Jump to content

Chytré hodinky Armodd

Ivan Lelák

Recommended Posts

Co si myslíte o těchhle "českých" hodinkách? Je to lowend, nemá kancelářské funkce a až na jednu letošní novinku ani GPS či kalendář, nelze tuším dohrát žádné další aplikace, ale za ty peníze mi přijdou prima - pěkné zpracování i displej, bezdrátové nabíjení, oxymetr, krevní tlak i EKG, to se myslím v téhle cenové hladině moc nevidí. Máme v rodině troje, všichni jsou spokojení a i když mám Garminy (a měl jsem Suunto a Samsung), na takové to "domácí žvýkání" o nich uvažuji také... Co si o nich myslíte, máte s nimi větší zkušenosti?

https://www.armodd.cz/

2073_armodd-squarz-11-pro-black-metal--1.png

ARMODD Squarz 11 Pro chytré hodinky stříbrná (8).jpg

ARMODD Squarz 11 Pro chytré hodinky (9).jpg

2031_armodd-silentwatch-5-pro-black--1.png

Protože jsem nechtěl opustit klasické hodinky tak jsem na druhou ruku pořídit  kvůli velikosti Fit Bit  a jsem více než spokojen funkcí něurekom

Koukal jsem, že hodně podobné a po SW stránce skoro stejné jsou i další značky, např. Solmi či Madvell. Mají oproti Armodd trochu jiné pouzdro, nepatrně se liší v rozlišení displeje, ale software je prakticky totožný, koneckonců používají i stejnou mobilní aplikaci WearPro. Objednal jsem Solmi D12 pro mámu, které je 83 let, je nemocná a právě proto jí pomůžou (myslím spíš po psychické stránce) tyhle chytré hodinky se sledováním zdravotních funkcí. A taky velké, přehledné hodiny, datum a pár dalších věcí, které fungují i bez připojení k telefonu, protože máma chytrý telefon nemá. No a protože jsou Solmi D12 v akci za 1199,-, což je vzhledem k jejich vybavenosti opravdu za pár korun, koupil jsem si je na doma taky, minimálně budou dobré k tomu, až mi máma zavolá kde na hodinkách něco najde, tak si vezmu do ruky druhé a budu ji navigovat...😀

Včera jsem si hrál s Armodd přítelkyně, objevili jsme i hlasového asistenta, sice v angličtině, ale v pohodě lze vyvolat počasí, datum, zavolat atd. 

103_grey-normal-1.png

pohybbb.png

106_rose-normal-1.png

nabijeni.png

noční režim.png