Přejít na obsah

DS-2 Turning Bezel


Roman-ZA

Doporučené příspěvky

Certina prisla s novym modelom rady DS-2 - DS-2 Automatic Black Synthetic: SwissWatch | Certina 

za mna vydareny pocin, velmi sa mi pozdavaju. maju primeranu velkost puzdra - 42x41mm. strojovna Powermatic 80 s Nivachronom. hlavne sa mi pacia na NATO strape. 

Certina_DS-2_STC_C024.607.48.051.10_03_SM.png?itok=3tgerXq6

DS-2%20Turning%20bezel_STC_C024.607.11.041.02_07_SM.jpg.png?itok=YAuVpsw8

Certina_DS-2%20Turning%20Bezel_C024.607.11.081.02_08_SM.png?itok=yRIpEpP0

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekné, športové a decentné. Oceňujem lunetu s každou minútou, ak ju používate aj na počítanie, tak je to pre prehľad lepšie, ako tie neúplné. Trochu mi chýba double "12" index, alebo inak tvarovaný, ale oni to tak už majú aj na modelovom rade PH. Inak PH vyzeral výborne na meshi, myslím, že tu tiež by sa hodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to urcite vidiet na zivo, plusom budu urcite plasticke indexy a vidim dobre sunburst? Korunka sa za mna v puzdre dala utopit aj trochu viac, ked uz nema priamo ochranu. Inak u Certiny pozor na lumi, mavaju zlu a este horsiu. Na mojich PH500 je to este ako tak, ale co mam napriklad Action Diver, tak tam je to uplne tragicke. Nejak to teda svieti a cas clovek odcita, ale chronomagor zvyknuty na Swiss produkciu nebude nadseny a kto je zvyknuty na Seiko bude vyslovene zklamany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...