Z. Paul Odesláno před 5 hodinami Nahlásit Odesláno před 5 hodinami (upraveno) Zdravím, mám v hlavě přechod na jinou platformu, tak zkusím nabídnout svojí pušku. Myslím, že jde o velmi dobrou entry level pušku za entry level budget. Kupována 2/2016 v Armedu v Brně (Armed si na GP pušky nechal vypálit i své logo, viz. foto), vnitřnosti tovární, nábytek jsem hned měnil abych měl svůj set-up. Z pušky vystříleno cca 550 továrních Sellierů - nikdy nic jiného. Puška nebyla nikdy "na výstavu", je to útočná puška takže provozní šrámy má. Nikdy jsem s ní nebyl na žádném kurzu, nezažila házení, crash testy, bahno, písek a podobně. Čištěna 2x, nikdy nejela na sucháče. Co všechno je v setu (budu se snažit všude vložit odkaz přímo na obchod kde jsem kupoval já): - samotná puška Grand Power GP R15 .223rem s 11¨hlavní - slovenský výrobce, puška celá inhouse, wylde komora (.223 i 5.56), koupena 2/2026, s origo plastovým kufrem a zásobníkem na 10 ran, PC 31.200,--Kč (nyní 33.200) - MAGPUL pažba DT CARABINE STOCK PC 2.100,-- (stavitelná pažba s menší vůlí jako originál, příjemnější do ramene) + Pistolová rukojeť Magpul MOE K2 pro AR-15, desert PC 720,--(pohodlnější úchop, s vnitřním úložným prostorem) + Popruh MAGPUL MS4® Dual QD Sling GEN2 (QD rychloupínání, 2bod nebo 1 bod podle chuti střelce) PC 2.190,-- + Poutko na popruh Magpul M-LOK QD PC 750,-- do origo QD dír na zbrani popruh nesedí, proto jsem přidal poutko na předbažbí a druhé na pažbě - Sklopná muška UTG s nízkým profilem, flip-up + Sklopné hledí UTG s nízkým profilem - flip-up + klíč na seřízení mušky UTG PC 1.050,-- + 1.050,-- + 280,-- lze používat i s kolimátorem a zvětšovákem tak jak je nasazeno na zbrani, případně sundat - jak bude nový majitel chtít - kolimátor SIG Romeo 5 GEN2 2MOA RED DOT PC + zvětšovák SIG Juliet 3 MICRO fajn kombinace, funguje to spolu hezky, k obojímu je vyšší i nízká montáž (na zbrani použita vyšší), zvětšovák odklápěcí do strany (volitelně, já mám nastaveno odklop do leva) - kupoval jsem je v americe - nemám krabičky, jen účet ze SCHEELS na 345dolarů (7.400,-- Kč) což je skoro cena jen kolimátoru, nastřeleno na 50 metrů na moji oči a styl střelby to jde na flek bez problému, při současném setupu lze využít i mušku s mířidlama bez nutnosti kombo sundavat - Oboustranná pojistka na AR 15 Talon 45/90 Radian FDE - hladký chod, možnost nastavit 45 nebo 90 stupňů, PC 1.900,-- - Radian oboustranná natahovací páka Raptor SD pro AR-15 - FDE - rozšířená oboustranná portovaná natahovací páka PC 4.470,-- - STRIKE INDUSTRIES M-LOK MINI HANDSTOP WITH CABLE MANAGEMENT SYSTEM - příjemný hand stop na M-LOK s prostorem na kejbl menežment, nenašel jsem doklad, PC 550,-- - Lineární kompenzátor G.I.S. HP22, netřeba vyjímky je to "jen" kompenzátor, nenašel jsem doklad, ale v mailu bych měl mít fakturu, PC 4.490,-- - Batoh na pušku Specialist Covert 34" Savior® + Velcro insert na 3 pistolové zásobníky Savior® + 5xPřídavný velcro insert na puškový zásobník AR/AK Real Target® jak je vidět na fotkách, celý set pro přesun na střelnici, na batohu je menší propálené místo od rozpálené hlavně (jsem debil já vím), vejdou se tam všechny klasické propriety na den na střelnici, velká variabilita přizpůsobení obsahu a rozmístění materiálu uvnitř, PC komplet 5.400,-- - 4x Magpul P-MAG 3 gen s okénkem, 30 ran, FDE - nenašel jsem doklad, nutná vyjímka na nadlimitní zásobníky, PC 4x 600,-- - originál pažba, ručka, pojistka, natahovací páka, úsťové zařízení A2, drobné příslušenství viz foto K tomuto setu si po přihlášení na PČR vezmete sluchátka, brýle, střelivo a můžete rovnou na střelnici. Chci prodat jako komplet (určitě ne po dílech), případně zvlášť zbraň a zvlášť batoh po domluvě. ZP, NP a vyjímka na nadlimitní zásobníky nutné. Cenu za komplet vše stanovuji na 49.950,-- (původně 65.950,-- a to nepočítám poštovné). Při rychlém jednání přidám 160ks továrních .223 Sellierů 69gr. Předání ideálně na střelnici (pro mě ideál třeba Hrobčice u Loun, nebo někde v Ústeckém kraji, případně Praha by asi šla taky), je to na domluvě, jsem schopen se i přiblížit. Pro jakkékoliv dotazy využijte soukromou zprávu, nemám co tajit a je možné, že jsem něco opoměl. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno před 5 hodinami uživatelem Z. Paul
Doporučené příspěvky