Jump to content

Z. Paul

Member_50
 • Content Count

  2,097
 • Joined

 • Last visited

About Z. Paul

 • Rank
  Tik Ťak
 • Birthday June 24

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nebo k Bechyněmu/Koscomu a můžeš udělat to samé
 2. Rakousko vrtulnik 700€/minuta. Plus něco každý záchranář co se podílí. Alespoň podle vyúčtování Alpenvereinu pár let zpět.
 3. Mám Xr a výhledově budu kupovat 12PRO 128GB. Sledujete někdo vývoj cen po naskladnění novych modelů? Je reálný že se tenhle model dostane ještě pod 26k?
 4. Když leze na prvního tak nejdřív k ty garnyži musí dolezt aby se tam zajistil Nelezou top-rope V tom ten vtip nebude chlapi …
 5. Já vyměnil NobbyNic za nějaký lepší Maxxis a cítil jsem změnu k lepšímu jak v tom co plášť “udrží” tak v počtu defektů. Ale Schwalbe jsem tu pak posunul a novému majiteli sloužily podle ohlasu bez problému
 6. No zkus to Nemám důvod si vymýšlet, ty boty používám furt a mám je rád nevím jestli to bude na reklamaci, každopádně obnošené boty do Hudy neponesu
 7. Promokly … ale dostaly dost čoud, sem tam po kotník ve vodě. Vzal jsem to jako fakt, od ty doby jsem s nima byl několikrát v dešti vlhku a tak a bez ztráty kytičky
 8. Myslím vysoké, ale asi jsem to blbě napsal, tak se omlouvám. Poprvé mi promokly přes vrch durch - vysoký sníh, bez návleků, 20km + trek. Druhá situace - přechod Šumavy, sníh, břečka, tající sníh - tam promokly přes "tělo" boty, trek cca 15+ km. Ale ty boty mám rád, je dost možný, že na to kde promokly bych potřeboval jiný tip. Za mě jsou to super botky, LA je moje srdcovka od lezeček po technický boty. Jen píšu osobní zkušenost.
 9. Já ty TX5 mám už dva roky a na to co píšeš tak super. Do sněhu nejsou moc, je v nich docela zima a promoknou. Taky jsem v nich měl problém ze mě po chvíli brněla noha. Výměna vložek pomohla.
 10. Prezidentský vlak T. G. M. jezdí každý rok do Hodonína na setkání prezidentů ČR a SVK jestli se nepletu …
 11. Ten let nepodporuji, ale tyhle "vládní" letouny lítají často s lékařským materiálem z Prahy do Brna. Třeba jen využijí linky aby tam dopravili i MZ. Ale to je jen domněnka, potvrzené to nemám.
 12. Omlouvám se, vypadlo mi ze se jedna o roky 2017/2018 edit: tak sedačky už jsem našel - mírný sklon tam je.
 13. Chlapi než začnu sjizdet videa na YouTube, mate někdo nebo v někdo ve Vašem okolí Volvo V90? Zajímají mě teď dvě věci: 1-zadní sedačky jestli se daji sklopit do roviny 2-viděl jsem dva druhy rozložení pristrojovky /jedna s centrálním ukazatelem, jedna s klasicky dvěma kruhovýma/ - lze si to nastavit podle sebe nebo to je pevně daný?
 14. Díky, jsem si to myslel. Takže někdy v roce 2054 budu hledat první povolávák už se nemůžu dočkat.
×
×
 • Create New...