Přejít na obsah

Zraz Bratislava


jamikadze

Doporučené příspěvky

Všichni shánějí boty a sraz se bude organizovat až potom :-D a já než si ty lodě nechám ušít v mojí velikosti, to se aspoň rok na žádném srazu neukážu :-)

 

On než se tady nějakej domluví, tak to v pohodě s tím rokem stíháš. Protože tady budou půl roku řešit kde to bude a pak dalšího půl roku kdy  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja aj napriek šialenému vyťaženiu by som určite prišiel a prikláňam sa za centrum mesta.
Na organizáciu si v súčasnom rozpoložení netrúfam.  
Voľakto, kto by sa toho mohol ujať, by mi urobil veľkú radosť. Mal by u mňa drink za odmenu. 
Čo nemusí byť zlé, predstavte si, že by sa ku mne pridalo 5 Gentlemanov a už z toho môže vyčuhovať pre organizátora aj pekná opica. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja aj napriek šialenému vyťaženiu by som určite prišiel a prikláňam sa za centrum mesta.

Na organizáciu si v súčasnom rozpoložení netrúfam.

Voľakto, kto by sa toho mohol ujať, by mi urobil veľkú radosť. Mal by u mňa drink za odmenu.

Čo nemusí byť zlé, predstavte si, že by sa ku mne pridalo 5 Gentlemanov a už z toho môže vyčuhovať pre organizátora aj pekná opica.

A hlavne-zdarma!!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S koľkátimi tak sa dá predbežne rátať? Nejakých max 10 osôb? Viac persón nedáme?
Keď nás bude menej, tak hádam by bol v poho aj nejaký pivovar v centre, spoja sa stoly a ideme. 

 

Však nemusíme dávať stretávku v Bratislave, aby sme sa stretli mimo nej, kdesi na výpadovke na Berg...  
Pre nás, čo nemáme auto môže to byť na prd. 
Nerád mudrujem, ani nechcem znechucovať potencionálnych organizátorov, ale hádam niečo v centre, aj v blízkosti vlaku/autobusofky by bolo fajn. 
Však povedzme niekto aj zo spádovej oblasti pri prišiel a prípadne aj napiť alkoholického nápoja by sa mohol...
 

Upraveno uživatelem jurajda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S koľkátimi tak sa dá predbežne rátať? Nejakých max 10 osôb? Viac persón nedáme?

Keď nás bude menej, tak hádam by bol v poho aj nejaký pivovar v centre, spoja sa stoly a ideme.

 

Však nemusíme dávať stretávku v Bratislave, aby sme sa stretli mimo nej, kdesi na výpadovke na Berg...

Pre nás, čo nemáme auto môže to byť na prd.

Nerád mudrujem, ani nechcem znechucovať potencionálnych organizátorov, ale hádam niečo v centre, aj v blízkosti vlaku/autobusofky by bolo fajn.

Však povedzme niekto aj zo spádovej oblasti pri prišiel a prípadne aj napiť alkoholického nápoja by sa mohol...

 

Tak nemudruj, mas tu vosum prispevku, vime vo tobe picu a uz to vorganizujes? :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...