Jump to content

Z. Paul

Member_50
 • Posts

  2,226
 • Joined

 • Last visited

About Z. Paul

 • Birthday June 24

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Z. Paul's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. @Americkej takovýho kámoše jako jsi Ty, si přeje každý biker Nice job! edit: a tu garáž taky
 2. Dovolím si nabídnout něco pro chlapi s beardem. Je to el. kartáč na vousy /někdo říká žehlička na vousy, ale je to kartáč co se nahřeje a pak rovná/. Jelikož si v práci nemůžu dovolit mít vous tak dlouhý, abych toto využil tak nabízím dál. Použil jsem ho jednou, abych věděl co to umí a dělá. Ve zkratce - dá se do zásuvky, zapne a vybere teplota /160, 180, 200, 220 stupnů/ a když podle displeje dosáhne kartáč požadované teploty, můžete si kartáčovat plnovous. U mě to fungovalo jen na bradě, jinde jsem měl vousy moc krátké. Používá se společně s Heat Protectorem - krém, který si aplikujete do vousů a který chrání před spálením. Ten přidám také. V balení je návod, kartáč, obal, heat prot. a origo krabice. Více -->ZDE<-- Stojí 1.399,--, jestli ho někdo využije tak přenechám za 1.000,-- plus dopravu. Děkuji za prostor.
 3. Stejnou i s arabskými nápisy máme s úpravama na Horský službě funglovky. Cena základu tuším 1,4 mio?
 4. Díky, podívám se. Koukal jsem na LSL ale našel jen na Z1000, na 900 ne. Ale hledam na mobilu, sednu k noťasu.
 5. Fuck tak já budu hledat dál ....
 6. Mám z900, nejezdim úplně rizikově nebo agresivně. Poslechnu Vás, díky @Bert @Americkej i @H-B. Určitě nemám v plánu brát nějaký shit, našel jsem Rutan přímo s montážní sadou na z900.
 7. Jde mi o zabránění rozkmitání riditek při vyjezdech ze zatáček pod plynem. Ne ze bych to hrotil, ale tak zajímá mne to i abych věděl aspoň co a jak edukativně
 8. Dodělával jste si někdo tlumič řízení? Je to must have nebo byste se bez toho obešli ikdyz už to mate? Vim že při malých rychlostech nebo na místě ztuhne ovládání ale výhod by to snad mělo mít více než nevýhod. Začal jsem nad tím přemýšlet tak jen ať znám názor někoho kdo jezdil bez i s, nejlíp na jednom stroji a umí porovnat.
 9. Já objednával z US. Plastový držák Gopro na motohelmu. Stal 24.99$, doprava 19.99$ a dneska pošta ze dobirka ještě 350 za celní řízení taková blbost
 10. Nemá automat někde pod plastama u řadičky manuální táhlo na zařazení neutrálu? … pravé pro tyto případy
 11. A ty mini Knipexky si viděl?
 12. R.I.P., dnes zde vytahnu Smiech na laně.
 13. Dal jsem na Z900 za víkend 800km, na Praděd do služby v sobotu a v neděli zpět furt mne baví
×
×
 • Create New...