nikdy nebol problem. Niekto ste to rezervovali? Obavam sa, ze uz tam na rezervacku nezbide. Miesto sa tam ale najde, nebude nas 20 !

 

 

EDIT Lukas S.: pub Kotolňa pub (Kubko) Jozefská 7, Staré mesto, Bratislava

 

Tak konecny zoznam na zajtra:

 

Filini

...

Upraveno uživatelem Filini
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

da sa bud chytit flek priamo pred Kotolnou na ulici, alebo o 15m vyssie je velke parkovisko,sice pre nejake ministerstvo tusim, ale parkovavam tam v tychto hodinach (19.00) uz dva roky a nikdy nebol problem. Niekto ste to rezervovali? Obavam sa, ze uz tam na rezervacku nezbide. Miesto sa tam ale najde, nebude nas 20 !

EDIT Lukas S.: pub Kotolňa pub (Kubko) Jozefská 7, Staré mesto, Bratislava

 

Tak konecny zoznam na zajtra:

 

Filini

...

 

len pre presnost - to parkovisko je vyhradene pre Urad vlady SR a to, ze ta tam este nevymakli, je znamka pozoruhodneho stastia :thumbsup_anim: Ja osobne teda zaparkujem radsej niekde inde :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konecny zoznam na zajtra:

 

Filini

zdr

Lukas Svoboda

willson

cortes1990 (psali jsme si SMS, ze dojde)

mik@

- davam o sebe vediet, ale vyskytli sa nejake problemy a naozaj neviem ako to dopadne, tak snad dobre a pridem :suicide_anim:

Upraveno uživatelem mik@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

piatok vecer nikto neuraduje :)

...pozdlz ulice sa flek vzdy da najst, ale pohodlnost... ;)

 

na Urade vlady sice fakt vecer nikto neuraduje, ale cert a mestka policia nikdy nespia :gun_bandana: Odkedy som cca pred mesiacom dostal papucu a pokutu 27? za to, ze som stal blizsie ako 5m pred prechodom pre chodcov (stal som normalne pred zebrou, nikomu som nezavadzal), som v tomto silne paranoidny :gunsmilie: Oni proste vyberaju len preto, ze mozu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...