Přejít na obsah

Jediný quartzky


Viktor

Doporučené příspěvky

Taky jsem měl Kinetiky a dost mě zklamaly :(. Neměl jsem moc dobrý pocit z manipulace s korunkou, bylo to takový "gumový" - v tom mým případě tam ještě byla GMT ručka a její ovládání bylo trochu nepřesný. To Citizeny mají skvělou korunku a všechno je festovní. Ten military model od Citizenů jsi jednoznačně neměl pouštět! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

od včerejší** večera mám junkerse a sedly mi jak *** na hrnec. pro mě ideální stav - velký, bílý, líbí se mi i provedení ciferníku, číslice, zkrátka zatím jsem nenašel žádnou mouchu. dokážu si je představit jako oblekovky. až se mi vrátí zpět ze servisu archimedy, asi půjdou do světa, pokud k nim zase nepřilnu.

 

ještě foto :) post-2426-1238429059.jpg

 

co se invictů týče, jsou to dobrý hodinky, zvykl jsem si na ně na takový to domácí nošení, jen pořád nemůžu přijít na chuť tahu, asi pořídim jinej. ael jinak s quartzkama zatím spokojenost, jen to chce holt vybírat

Upraveno uživatelem magentiss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od včerejší** večera mám junkerse a sedly mi jak *** na hrnec. pro mě ideální stav - velký, bílý, líbí se mi i provedení ciferníku, číslice, zkrátka zatím jsem nenašel žádnou mouchu. dokážu si je představit jako oblekovky. až se mi vrátí zpět ze servisu archimedy, asi půjdou do světa, pokud k nim zase nepřilnu.

 

ještě foto :) post-2426-1238429059.jpg

 

co se invictů týče, jsou to dobrý hodinky, zvykl jsem si na ně na takový to domácí nošení, jen pořád nemůžu přijít na chuť tahu, asi pořídim jinej. ael jinak s quartzkama zatím spokojenost, jen to chce holt vybírat

 

Fakt moc pěkný...blahopřeju.

Byl jsem včera druhej, hned po tobě... Až je nebudeš chtít, dej když tak info...Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...