Přejít na obsah

Chytré hodinky Armodd


Doporučené příspěvky

Co si myslíte o těchhle "českých" hodinkách? Je to lowend, nemá kancelářské funkce a až na jednu letošní novinku ani GPS či kalendář, nelze tuším dohrát žádné další aplikace, ale za ty peníze mi přijdou prima - pěkné zpracování i displej, bezdrátové nabíjení, oxymetr, krevní tlak i EKG, to se myslím v téhle cenové hladině moc nevidí. Máme v rodině troje, všichni jsou spokojení a i když mám Garminy (a měl jsem Suunto a Samsung), na takové to "domácí žvýkání" o nich uvažuji také... Co si o nich myslíte, máte s nimi větší zkušenosti?

https://www.armodd.cz/

2073_armodd-squarz-11-pro-black-metal--1.png

ARMODD Squarz 11 Pro chytré hodinky stříbrná (8).jpg

ARMODD Squarz 11 Pro chytré hodinky (9).jpg

2031_armodd-silentwatch-5-pro-black--1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem nechtěl opustit klasické hodinky tak jsem na druhou ruku pořídit  kvůli velikosti Fit Bit  a jsem více než spokojen funkcí něurekom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem, že hodně podobné a po SW stránce skoro stejné jsou i další značky, např. Solmi či Madvell. Mají oproti Armodd trochu jiné pouzdro, nepatrně se liší v rozlišení displeje, ale software je prakticky totožný, koneckonců používají i stejnou mobilní aplikaci WearPro. Objednal jsem Solmi D12 pro mámu, které je 83 let, je nemocná a právě proto jí pomůžou (myslím spíš po psychické stránce) tyhle chytré hodinky se sledováním zdravotních funkcí. A taky velké, přehledné hodiny, datum a pár dalších věcí, které fungují i bez připojení k telefonu, protože máma chytrý telefon nemá. No a protože jsou Solmi D12 v akci za 1199,-, což je vzhledem k jejich vybavenosti opravdu za pár korun, koupil jsem si je na doma taky, minimálně budou dobré k tomu, až mi máma zavolá kde na hodinkách něco najde, tak si vezmu do ruky druhé a budu ji navigovat...😀

Včera jsem si hrál s Armodd přítelkyně, objevili jsme i hlasového asistenta, sice v angličtině, ale v pohodě lze vyvolat počasí, datum, zavolat atd. 

103_grey-normal-1.png

pohybbb.png

106_rose-normal-1.png

nabijeni.png

noční režim.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...