Jump to content

Zraz Bratislava

jamikadze

Recommended Posts

• 1 month later...

Caute,

zajtra vecer cca 19h stretko v BA: ideme s @TheBP a este jednym kolegom zo susedneho fora s hodinkami na pivo 🍻.

Ak sa chce niekto pridat, je vitany! Piste, kto ma zaujem, miesto este zajtra upresnime podla ucasti.

19 minutes ago, peterth said:

kde to mabyt v BA zajtra ??

Miesto sme este finalne nedohodli, uvidime aj podla toho, kolko ludi sa nazbiera. Zatial su navrhy: Funus, alebo Scherz / Pod lampu na Palisadach.

Hej, dost spontanne 😄. Kolega sa predvcerom ozval, ze je na par dni v Bratislave, tak som to skusil hodit do sirsieho plena, ci sa niekto neprida. Ono tie spontanne akcie byvaju niekedy tie najlepsie. Ale mozme to brat ako tu organizacnu pripravu 😉.

Edited by bluman

Ano , stretl isne sa , bolo to užasne , videl som kopec krásnych a zaujimavych hodiniek a ešte zaujímavejších ich majiteľov. Teším sa už teraz na budúce stretko ..., Peter T.

DSC06141mm.JPG

DSC06140mm.JPG

Tak sa to vcera pekne vydarilo 🙂. Nakoniec v plnom planovanom pocte 5. Dobre pivko, aj nieco pod zub ale hlavne vela peknych hodiniek a super pokec.

Vdaka vsetkym zucastnenym za prijemny vecer. (lepsiu fotku zial nemam 😔 )

20230707_203610.thumb.jpg.a3761f0e2904d0068d4651a68f5b8d33.jpg

Ahoj . Nestihli sme doriešiť na stretnutý presnosť chodu Tvojich Omega , aky máš model ? aký je tam strojček ?? je tam Omega Moonwatch Professional Co-Axial Master Chronometer ?? ak ano tu by mala byt presnosť do +6 sec. cca. Zaujíma ma to ....

• 2 weeks later...

Tak rozmyslam, ze by sme z toho mohli spravit pravidelnu akciu "s hodinkami na pivo". Nic velke, aj ked sa zidu len dvaja - traja, ale pravidelne, raz za tyzden/dva/mesiac na par piv a pokec.

Mal by niekto chut a cas skocit na par 🍺 🍺 zajtra vecer?

• 7 months later...
On 3/20/2024 at 12:23 PM, FiXilVer said:

Rozmyslal som nad sobotou podvecer. Vtedy pride aj @Matej09.

moze byt?

Tak ako to vyzera s terminom? Pravdepodobne ostavame cez vikend doma, takze sa velmi rad pridam.