Přejít na obsah

Podkategorie švýcarských hodinek


Doporučené příspěvky

Zdravím, přesně nevím dle jakých kriterií se určilo, jaká značka má ve své sekci podkategorii. Vážně nevím kolik lidí zde tyto hodinky vlastní, ale myslím si že ty 3 značky jsou tak známé a a nejsou uplnými nováčky na trhu ( hlavně Baume a Zodiac), že by si možná vlastní podkategorii ve švýcarských hodinkách zasloužili 🙂. Myslím, že by zde diskuze o těchto značkách byla.

Jedná se o Frédérique Constant (1988), Zodiac (1882)  a Baume & Mercier (1830)

Zajímá mě váš názor či vysvětlení , děkuji 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG, to je ale strašné spiknutí microbrandů. Jestli to kurva nebude tím, že mne o to někdo slušně požádal. Narozdíl od sociálně neinteligentního uživatele @Radek124, kterej raději napíše píčovinu, a pro jistotu ji doplní smajlíkem.

Před týdnem tady jeden nemoudrý bývalý člen rozvíjel teorii, že jsem mu záměrně smazal hodnotící vlákno. Nesmazal.

Borci, řekl jsem že nebudu moderovat. Pokud ale budu narážet na pokusy typu výše, nějak nabourávat či zpochybňovat pověst Chronomagu, bude to rychlé. Vůbec nemám problém Radka smáznout. Radek nyní: napomenutí za trolling.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bert napsal:

OMG, to je ale strašné spiknutí microbrandů. Jestli to kurva nebude tím, že mne o to někdo slušně požádal. Narozdíl od sociálně neinteligentního uživatele @Radek124, kterej raději napíše píčovinu, a pro jistotu ji doplní smajlíkem.

Před týdnem tady jeden nemoudrý bývalý člen rozvíjel teorii, že jsem mu záměrně smazal hodnotící vlákno. Nesmazal.

Borci, řekl jsem že nebudu moderovat. Pokud ale budu narážet na pokusy typu výše, nějak nabourávat či zpochybňovat pověst Chronomagu, bude to rychlé. Vůbec nemám problém Radka smáznout. Radek nyní: napomenutí za trolling.

Já jsem to tak vůbec nemyslel, jen jsem se zeptal a dal návrh, tot vše. Jen mě to přišlo jako fajn nápad a nejsem tu tak dlouho a nevím jak tohle funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...